wersja mobilna
Online: 550 Sobota, 2014.11.22

Gospodarka

Cooper-Standard Automotive w Myślenicach

czwartek, 29 listopada 2007 14:46

W sierpniu uruchomiona została nowa hala produkcyjna w zakładzie amerykańskiego producenta części dla motoryzacji – Cooper-Standard Automotive. Inwestycja, której wartość wynosi 18 mln euro, włączona została do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Firma wytwarza gumowe i plastikowe elementy uszczelniające do samochodów, w Myślenicach jest też prowadzona działalność badawczo-rozwojowa.

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

Ogniotrwałe złącza RJ45 do zastosowań w przemyśle i w kolejnictwie

2014-11-21   | HARTING Polska Sp. z o.o.
Ogniotrwałe złącza RJ45 do zastosowań w przemyśle i w kolejnictwie

Do oferty firmy Harting dołączyły w ostatnim czasie ogniotrwałe złącza RJ45 serii RJ Industrial EtherRail, mogące znaleźć zastosowanie w instalacjach przemysłowych i w kolejnictwie. Są to złącza 4-żyłowe umożliwiające obsadzanie przewodów (jednorodnych i linek) o średnicy do 2 mm oraz kabli o średnicy zewnętrznej od 4,5 do 9 mm.
czytaj więcej

Laserowe skanery bezpieczeństwa o zasięgu 15 m i kącie widoczności 270°

2014-11-21   | OMRON ELECTRONICS Sp. z o.o.
Laserowe skanery bezpieczeństwa o zasięgu 15 m i kącie widoczności 270°

Omron dodał do oferty serię laserowych skanerów bezpieczeństwa OS32C-4M Type 3 łączących małe wymiary i łatwą instalację z dużą szerokością obszaru chronionego. Mogą one znaleźć zastosowanie do zapewnienia bezpieczeństwa stref pracy dużych robotów przemysłowych, do ochrony obszarów przed niepowołanym dostępem oraz w systemach antykolizyjnych pojazdów AGV (Automated Guided Vehicles), gdzie szeroki kąt widoczności pozwala na ochronę obu boków pojazdu za pomocą pojedynczego skanera.
czytaj więcej