wersja mobilna
Online: 349 Czwartek, 2015.07.30

Gospodarka

Cooper-Standard Automotive w Myślenicach

czwartek, 29 listopada 2007 14:46

W sierpniu uruchomiona została nowa hala produkcyjna w zakładzie amerykańskiego producenta części dla motoryzacji – Cooper-Standard Automotive. Inwestycja, której wartość wynosi 18 mln euro, włączona została do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Firma wytwarza gumowe i plastikowe elementy uszczelniające do samochodów, w Myślenicach jest też prowadzona działalność badawczo-rozwojowa.

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

Rodzina czujników fotoelektrycznych o zasięgu do 10 m i stopniu ochrony IP69K

2015-07-30   |
Rodzina czujników fotoelektrycznych o zasięgu do 10 m i stopniu ochrony IP69K

AutomationDirect dodaje do oferty czujników fotoelektrycznych nową rodzinę czujników FM produkowanych w obudowach o stopniu ochrony IP69K ze stali nierdzewnej 316L. Charakteryzują się one konstrukcją typu washdown zapewniającą odporność na mycie ciśnieniowe, pozwalającą na zastosowania m.in. w przemyśle spożywczym. Czujniki FM występują w sumie w 27 wariantach. Pracują z napięciem zasilania od 10 do 30 VDC. Zawierają 3-żyłowe wyjścia PNP/NPN.
czytaj więcej

Kompaktowe przekładniki prądowe do wyłączników instalacyjnych

2015-07-30   | Dacpol Sp. z o.o.
Kompaktowe przekładniki prądowe do wyłączników instalacyjnych

RM27 to przekładniki energetyczne bardzo małych wymiarów, przeznaczone do montażu wraz z wyłącznikami instalacyjnymi. Prąd wtórny 1 A oraz moc wyjściowa 0,2 VA pozwalają na pracę tego typu przekładników z elektronicznymi licznikami energii, analizatorami lub miernikami cyfrowymi. RM27 są zaprojektowane do współpracy z 3-fazowymi wyłącznikami prądowymi.
czytaj więcej