wersja mobilna
Online: 329 Wtorek, 2015.05.26

Gospodarka

SKS Connecto w Grudziądzu

środa, 02 marca 2011 08:20

SKS Connecto Polska – firma należąca do fińskiego koncernu produkującego m.in. kable, elementy automatyki, urządzenia sterujące i czujniki temperatury – będzie produkować wiązki kablowe na terenie Grudziądzkiego Parku Przemysłowego. Produkcja w zakładzie, w którym docelowo zatrudnienie znajdzie 150 osób, rusza w marcu tego roku.

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

Miernik przewodności ze zdalnym czujnikiem

2015-05-26   | BAUMER Sp. z o.o.
Miernik przewodności ze zdalnym czujnikiem

Baumer dodał nowy model do rodziny mierników przewodności CombiLyz. Oprócz dostępnej wcześniej wersji kompaktowej AFI4, na rynku dostępny jest obecnie model AFI5 ze zdalnym czujnikiem. Jego konstrukcja obejmuje dwa elementy: czujnik indukcyjny i nadajnik ze zintegrowanym wyświetlaczem CombiView. Mogą one być instalowane niezależnie od siebie i łączone za pomocą kabla. Możliwość instalacji nadajnika i czujnika indukcyjnego oddzielnie daje użytkownikowi dużą elastyczność.
czytaj więcej

Wyświetlacz cyfrowy z wielofunkcyjnymi wejściami

2015-05-26   | WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Wyświetlacz cyfrowy z wielofunkcyjnymi wejściami

WIKA dodała do oferty nowe wyświetlacze cyfrowe DI32-1. Są to wielofunkcyjne urządzenia o wymiarach 48x24x52 mm, które sprawdzą się w przypadku aplikacji o ograniczonej przestrzeni montażowej. Mają one wejścia wielofunkcyjne, dzięki czemu mogą zostać wyświetlone zarówno wartości z przetworników z sygnałami prądowymi i napięciowymi, jak i z termometrów rezystancyjnych i termopar. Przyrząd jest odpowiedni także do pomiarów częstotliwości i prędkości obrotowej, a dodatkowo służy jako licznik jednokierunkowy.
czytaj więcej