wersja mobilna
Online: 983 Środa, 2017.09.20

Gospodarka

igus na targach WOD-KAN

środa, 17 maja 2017 07:55

Fima igus zaprasza do odwiedzenia stoiska na XXV Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2017, gdzie przedstawi najnowocześniejsze systemy zasilania stosowane między innymi w oczyszczalniach ścieków, oczyszczalniach wody i przepompowniach w celu bezpiecznego prowadzenia przewodów, węży hydraulicznych i pneumatycznych.

Wiele nowości produktowych na rok 2017 oczekuje na zwiedzających, spośród których każdy będzie mógł odnaleźć coś interesującego, a wykwalifikowani inżynierowie z przyjemnością odpowiedzą na pytania dotyczące produktów. Firmę igus odwiedzić można podczas targów na stoisku nr 185, na parterze.

Systemy zasilania igus to:

  • długa żywotność i najniższa awaryjność;
  • odporność na wilgoć, korozję, brud, środki chemiczne oraz bardzo niskie i wysokie temperatury;
  • integracja wszystkich mediów - prąd, światłowody, węże hydrauliczne lub pneumatyczne;
  • możliwość łatwego rozbudowywania, dzięki modułowej konstrukcji (dodawania przewodów).

źródło: igus

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

Najmniejszy na rynku 3-osiowy akcelerometr ICP o paśmie 10 kHz

2017-09-20   |
Najmniejszy na rynku 3-osiowy akcelerometr ICP o paśmie 10 kHz

IMI Sensors wprowadziła do oferty najmniejszy obecnie na rynku 3-osiowy akcelerometr ICP wyróżniający się szerokim zakresem częstotliwości pracy, wynoszącym od 0,5 Hz do 10 kHz (-3 dB) dla wszystkich osi. Model 639A91 jest produkowany w hermetycznej (IP68/69K) obudowie ze stali nierdzewnej 316L z 4-pinowym złączem przemysłowym M12, której powierzchnia montażowa wynosi zaledwie 24,1 x 24,1 mm.
czytaj więcej

Czujniki fotoelektryczne do precyzyjnego pomiaru odległości na krótkich i długich dystansach

2017-09-20   |
Czujniki fotoelektryczne do precyzyjnego pomiaru odległości na krótkich i długich dystansach

Jako bezdotykowe urządzenia pomiarowe, fotoelektryczne czujniki odległości nadają się do różnych zastosowań, a w zależności od zakresu pomiarowego wykorzystują różne zasady działania. Specjaliści z firmy Contrinex stosują metodę triangulacji laserowej do pomiarów prowadzonych na krótkie odległości oraz metodę pomiaru czasu przelotu światła (TOF - Time of Flight) do pomiarów dużych odległości.
czytaj więcej