wersja mobilna
Online: 385 Piątek, 2016.12.09
Media konwertery EtherWAN serii EM1100 i EM2100

Media konwertery EtherWAN serii EM1100 i EM2100

Złóż ofertę

Produkt firmy: DLL Partners

Przemysłowe Media konwertery EtherWAN serii EM1100 i EM2100 przeznaczone zostały głównie do instalacji w redundantnym 16-slotowym chassis EMC1600

Przemysłowe Media konwertery EtherWAN serii EM1100 i EM2100 przeznaczone zostały głównie do instalacji w redundantnym 16-slotowym chassis EMC1600. Pozwalają na konwersję 10/100/1000Base-TX na 1000Base-SX/LX/BX. Główne zastosowanie media konwerterów tej serii to sieci przemysłowe Ethernet, automatyka, sieci FTTx oraz monitoring.


Dostępne wersje:

EM1100TSC 10/100/1000BASE-TX to 1000BASE-SX (złącze SC) - 550m Media Converter
EM1100TSC-2 10/100/1000BASE-TX to 1000BASE-SX (SC) - 2Km Media Converter (1310nm)
EM1100TLC-10 10/100/1000BASE-TX to 1000BASE-LX (SC) - 10Km Media Converter
EM1100TLC-20 10/100/1000BASE-TX to 1000BASE-LX (SC) - 20Km Media Converter
EM1100TLC-50 10/100/1000BASE-TX to 1000BASE-LX (SC) - 50Km Media Converter
EM2100TLCA-10 10/100/1000BASE-TX to 1000BASE-BX (SC) WDM - TX:1310nm/RX:1550nm - 10Km Media Converter
EM2100TLCB-10 10/100/1000BASE-TX to 1000BASE-BX (SC) WDM - TX:1550nm/RX:1310nm - 10Km Media Converter
EM2100TLCA-20 10/100/1000BASE-TX to 1000BASE-BX (SC) WDM - TX:1310nm/RX:1550nm - 20Km Media Converter
EM2100TLCB-20 10/100/1000BASE-TX to 1000BASE-BX (SC) WDM - TX:1550nm/RX:1310nm - 20Km Media Converter
EM2100TLCA-60 10/100/1000BASE-TX to 1000BASE-BX (SC) WDM - TX:1310nm/RX:1550nm - 60Km Media Converter
EM2100TLCB-60 10/100/1000BASE-TX to 1000BASE-BX (SC) WDM - TX:1550nm/RX:1310nm - 60Km Media Converter
* inne rodzaje złącz na zamówienie


Parametry:

• Kompatybilne z IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3ab 1000BASE-T, IEEE802.3z 1000BASE-SX/1000BASE-LX, IEEE802.3x
• Bufor pamięci: 256 kB
• 1000Mbps-Full-duplex, 10/100Mbps-Full/Half-duplex, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIXW standardzie z zasilaczem PSU 12VDC
• Praca przy wilgotności 5-95%
• Aluminiowa obudowa
• Zakres temperatury pracy: 0°C to 45°C
• W komplecie z zasilaczem 12VDC PSU
• 5-letnia gwarancja


Więcej na temat urządzeń EtherWAN:

http://www.dll.com.pl/elementy-aktywne-rozwiazania-dla-przemyslu/etherwan

Karta katalogowa EM1100 i EM2100 series
http://www.etherwan.com/Product/ViewProduct.asp?View=97

 

---
Dystrybutorem firmy EtherWAN w Polsce jest firma DLL Partners - czołowy dostawca osprzętu światłowodowego. Jesteśmy producentem m.in. patchcordów, pigtaili, przełącznic, kabli prefabrykowanych. W swojej ofercie posiadamy również wszystkie elementy potrzebne do budowy sieci światłowodowych m.in.: kable światłowodowe, szafy teleinformatyczne, zaczepy odciągowe nasłupowe czy elementy mikrokanalizacji.

 

Więcej na www.etherwan.com/Product/ViewProduct.asp?View=97

Kategorie produktu

Sieci przemysłowe » Przewodowe i I/O » Konwertery »

Zobacz podobne produkty

Przemysłowe media konwertery EtherWAN serii EL9020
Ethernet po kablu telefonicznym – Extender ED3538 EtherWAN
Przemysłowa przełącznica światłowodowa MINI ODF-DIN
Zarządzalne switche przemysłowe EtherWAN serii EX71000
Uniwersalne kable światłowodowe Belden GUSN
Przemysłowe 16-slotowe chassis pod media konwertery i ethernet extendery
Przemysłowe switche PoE EX75000 firmy EtherWAN
Teleskopowa Przełącznica Światłowodowa 19" 1U Q-Fiber
Ethernet extendery ED3238 PoL™/PoE firmy EtherWAN
Zarządzalne switche EX74000 EtherWAN typu hardened PoE+
Patchcordy MPO/MTP Q-Fiber
Seria przemysłowych switchy Gigabit Ethernet EX32900
Switch przemysłowy EX45000
Zarządzalny switch dla kolejnictwa ER58000 z portami M12
Ethernet extendery ED3141 10/100Base-TX
18-portowe switche przemysłowe EX83000 na podstacje energetyczne i kolej
Przemysłowe media konwertery EL1032T EtherWAN
Przełącznica Światłowodowa Przemysłowa ODF-DIN
Media konwertery EL100 EtherWAN
Zewnętrzne kable światłowodowe GOSN
Pierwszy na świecie switch przemysłowy z portami Ultra PoE 60 W EtherWAN
Switche IEC61850-3/IEEE1613, EN50121-4 serii EX87000 od EtherWAN
Media konwerter 1000Base-T na Gigabit SFP EM1020 od EtherWAN
Kompaktowe 5-portowe switche PoE EX42305 EtherWAN
Przemysłowa półka Rack z szyną DIN 4U Q-Fiber
Managed Hardened 8-port Gigabit Ethernet Switch EX70900 Series
Kompaktowy 6-portowy switch PoE EX42315-3 EtherWAN
Kompaktowy 6-portowy switch PoE EX42315-5 EtherWAN
Urządzenia przeciwprzepięciowa SPD EtherWAN
Switche przemysłowe Ethernet EX42000
Rozbiegówka światłowodowa Launch Box Q-Fiber
Patchcordy i Pigtaile światłowodowe Q-Fiber
Hardened Media Konwerter EL900-A-B-1-A
Hardened Media Konwerter EL900-A-B-1-B
EL900-A-B-1-C
Media konwerter serii EL9100 (10/100/1000Base-TX na 1000Base-SX/LX/BX) do pracy w warunkach krytycznych
Switche przemysłowe EtherWAN serii EX43000
Media konwerter EtherWAN EL110T-20
Przemysłowy zasilacz impulsowy EtherWAN 41-136046, zakończony wolnymi żyłami
Media konwertery EtherWAN EL100-T
Media konwerter EL2315 ze slotem SFP Dual Rate 100/1000BASE
Przełącznica światłowodowa na szynę DIN (TS35) - MINI ODF DIN Q-FIBER
Chassis EMC400 od EtherWAN
Niezarządzalny switch przemysłowy z 6 portami światłowodowymi
Przemysłowy Media Konwerter EL2242 Gigabit PoE Dual-Rate SFP
Media konwerter EL100C EtherWAN
Ethernet extender EtherWAN ED3541
Ethernet extender EtherWAN ED3501
EX39924-4 – niezarządzalny przemysłowy switch światłowodowy
EX39924-16 – niezarządzalny przemysłowy switch światłowodowy
Zarządzalne, przemysłowe switche Ethernet PoE 60W 16xGigabit
EX33000 - seria 16 portowych przemysłowych przełączników Fast Ethernet
Kabel koncentryczny Belden H155