wersja mobilna
Online: 809 Środa, 2017.09.20

Gospodarka

Electrum ma nowe zlecenie

czwartek, 14 września 2017 07:55

Białostockie Electrum, które świadczy usługi w zakresie projektowania, realizacji oraz serwisu instalacji przemysłowych i energetycznych, na zamówienie jednego z operatorów farm wiatrowych w Polsce zmodernizuje układy elektryczne turbin wiatrowych i wykona prace w gondolach turbin. Oprócz tego, w ramach umowy z PGE Dystrybucja, firma ta unowocześni układy zabezpieczeń elektroenergetycznych na terenie stacji WN/SN Ostrów Mazowiecka. Z kolei na zlecenie Unibep Electrum wykona instalacje elektryczne i niskoprądowe w budynkach technologicznych na terenie fabryki Forte w Suwałkach.

 

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

Najmniejszy na rynku 3-osiowy akcelerometr ICP o paśmie 10 kHz

2017-09-20   |
Najmniejszy na rynku 3-osiowy akcelerometr ICP o paśmie 10 kHz

IMI Sensors wprowadziła do oferty najmniejszy obecnie na rynku 3-osiowy akcelerometr ICP wyróżniający się szerokim zakresem częstotliwości pracy, wynoszącym od 0,5 Hz do 10 kHz (-3 dB) dla wszystkich osi. Model 639A91 jest produkowany w hermetycznej (IP68/69K) obudowie ze stali nierdzewnej 316L z 4-pinowym złączem przemysłowym M12, której powierzchnia montażowa wynosi zaledwie 24,1 x 24,1 mm.
czytaj więcej

Czujniki fotoelektryczne do precyzyjnego pomiaru odległości na krótkich i długich dystansach

2017-09-20   |
Czujniki fotoelektryczne do precyzyjnego pomiaru odległości na krótkich i długich dystansach

Jako bezdotykowe urządzenia pomiarowe, fotoelektryczne czujniki odległości nadają się do różnych zastosowań, a w zależności od zakresu pomiarowego wykorzystują różne zasady działania. Specjaliści z firmy Contrinex stosują metodę triangulacji laserowej do pomiarów prowadzonych na krótkie odległości oraz metodę pomiaru czasu przelotu światła (TOF - Time of Flight) do pomiarów dużych odległości.
czytaj więcej