wersja mobilna
Online: 873 Czwartek, 2014.07.31

Gospodarka

SKS Connecto w Grudziądzu

środa, 02 marca 2011 08:20

SKS Connecto Polska – firma należąca do fińskiego koncernu produkującego m.in. kable, elementy automatyki, urządzenia sterujące i czujniki temperatury – będzie produkować wiązki kablowe na terenie Grudziądzkiego Parku Przemysłowego. Produkcja w zakładzie, w którym docelowo zatrudnienie znajdzie 150 osób, rusza w marcu tego roku.

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

Przemysłowa bramka dostępowa do zdalnego monitorowania urządzeń przez sieć 3G

2014-07-30   |
Przemysłowa bramka dostępowa do zdalnego monitorowania urządzeń przez sieć 3G

Przemysłowa bramka dostępowa ICX30-HWC firmy Prosoft umożliwia zdalne programowanie i monitorowanie urządzeń i systemów przemysłowych znajdujących się w obszarach, gdzie nie ma dostępu do sieci WiFi - wykorzystuje do tego celu sieć komórkową 3G. Połączenia lokalne między bramką i kontrolerami PLC/RTU, przyrządami pomiarowymi, billboardami czy wieżami komunikacyjnymi są realizowane z wykorzystaniem interfejsów Ethernet i szeregowego.
czytaj więcej

Czujnik optoelektroniczny typu light grid o rozdzielczości 0,01 mm

2014-07-30   | BALLUFF Sp. z o.o.
Czujnik optoelektroniczny typu light grid o rozdzielczości 0,01 mm

Balluff opracował nowy czujnik optoelektroniczny wysokiej rozdzielczości typu light grid służący do wykrywania obiektów o szerokości do 50 mm znajdujących się w odległości do 2 m. Obejmuje on moduł nadajnika z czerwonym laserem oraz moduł odbiornika. Jest czujnikiem w pełni autonomicznym, niewymagającym współpracy z komputerem.
czytaj więcej