wersja mobilna
Online: 454 Sobota, 2016.12.10
Urządzenia przeciwprzepięciowa SPD EtherWAN

Urządzenia przeciwprzepięciowa SPD EtherWAN

Złóż ofertę

Produkt firmy: DLL Partners

Urządzenia przeznaczone zostały do montażu na szynę DIN. Przystosowane do pracy w temperaturach od -40°C do 75°C, spełniają normy: CE, FCC, VCCI, UL497B oraz RoHS.

Firma EtherWAN, czołowy producent urządzeń Ethernet dla przemysłu, wprowadziła do swojej oferty serię urządzeń ochrony przeciwprzepięciowej 10kA (ang. SPD – Surge Protection Device), przeznaczonych do pracy w warunkach ekstremalnych.

Na serię przemysłowych zabezpieczeń przeciwprzepięciowych składają się:

  • ·         PD1041 – wyposażony w 2 porty RJ45, kompatybilne z 10/100Base-T, Gigabit oraz PoE
  • ·         PD3041 – wyposażony w 2 porty RJ11 oraz 2-pinowe Terminal Block, przeznaczone do protekcji linii DSL

Urządzenia przeznaczone zostały do montażu na szynę DIN. Przystosowane do pracy w temperaturach od -40°C do 75°C, spełniają normy: CE, FCC, VCCI, UL497B oraz RoHS.

Duże zakłócenia elektromagnetyczne, czy wyładowania atmosferyczne często generują niepożądane przepięcia w kierunku urządzeń sieciowych. Przystosowane do tego urządzenia SPD chronią działające w sieci urządzenia oraz kable.

Urządzenia typu hardened (o zwiększonej odporności temperaturowej) projektowane są zgodnie z normą EN61000-4-5. PD1041 oraz PD3041 mogą współpracować ze wszystkimi urządzeniami EtherWAN, dla zapewnienia najwyższego poziomu ochrony. Testowane z PoE dla transmisji 1 Gbit/s, PD1041 nie wykazał błędów CRC przy temperaturze 50°C, co świadczy o wysokiej niezawodności urządzenia.


Specyfikacja PD1041:
http://global.etherwan.com/products/pd1041

Specyfikacja PD3041:
http://global.etherwan.com/products/pd3041

Test wydajnościowy PD1041:
https://www.youtube.com/watch?v=u2E5wwlruv8&feature=youtu.be

 

 

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;}
Więcej na global.etherwan.com/products/pd1041

Kategorie produktu

Urządzenia elektryczne, elektroenergetyczne, systemy bezpieczeństwa, BHP » Podzespoły elektryczne i elektroenergetyczne » Elementy sieci zasilających » Elementy wykonawcze » Pozostałe » Wyposażenie linii i stanowisk produkcyjnych » Sieci przemysłowe » Przewodowe i I/O » Układy lokalnych i zdalnych we/wy »

Zobacz podobne produkty

Przemysłowe media konwertery EtherWAN serii EL9020
Ethernet po kablu telefonicznym – Extender ED3538 EtherWAN
Przemysłowa przełącznica światłowodowa MINI ODF-DIN
Zarządzalne switche przemysłowe EtherWAN serii EX71000
Uniwersalne kable światłowodowe Belden GUSN
Przemysłowe 16-slotowe chassis pod media konwertery i ethernet extendery
Przemysłowe switche PoE EX75000 firmy EtherWAN
Teleskopowa Przełącznica Światłowodowa 19" 1U Q-Fiber
Ethernet extendery ED3238 PoL™/PoE firmy EtherWAN
Zarządzalne switche EX74000 EtherWAN typu hardened PoE+
Patchcordy MPO/MTP Q-Fiber
Media konwertery EtherWAN serii EM1100 i EM2100
Seria przemysłowych switchy Gigabit Ethernet EX32900
Switch przemysłowy EX45000
Zarządzalny switch dla kolejnictwa ER58000 z portami M12
Ethernet extendery ED3141 10/100Base-TX
18-portowe switche przemysłowe EX83000 na podstacje energetyczne i kolej
Przemysłowe media konwertery EL1032T EtherWAN
Przełącznica Światłowodowa Przemysłowa ODF-DIN
Media konwertery EL100 EtherWAN
Zewnętrzne kable światłowodowe GOSN
Pierwszy na świecie switch przemysłowy z portami Ultra PoE 60 W EtherWAN
Switche IEC61850-3/IEEE1613, EN50121-4 serii EX87000 od EtherWAN
Media konwerter 1000Base-T na Gigabit SFP EM1020 od EtherWAN
Kompaktowe 5-portowe switche PoE EX42305 EtherWAN
Przemysłowa półka Rack z szyną DIN 4U Q-Fiber
Managed Hardened 8-port Gigabit Ethernet Switch EX70900 Series
Kompaktowy 6-portowy switch PoE EX42315-3 EtherWAN
Kompaktowy 6-portowy switch PoE EX42315-5 EtherWAN
Switche przemysłowe Ethernet EX42000
Rozbiegówka światłowodowa Launch Box Q-Fiber
Patchcordy i Pigtaile światłowodowe Q-Fiber
Hardened Media Konwerter EL900-A-B-1-A
Hardened Media Konwerter EL900-A-B-1-B
EL900-A-B-1-C
Media konwerter serii EL9100 (10/100/1000Base-TX na 1000Base-SX/LX/BX) do pracy w warunkach krytycznych
Switche przemysłowe EtherWAN serii EX43000
Media konwerter EtherWAN EL110T-20
Przemysłowy zasilacz impulsowy EtherWAN 41-136046, zakończony wolnymi żyłami
Media konwertery EtherWAN EL100-T
Media konwerter EL2315 ze slotem SFP Dual Rate 100/1000BASE
Przełącznica światłowodowa na szynę DIN (TS35) - MINI ODF DIN Q-FIBER
Chassis EMC400 od EtherWAN
Niezarządzalny switch przemysłowy z 6 portami światłowodowymi
Przemysłowy Media Konwerter EL2242 Gigabit PoE Dual-Rate SFP
Media konwerter EL100C EtherWAN
Ethernet extender EtherWAN ED3541
Ethernet extender EtherWAN ED3501
EX39924-4 – niezarządzalny przemysłowy switch światłowodowy
EX39924-16 – niezarządzalny przemysłowy switch światłowodowy
Zarządzalne, przemysłowe switche Ethernet PoE 60W 16xGigabit
EX33000 - seria 16 portowych przemysłowych przełączników Fast Ethernet
Kabel koncentryczny Belden H155