wersja mobilna
Online: 461 Czwartek, 2016.07.28

Gospodarka

Cooper-Standard Automotive w Myślenicach

czwartek, 29 listopada 2007 14:46

W sierpniu uruchomiona została nowa hala produkcyjna w zakładzie amerykańskiego producenta części dla motoryzacji – Cooper-Standard Automotive. Inwestycja, której wartość wynosi 18 mln euro, włączona została do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Firma wytwarza gumowe i plastikowe elementy uszczelniające do samochodów, w Myślenicach jest też prowadzona działalność badawczo-rozwojowa.

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

Multimetr ze zintegrowaną kamerą termowizyjną

2016-07-27   | Fluke
Multimetr ze zintegrowaną kamerą termowizyjną

Fluke 279 FC to dwa przyrządy diagnostyczne w jednej obudowie - multimetr do pomiarów elektrycznych (True RMS) oraz niskorozdzielcza kamera termowizyjna. Multimetr pozwala na pomiary napięcia i prądu, rezystancji, ciągłości obwodów, pojemności, częstotliwości i inne. Wyposażony jest on w kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 3,5", dodatkowo umożliwia zastosowanie opcjonalnej sondy iFlex.
czytaj więcej

Sinema Remote Connect w wersji 1.2 z dodatkowymi funkcjami zabezpieczeń i wirtualizacji

2016-07-27   | SIEMENS Sp. z o.o.
Sinema Remote Connect w wersji 1.2 z dodatkowymi funkcjami zabezpieczeń i wirtualizacji

Siemens rozszerza oprogramowanie Sinema Remote Connect do efektywnego zarządzania zakładami przemysłowymi i maszynami o nowe funkcje zabezpieczeń i wirtualizacji. Oprócz dostępnego dotąd standardu OpenVPN w nowej wersji oprogramowania 1.2 dodano szyfrowanie IPsec, umożliwiając elastyczne łączenie szerokiej gamy maszyn korzystających z różnych protokołów zabezpieczeń. Nowa wersja może ponadto być uruchomiona w środowisku wirtualnym, co nie tylko zwiększa elastyczność i dostępność platformy, ale również efektywność zarządzania i serwisów wspierających.
czytaj więcej