wersja mobilna
Online: 344 Czwartek, 2014.10.30

Gospodarka

SKS Connecto w Grudziądzu

środa, 02 marca 2011 08:20

SKS Connecto Polska – firma należąca do fińskiego koncernu produkującego m.in. kable, elementy automatyki, urządzenia sterujące i czujniki temperatury – będzie produkować wiązki kablowe na terenie Grudziądzkiego Parku Przemysłowego. Produkcja w zakładzie, w którym docelowo zatrudnienie znajdzie 150 osób, rusza w marcu tego roku.

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

Konwerter DALI na sygnał PWM

2014-10-30   | ELMARK Automatyka Sp. z o.o.
Konwerter DALI na sygnał PWM

W odpowiedzi na rosnące wymagania dotyczące sterownia oświetleniem LED za pomocą interfejsu DALI, Mean Well wprowadził do oferty konwerter sygnału DALI na PWM. Ten nowy produkt, wraz z zasilaczem LED wyposażonym w funkcję ściemniania 3 w 1, umożliwia sterowanie natężeniem oświetlenia poprzez ograniczanie prądu wyjściowego. Dodatkowo DAP-04 ma funkcję push dimming, czyli możliwość ściemniania wyzwalaną przyciskiem poprzez zwieranie przewodu fazowego z wejściem push.
czytaj więcej

Wytrzymałe rozdzielacze proporcjonalne

2014-10-30   | Parker Hannifin Sales Poland Sp. z o.o.
Wytrzymałe rozdzielacze proporcjonalne

Parker oferuje nową grupę rozdzielaczy proporcjonalnych z serii D*1FC, która zastępuje wycofywane z produkcji wersje D*FH. Nowe rozdzielacze dostępne będą w 4 wielkościach (NG10, 16, 25 i 32) i będą głównie różniły się od swoich poprzedników rodzajem zabudowanej elektroniki (cyfrowa) oraz nowym, precyzyjniejszym pomiarem położenia suwaka głównego (LVDT). Przepływy nominalne wynoszą od 90 do 1000 l/min.
czytaj więcej