wersja mobilna
Online: 381 Piątek, 2015.03.27

Gospodarka

Cooper-Standard Automotive w Myślenicach

czwartek, 29 listopada 2007 14:46

W sierpniu uruchomiona została nowa hala produkcyjna w zakładzie amerykańskiego producenta części dla motoryzacji – Cooper-Standard Automotive. Inwestycja, której wartość wynosi 18 mln euro, włączona została do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Firma wytwarza gumowe i plastikowe elementy uszczelniające do samochodów, w Myślenicach jest też prowadzona działalność badawczo-rozwojowa.

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

Siłowniki rurowe o zasięgu 720 mm i maksymalnej sile 474 N

2015-03-27   |
Siłowniki rurowe o zasięgu 720 mm i maksymalnej sile 474 N

W ofercie firmy Parker pojawiła się nowa seria siłowników liniowych ETT dla producentów OEM. Są to dwuczęściowe elementy składające się ze statora z wbudowanym obwodem sprzężenia zwrotnego i tłoczyska ze stali nierdzewnej AISI 304, ze znajdującymi się na nim magnesami. Zapewniają stopień ochrony IP67.
czytaj więcej

Przetworniki temperatury rodziny TTM z możliwością programowania zakresu pomiarowego

2015-03-27   | Turck Sp. z o.o.
Przetworniki temperatury rodziny TTM z możliwością programowania zakresu pomiarowego

Aby poszerzyć funkcjonalność oferowanych przez siebie przetworników temperatury, firma Turck rozszerzyła ofertę przetworników TTM z interfejsem IO-Link o nowe modele oferujące niespotykane wcześniej cechy. Jedną z nich jest możliwość programowania zakresu pomiarowego przez użytkownika, a nie ,jak w poprzednich wersjach, wybieranie zakresu spośród jednego ze zdefiniowanych fabrycznie.
czytaj więcej