wersja mobilna
Online: 736 Środa, 2016.12.07
Przełącznica Światłowodowa Przemysłowa ODF-DIN

Przełącznica Światłowodowa Przemysłowa ODF-DIN

Złóż ofertę

Produkt firmy: DLL Partners

ODF-DIN przeznaczona jest głównie do krosowania kabli światłowodowych w rozbudowanych systemach automatyki

Przełącznica Światłowodowa Przemysłowa ODF-DIN przeznaczona jest głównie do krosowania kabli światłowodowych w rozbudowanych systemach automatyki. Dzięki swoim małym rozmiarom oraz uchwytowi na szynę DIN (TS35), nadaje się do zamocowania w każdej szafie. Przełącznica może być wyposażona w uchwyt do mocowania na ścianie. Przetłoczenia do mocowania kabli światłowodowych wewnątrz przełącznicy dają możliwość łatwego, funkcjonalnego i zarazem estetycznego organizowania kabli i pigtaili światłowodowych. ODF-DIN mieści do 12 spawów światłowodowych.

Właściwości:

  • Wykonana z blachy stalowej 1,2 mm,
  • Przetłoczenia do mocowania kabli wewnątrz skrzynki,
  • Możliwość zamocowania uchwytu do montażu przełącznicy na szynie DIN,
  • Możliwość zamocowania uchwytów do montażu przełącznicy na ścianie,
  • Dwa otwory na przepusty kablowe: M16x1,5 oraz M20x1,5,
  • Możliwość zamocowania dławików zabezpieczających kabel przed złamaniem,
  • Malowanie proszkowe RAL 7035 połysk, inne kolory na zamówienie,
  • Wymiary: 120x120x32 [mm] wysokość x szerokość x głębokość.

Zastosowanie:

  • Telekomunikacja, CATV, Monitoring, Przemysł, Sieci LAN, MAN, WAN, Automatyka.

Wyposażenia standardowe:

  • Przepust kablowy M20x1,5 (ø kabla 6÷13 mm) (1 szt),
  • Kołek montażowy ø 4x20 mm (3 szt),
  • Opaska kablowa 80x2,5 mm (6 szt),
  • Zaślepka okrągła (1 szt),
  • Uchwyt na 12 osłonek spawów (1 szt),
  • Uchwyt do montażu na szynie DIN lub do montażu naściennego (do wyboru).

Wyposażenia dodatkowe:

  • Pigtaile światłowodowe,
  • Adaptery światłowodowe,
  • Osłonki spawów światłowodowych.

Informacje:

  • Przełącznica mieści do 12 spawów światłowodowych,
  • Możliwość wyprowadzenia na panel czołowy do 12 połączeń.


Więcej informacji na stronie:

http://www.dll.com.pl/przelacznica-swiatlowodowa/przelacznica-swiatlowodowa-przemyslowa-odf-din

Więcej na www.dll.com.pl/przelacznica-swiatlowodowa/przelacznica-swiatlowodowa-przemyslowa-odf-din

Kategorie produktu

Obudowy, złącza, kable » Obudowy » Szafy przemysłowe wraz z osprzętem »

Zobacz podobne produkty

Przemysłowe media konwertery EtherWAN serii EL9020
Ethernet po kablu telefonicznym – Extender ED3538 EtherWAN
Przemysłowa przełącznica światłowodowa MINI ODF-DIN
Zarządzalne switche przemysłowe EtherWAN serii EX71000
Uniwersalne kable światłowodowe Belden GUSN
Przemysłowe 16-slotowe chassis pod media konwertery i ethernet extendery
Przemysłowe switche PoE EX75000 firmy EtherWAN
Teleskopowa Przełącznica Światłowodowa 19" 1U Q-Fiber
Ethernet extendery ED3238 PoL™/PoE firmy EtherWAN
Zarządzalne switche EX74000 EtherWAN typu hardened PoE+
Patchcordy MPO/MTP Q-Fiber
Media konwertery EtherWAN serii EM1100 i EM2100
Seria przemysłowych switchy Gigabit Ethernet EX32900
Switch przemysłowy EX45000
Zarządzalny switch dla kolejnictwa ER58000 z portami M12
Ethernet extendery ED3141 10/100Base-TX
18-portowe switche przemysłowe EX83000 na podstacje energetyczne i kolej
Przemysłowe media konwertery EL1032T EtherWAN
Media konwertery EL100 EtherWAN
Zewnętrzne kable światłowodowe GOSN
Pierwszy na świecie switch przemysłowy z portami Ultra PoE 60 W EtherWAN
Switche IEC61850-3/IEEE1613, EN50121-4 serii EX87000 od EtherWAN
Media konwerter 1000Base-T na Gigabit SFP EM1020 od EtherWAN
Kompaktowe 5-portowe switche PoE EX42305 EtherWAN
Przemysłowa półka Rack z szyną DIN 4U Q-Fiber
Managed Hardened 8-port Gigabit Ethernet Switch EX70900 Series
Kompaktowy 6-portowy switch PoE EX42315-3 EtherWAN
Kompaktowy 6-portowy switch PoE EX42315-5 EtherWAN
Urządzenia przeciwprzepięciowa SPD EtherWAN
Switche przemysłowe Ethernet EX42000
Rozbiegówka światłowodowa Launch Box Q-Fiber
Patchcordy i Pigtaile światłowodowe Q-Fiber
Hardened Media Konwerter EL900-A-B-1-A
Hardened Media Konwerter EL900-A-B-1-B
EL900-A-B-1-C
Media konwerter serii EL9100 (10/100/1000Base-TX na 1000Base-SX/LX/BX) do pracy w warunkach krytycznych
Switche przemysłowe EtherWAN serii EX43000
Media konwerter EtherWAN EL110T-20
Przemysłowy zasilacz impulsowy EtherWAN 41-136046, zakończony wolnymi żyłami
Media konwertery EtherWAN EL100-T
Media konwerter EL2315 ze slotem SFP Dual Rate 100/1000BASE
Przełącznica światłowodowa na szynę DIN (TS35) - MINI ODF DIN Q-FIBER
Chassis EMC400 od EtherWAN
Niezarządzalny switch przemysłowy z 6 portami światłowodowymi
Przemysłowy Media Konwerter EL2242 Gigabit PoE Dual-Rate SFP
Media konwerter EL100C EtherWAN
Ethernet extender EtherWAN ED3541
Ethernet extender EtherWAN ED3501
EX39924-4 – niezarządzalny przemysłowy switch światłowodowy
EX39924-16 – niezarządzalny przemysłowy switch światłowodowy
Zarządzalne, przemysłowe switche Ethernet PoE 60W 16xGigabit
EX33000 - seria 16 portowych przemysłowych przełączników Fast Ethernet
Kabel koncentryczny Belden H155