wersja mobilna
Online: 327 Piątek, 2015.09.04

Gospodarka

SKS Connecto w Grudziądzu

środa, 02 marca 2011 08:20

SKS Connecto Polska – firma należąca do fińskiego koncernu produkującego m.in. kable, elementy automatyki, urządzenia sterujące i czujniki temperatury – będzie produkować wiązki kablowe na terenie Grudziądzkiego Parku Przemysłowego. Produkcja w zakładzie, w którym docelowo zatrudnienie znajdzie 150 osób, rusza w marcu tego roku.

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

Mierniki przepływu cieczy 20...500 l/min do instalacji na rurach z metali i tworzyw sztucznych

2015-09-04   | KEYENCE - Polska
Mierniki przepływu cieczy 20...500 l/min do instalacji na rurach z metali i tworzyw sztucznych

Keyence wprowadza do oferty serię mierników przepływu cieczy FD-Q przystosowanych do instalacji na rurach z metali i tworzyw sztucznych o średnicach od 1/4 do 2". Nie wymagają one modyfikowania istniejących instalacji; mogą być łatwo montowane w trakcie pracy za pomocą zwykłego śrubokręta. Nadają się do pomiaru przepływu wody (również dejonizowanej), olejów i chemikaliów. Ponieważ nie wchodzą w kontakt z badanym medium, nie wykazują również wad typowych dla innych mierników przepływu, takich jak powodowanie spadku ciśnienia, konieczność ciągłego serwisowania czy wprowadzanie zanieczyszczeń.
czytaj więcej

Kompaktowe złączki instalacyjne o szerokim spektrum zastosowań

2015-09-04   | WAGO ELWAG Sp. z o.o.
Kompaktowe złączki instalacyjne o szerokim spektrum zastosowań

Firma WAGO wprowadza na rynek nową grupę złączek instalacyjnych z serii 773 o kompaktowej budowie pozwalającej na jeszcze większą oszczędność miejsca w obudowach i puszkach instalacyjnych. Pozwalają one na łączenie przewodów o przekroju 1,5-4 mm² bez użycia narzędzi dzięki obecności zacisku typu Push Wire i są dużym ułatwieniem czasowym i kosztowym dla użytkowników. W porównaniu z dostępną dotychczas złączką 3-przewodową z serii 273, 4-przewodowa złączka z serii 773 zajmuje o 30% mniej miejsca, a uwzględniając ułożenie przewodów potrzebne miejsce zmniejsza się nawet o połowę.
czytaj więcej