wersja mobilna
Online: 351 Środa, 2016.02.10

Gospodarka

Cooper-Standard Automotive w Myślenicach

czwartek, 29 listopada 2007 14:46

W sierpniu uruchomiona została nowa hala produkcyjna w zakładzie amerykańskiego producenta części dla motoryzacji – Cooper-Standard Automotive. Inwestycja, której wartość wynosi 18 mln euro, włączona została do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Firma wytwarza gumowe i plastikowe elementy uszczelniające do samochodów, w Myślenicach jest też prowadzona działalność badawczo-rozwojowa.

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

Kamery przemysłowe rodziny Baumer LX w nowych wersjach z interfejsem Camera Link

2016-02-10   | BAUMER Sp. z o.o.
Kamery przemysłowe rodziny Baumer LX w nowych wersjach z interfejsem Camera Link

Do oferty firmy Baumer wchodzi 8 nowych typów kamer przemysłowych rodziny LX wyposażonych w interfejs Camera Link. Dzięki rozdzielczości wynoszącej do 20 megapikseli i maksymalne szybkości rejestracji 337 fps umożliwiają one wychwytywanie nawet najdrobniejszych szczegółów w wymagających systemach inspekcji wizyjnej, nawet przy dużej przepustowości. Korzystają z sensorów CMOS pracujących w trybie Global Shutter, zapewniających znakomitą jakość obrazu i bardzo dużą czułość.
czytaj więcej

Bezkontaktowy enkoder obrotowy z interfejsem IO-Link

2016-02-10   | Turck Sp. z o.o.
Bezkontaktowy enkoder obrotowy z interfejsem IO-Link

W ofercie firmy Turck dostępny jest bezkontaktowy enkoder obrotowy QR24-IOL dla wałków o średnicy 6...20 mm wyposażony w interfejs IO-Link stanowiący tańszą alternatywę dla podobnych enkoderów z interfejsem analogowym. Jest to enkoder jednoobrotowy ze standardowym 4-pinowym złączem M12, eliminujący konieczność stosowania drogich kabli ekranowanych na rzecz prostego kabla 3-żyłowego.
czytaj więcej