wersja mobilna
Online: 134 Środa, 2014.10.22

Gospodarka

SKS Connecto w Grudziądzu

środa, 02 marca 2011 08:20

SKS Connecto Polska – firma należąca do fińskiego koncernu produkującego m.in. kable, elementy automatyki, urządzenia sterujące i czujniki temperatury – będzie produkować wiązki kablowe na terenie Grudziądzkiego Parku Przemysłowego. Produkcja w zakładzie, w którym docelowo zatrudnienie znajdzie 150 osób, rusza w marcu tego roku.

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

Switche 16-portowe do pracy w ciężkich warunkach środowiskowych

2014-10-21   |
Switche 16-portowe do pracy w ciężkich warunkach środowiskowych

W ofercie firmy Belden pojawiły się dwa tanie switche przemysłowe, SPIDER II 16TX EEC i SPIDER II 16TX/2DS-S EEC przystosowane do pracy w ciężkich warunkach środowiskowych. Są to switche niezarządzalne, odporne na silne udary (do 15 g/11 ms) i wibracje, zaburzenia elektromagnetyczne oraz temperatury z zakresu od -40 do +70°C.
czytaj więcej

Precyzyjne kątowe przekładnie redukcyjne SureGear PGB

2014-10-21   |
Precyzyjne kątowe przekładnie redukcyjne SureGear PGB

AutomationDirect powiększa swoją ofertę podzespołów mechanicznych linii SureGear o serię przekładni redukcyjnych PGB. Są to precyzyjne przekładnie planetarne wykonywane w wersjach kątowych (right-angle), nadające się do zastosowań w miejscach o ograniczonej przestrzeni montażowej. Cechują się parametrami zbliżonymi do przekładni prostych (in-line) wcześniejszej serii PGA.
czytaj więcej