wersja mobilna
Online: 706 Środa, 2014.10.01

Gospodarka

Cooper-Standard Automotive w Myślenicach

czwartek, 29 listopada 2007 14:46

W sierpniu uruchomiona została nowa hala produkcyjna w zakładzie amerykańskiego producenta części dla motoryzacji – Cooper-Standard Automotive. Inwestycja, której wartość wynosi 18 mln euro, włączona została do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Firma wytwarza gumowe i plastikowe elementy uszczelniające do samochodów, w Myślenicach jest też prowadzona działalność badawczo-rozwojowa.

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

Czujnik temperatury i przewodności cieczy z wyjściem 4...20 mA i przekaźnikowym

2014-10-01   | BAUMER Sp. z o.o.
Czujnik temperatury i przewodności cieczy z wyjściem 4...20 mA i przekaźnikowym

Baumer rozszerza linię produktów CombiSeries o nowy czujnik przewodności oznaczony symbolem CombiLyz, znajdujący zastosowanie w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym oraz w procesach uzdatniania wody. Jest on produkowany w niewielkiej obudowie, typowej dla linii czujników CombiSeries. Stopień ochrony IP 69 K oraz konstrukcja ze stali nierdzewnej pozwalają na stosowanie go nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.
czytaj więcej

Kurtyny bezpieczeństwa deTec2 core do aplikacji o średnim ryzyku

2014-10-01   | SICK
Kurtyny bezpieczeństwa deTec2 core do aplikacji o średnim ryzyku

Oferta kurtyn bezpieczeństwa firmy Sick powiększyła się o nowy model deTec2 core spełniający wymogi normy PN-EN IEC 61496 Type 2 w zakresie bezpieczeństwa maszyn. Może on znaleźć zastosowanie w aplikacjach o średnim ryzyku, np. na stanowiskach montażowych i pakujących. Charakteryzuje się brakiem martwej strefy, rozdzielczością wynoszącą 14 lub 30 mm i wysokością pola chronionego od 300 do 2100 mm.
czytaj więcej