wersja mobilna
Online: 776 Niedziela, 2017.08.20

Gospodarka

Elsta wdrożyła nową identyfikację wizualną firmy

piątek, 11 sierpnia 2017 10:16

Zarząd firmy Elsta w ubiegłym roku podjął decyzję o wdrożeniu nowej identyfikacji wizualnej, która, szanując historię marki, odpowiadałaby obecnej pozycji spółki i wspierała realizację jej strategicznych celów. Obecnie Elsta prezentuje pierwsze efekty wielu miesięcy przygotowań. Nowa identyfikacja wizualna oraz przyjęta strategia komunikacji jest efektem połączenia doświadczenia oraz ambicji starszego i młodszego pokolenia wchodzącego w skład kadry kierowniczej.

Budowa nowoczesnych kompetencji marketingowych i PR-owych ma służyć efektywnej komunikacji z klientami i otoczeniem rynku, jednocześnie w atrakcyjny sposób prezentując ofertę produktową i potencjał inżynieryjny firmy. Hasło "empower innovations", które towarzyszy zmianom jest wyrazem nowej filozofii firmy, która w skrócie oznacza gotowość i potencjał do spełniania oczekiwań klientów w obszarze innowacyjnych rozwiązań.

Ze zmianami oraz ofertą marki Elsta zapoznać się można na nowej stronie pod adresem www.elsta.pl.

źródło: Elsta

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

Robot 6-osiowy e.DO w koncepcji "zbuduj go sam"

2017-08-18   | Comau Poland
Robot 6-osiowy e.DO w koncepcji

Comau, producent robotów przemysłowych i rozwiązań automatyki, wprowadza unikalny projekt robota 6-osiowego w koncepcji "zbuduj go sam" w oparciu o open-source w zakresie hardware'u i software'u. Modułowy i kompaktowy robot e.DO z funkcją IoT został zaprojektowany i opracowany przez firmę Comau przy współpracy z zespołem Altran z Włoch - jest wystarczająco prosty, by nastolatek mógł zrozumieć i wystarczająco silny, aby zadowolić wykwalifikowanego inżyniera.
czytaj więcej

Przemysłowy komputer embedded z systemem operacyjnym Linux

2017-08-18   |
Przemysłowy komputer embedded z systemem operacyjnym Linux

Artila Electronics dodaje do oferty komputerów przemysłowych nowy model z mikroprocesorem ARM Cortex-A5 stanowiący rozszerzenie rodziny Matrix. Matrix-710 to komputer pracujący pod kontrolą systemu operacyjnego Linux (Kernel 4.9.x), mogący znaleźć zastosowanie w przemysłowych systemach sterowania, bramkach dostępowych i aplikacjach Smart Energy.
czytaj więcej