wersja mobilna
Online: 562 Piątek, 2016.12.09
Uniwersalne kable światłowodowe Belden GUSN

Uniwersalne kable światłowodowe Belden GUSN

Złóż ofertę

Produkt firmy: DLL Partners

Kable światłowodowe GUSN A/I-DQ(ZN)BH (z centralną luźną tubą) przeznaczone zostały do instalacji zewnętrznej oraz wewnętrznej. Budowa kabla pozwala na instalację zarówno w budynkach, kanalizacji, duktach, jaki i do bezpośredniego układania w ziemi.

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;}

Kable światłowodowe GUSN A/I-DQ(ZN)BH (z centralną luźną tubą) przeznaczone zostały do instalacji zewnętrznej oraz wewnętrznej. Budowa kabla pozwala na instalację zarówno w budynkach, kanalizacji, duktach, jaki i do bezpośredniego układania w ziemi.


Właściwości:

  • Kable typu LSOH (ang. Low smoke zero halogen) - bezhalogenowe, nierozprzestrzeniające płomienia
  • W pełni dielektryczne
  • Czas życia > 30 lat
  • Od 2 do 24 włókien (jednomodowe, wielomodowe)

 

Karta katalogowa kabla światłowodowego GUSN firmy Belden:
http://www.beldenemea.com/fileadmin/pdf/Fiber_Optics_Datasheets/CLT/GUSN%20v5.0.pdf

 

 

--
Dystrybutorem firmy Belden w Polsce jest firma DLL Partners - czołowy dostawca osprzętu światłowodowego. Jako producent m.in. patchcordów, pigtaili, przełącznic, czy kabli prefabrykowanych, posiadamy w swojej ofercie również wszystkie elementy potrzebne do budowy sieci światłowodowych.

 

Więcej na www.beldenemea.com/fileadmin/pdf/Fiber_Optics_Datasheets/CLT/GUSN%20v5.0.pdf

Kategorie produktu

Obudowy, złącza, kable » Kable i złącza » Kable i przewody przemysłowe »

Zobacz podobne produkty

Przemysłowe media konwertery EtherWAN serii EL9020
Ethernet po kablu telefonicznym – Extender ED3538 EtherWAN
Przemysłowa przełącznica światłowodowa MINI ODF-DIN
Zarządzalne switche przemysłowe EtherWAN serii EX71000
Przemysłowe 16-slotowe chassis pod media konwertery i ethernet extendery
Przemysłowe switche PoE EX75000 firmy EtherWAN
Teleskopowa Przełącznica Światłowodowa 19" 1U Q-Fiber
Ethernet extendery ED3238 PoL™/PoE firmy EtherWAN
Zarządzalne switche EX74000 EtherWAN typu hardened PoE+
Patchcordy MPO/MTP Q-Fiber
Media konwertery EtherWAN serii EM1100 i EM2100
Seria przemysłowych switchy Gigabit Ethernet EX32900
Switch przemysłowy EX45000
Zarządzalny switch dla kolejnictwa ER58000 z portami M12
Ethernet extendery ED3141 10/100Base-TX
18-portowe switche przemysłowe EX83000 na podstacje energetyczne i kolej
Przemysłowe media konwertery EL1032T EtherWAN
Przełącznica Światłowodowa Przemysłowa ODF-DIN
Media konwertery EL100 EtherWAN
Zewnętrzne kable światłowodowe GOSN
Pierwszy na świecie switch przemysłowy z portami Ultra PoE 60 W EtherWAN
Switche IEC61850-3/IEEE1613, EN50121-4 serii EX87000 od EtherWAN
Media konwerter 1000Base-T na Gigabit SFP EM1020 od EtherWAN
Kompaktowe 5-portowe switche PoE EX42305 EtherWAN
Przemysłowa półka Rack z szyną DIN 4U Q-Fiber
Managed Hardened 8-port Gigabit Ethernet Switch EX70900 Series
Kompaktowy 6-portowy switch PoE EX42315-3 EtherWAN
Kompaktowy 6-portowy switch PoE EX42315-5 EtherWAN
Urządzenia przeciwprzepięciowa SPD EtherWAN
Switche przemysłowe Ethernet EX42000
Rozbiegówka światłowodowa Launch Box Q-Fiber
Patchcordy i Pigtaile światłowodowe Q-Fiber
Hardened Media Konwerter EL900-A-B-1-A
Hardened Media Konwerter EL900-A-B-1-B
EL900-A-B-1-C
Media konwerter serii EL9100 (10/100/1000Base-TX na 1000Base-SX/LX/BX) do pracy w warunkach krytycznych
Switche przemysłowe EtherWAN serii EX43000
Media konwerter EtherWAN EL110T-20
Przemysłowy zasilacz impulsowy EtherWAN 41-136046, zakończony wolnymi żyłami
Media konwertery EtherWAN EL100-T
Media konwerter EL2315 ze slotem SFP Dual Rate 100/1000BASE
Przełącznica światłowodowa na szynę DIN (TS35) - MINI ODF DIN Q-FIBER
Chassis EMC400 od EtherWAN
Niezarządzalny switch przemysłowy z 6 portami światłowodowymi
Przemysłowy Media Konwerter EL2242 Gigabit PoE Dual-Rate SFP
Media konwerter EL100C EtherWAN
Ethernet extender EtherWAN ED3541
Ethernet extender EtherWAN ED3501
EX39924-4 – niezarządzalny przemysłowy switch światłowodowy
EX39924-16 – niezarządzalny przemysłowy switch światłowodowy
Zarządzalne, przemysłowe switche Ethernet PoE 60W 16xGigabit
EX33000 - seria 16 portowych przemysłowych przełączników Fast Ethernet
Kabel koncentryczny Belden H155