wersja mobilna
Online: 438 Niedziela, 2016.12.04
Managed Hardened 8-port Gigabit Ethernet Switch EX70900 Series

Managed Hardened 8-port Gigabit Ethernet Switch EX70900 Series

Złóż ofertę

Produkt firmy: DLL Partners

EX70900 firmy EtherWAN to seria zarządzalnych switchy Ethernet o zwiększonej odporności temperaturowej -40°C to 75°C. Przeznaczone do isntalacji na szynie DIN, do pracy w warunkach krytycznych

Nowość!

EX70900 firmy EtherWAN to seria zarządzalnych switchy Ethernet o zwiększonej odporności temperaturowej -40°C to 75°C. Przeznaczone do isntalacji na szynie DIN, do pracy w warunkach krytycznych. 5 lat gwarancji.

Physical Ports

  • 8-Port 10/100/1000BASE-TX
  • 7-Port 10/100/1000BASE-TX + 1-Port Gigabit SFP
  • 6-Port 10/100/1000BASE-TX + 2-Port Gigabit SFP

Performance

  • Switching Capability: 16Gbps
  • Packet Buffer Size: 192KB
  • MAC Address Table: 4K
  • Jumbo Frame:9720 bytes

Management

  • Interface - CLI, Telnet and Web Browser, - SNMP v1/v2c/v3
  • Firmware and configuration upgrade and backup via TFTP
  • Supports DHCP Server/Client
  • RMON (Remote monitoring)
  • Port mirroring: TX/RX and both
  • NTP (Network Time Protocol) time synchronization
  • IEEE802.1ab LLDP (Link Layer Discovery Protocol)

Security

  • MAC Address by port security
  • Enable/disable port
  • Storm control (broadcast and multicast types)
  • IEEE802.1x LAN access control
  • Remote authentication through RADIUS
  • SSH for CLI and Telnet security
  • SSL for web security
  • Multi-level user account/password against unauthorized configuration
  • System log (remote/local)

QoS

  • Priority Queues: 4 queues per port
  • Traffic classification based on IEEE802.1p CoS, DSCP, WRR (Weighted round robin) and strict mode
  • Rate Limiting (Ingress/Egress)

L2 Features

  • Auto-negotiation for port speed and duplex mode
  • Flow Control

- IEEE802.3x full duplex mode
- Back-Pressure half duplex mode

  • Redundant Protocol

- IEEE802.1D Spanning Tree Protocol (STP)
- IEEE802.1w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP)
- IEEE802.1s Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP)

  • VLANs

- Port-based VLANs
- IEEE802.1Q Tag VLANs (128 groups, 4096 VID)
- GVRP (GARP VLAN Registration Protocol)
- GMRP (GARP Multicast Registration Protocol)

  • Link Aggregation

- Static Trunk (2 groups, support MAC base)
- IEEE802.3ad Link Aggregation Control Protocol

  • IGMP Snooping

- IGMP snooping v1/v2/v3

 

Więcej na temat urządzeń EtherWAN:
http://www.dll.com.pl/elementy-aktywne-rozwiazania-dla-przemyslu/etherwan

Karta katalogowa EX70900:
http://www.etherwan.com/Product/ViewProduct.asp?View=223

Więcej na www.etherwan.com/Product/ViewProduct.asp?View=223

Kategorie produktu

Sieci przemysłowe » Przewodowe i I/O » Konwertery »

Zobacz podobne produkty

Przemysłowe media konwertery EtherWAN serii EL9020
Ethernet po kablu telefonicznym – Extender ED3538 EtherWAN
Przemysłowa przełącznica światłowodowa MINI ODF-DIN
Zarządzalne switche przemysłowe EtherWAN serii EX71000
Uniwersalne kable światłowodowe Belden GUSN
Przemysłowe 16-slotowe chassis pod media konwertery i ethernet extendery
Przemysłowe switche PoE EX75000 firmy EtherWAN
Teleskopowa Przełącznica Światłowodowa 19" 1U Q-Fiber
Ethernet extendery ED3238 PoL™/PoE firmy EtherWAN
Zarządzalne switche EX74000 EtherWAN typu hardened PoE+
Patchcordy MPO/MTP Q-Fiber
Media konwertery EtherWAN serii EM1100 i EM2100
Seria przemysłowych switchy Gigabit Ethernet EX32900
Switch przemysłowy EX45000
Zarządzalny switch dla kolejnictwa ER58000 z portami M12
Ethernet extendery ED3141 10/100Base-TX
18-portowe switche przemysłowe EX83000 na podstacje energetyczne i kolej
Przemysłowe media konwertery EL1032T EtherWAN
Przełącznica Światłowodowa Przemysłowa ODF-DIN
Media konwertery EL100 EtherWAN
Zewnętrzne kable światłowodowe GOSN
Pierwszy na świecie switch przemysłowy z portami Ultra PoE 60 W EtherWAN
Switche IEC61850-3/IEEE1613, EN50121-4 serii EX87000 od EtherWAN
Media konwerter 1000Base-T na Gigabit SFP EM1020 od EtherWAN
Kompaktowe 5-portowe switche PoE EX42305 EtherWAN
Przemysłowa półka Rack z szyną DIN 4U Q-Fiber
Kompaktowy 6-portowy switch PoE EX42315-3 EtherWAN
Kompaktowy 6-portowy switch PoE EX42315-5 EtherWAN
Urządzenia przeciwprzepięciowa SPD EtherWAN
Switche przemysłowe Ethernet EX42000
Rozbiegówka światłowodowa Launch Box Q-Fiber
Patchcordy i Pigtaile światłowodowe Q-Fiber
Hardened Media Konwerter EL900-A-B-1-A
Hardened Media Konwerter EL900-A-B-1-B
EL900-A-B-1-C
Media konwerter serii EL9100 (10/100/1000Base-TX na 1000Base-SX/LX/BX) do pracy w warunkach krytycznych
Switche przemysłowe EtherWAN serii EX43000
Media konwerter EtherWAN EL110T-20
Przemysłowy zasilacz impulsowy EtherWAN 41-136046, zakończony wolnymi żyłami
Media konwertery EtherWAN EL100-T
Media konwerter EL2315 ze slotem SFP Dual Rate 100/1000BASE
Przełącznica światłowodowa na szynę DIN (TS35) - MINI ODF DIN Q-FIBER
Chassis EMC400 od EtherWAN
Niezarządzalny switch przemysłowy z 6 portami światłowodowymi
Przemysłowy Media Konwerter EL2242 Gigabit PoE Dual-Rate SFP
Media konwerter EL100C EtherWAN
Ethernet extender EtherWAN ED3541
Ethernet extender EtherWAN ED3501
EX39924-4 – niezarządzalny przemysłowy switch światłowodowy
EX39924-16 – niezarządzalny przemysłowy switch światłowodowy
Zarządzalne, przemysłowe switche Ethernet PoE 60W 16xGigabit
EX33000 - seria 16 portowych przemysłowych przełączników Fast Ethernet
Kabel koncentryczny Belden H155