wersja mobilna
Online: 806 Piątek, 2017.09.22

Gospodarka

Konferencje dla branży motoryzacyjnej oraz firm z sektora procesowego

czwartek, 17 sierpnia 2017 07:49

We wrześniu w Krakowie odbędą się dwie konferencje naukowo-techniczne - w dniach 5-6 trzecia edycja wydarzenia Automotive, zaś w kolejnych dwóch dniach - XI edycja Process Automation. Pierwsze ze spotkań tworzy platformę wymiany doświadczeń pomiędzy reprezentantami przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej oraz przedstawicielami świata nauki i dostawcami technologii. Na spotkaniu obecni będą producenci samochodów, poddostawcy TIER1, producenci maszyn oraz integratorzy.

Z kolei konferencja Process Automation (7-8 września), będąca kontynuacją dziesięciu wcześniejszych wydarzeń organizowanych pod nazwą Systemy Sterowania w Automatyce Procesowej, poświęcona będzie m.in. możliwościom oraz korzyściom związanym z cyfryzacją produkcji w sektorze procesowym. Na konferencji zaprezentują się przedstawiciele takich firm, jak m.in. ASKOM, ControlTec, ENCON, Lapp Kabel, Mawos oraz Rittal. Partnerem technologicznym zapowiadanych wydarzeń jest firma Siemens.

Więcej informacji oraz rejestracja na stronach: automotive2017.syskonf.pl oraz www.konferencja-processautomation.pl.

 

Pozostałe

Szkolenie pracowników firmy Kopel
Szkolenie pracowników firmy Kopel
piątek, 22 września 2017 07:51
Ford wstrzymuje produkcję w pięciu zakładach
Ford wstrzymuje produkcję w pięciu zakładach
czwartek, 21 września 2017 12:43
Darco wybrało dostawcę centrum obróbczego
Darco wybrało dostawcę centrum obróbczego
czwartek, 21 września 2017 07:53
zobacz wszystkie

zobacz wszystkie Nowe produkty

Kamera termowizyjna do diagnostyki urządzeń elektronicznych

2017-09-22   | Farnell element 14
Kamera termowizyjna do diagnostyki urządzeń elektronicznych

W ofercie firmy Farnell element14 pojawiła się kamera termowizyjna firmy FLIR Systems ETS320 przeznaczona od obrazowania rozkładu temperatury w małych urządzeniach elektronicznych, na płytkach drukowanych oraz w laboratoriach i na stanowiskach kontroli jakości w produkcji. Pozwala na to tryb pracy bez konieczności trzymania w ręku z wykorzystaniem podstawy przypominającej kształtem mikroskop.
czytaj więcej

Czujniki triangulacyjne o zwiększonym zasięgu

2017-09-22   | Turck Sp. z o.o.
Czujniki triangulacyjne o zwiększonym zasięgu

Turck oferuje laserowe czujniki z serii Q4X do pomiaru odległości, które wykorzystują metodę triangulacyjną, dzięki czemu są całkowicie niewrażliwe na zmianę koloru obiektu. Wyposażone w obudowę ze stali nierdzewnej o stopniu ochrony IP67/69K, wyświetlacz oraz liczne dodatkowe funkcje (licznik, funkcje czasowe, itp.) umożliwiają one dostosowanie ustawień do określonej aplikacji.
czytaj więcej