wersja mobilna
Online: 822 Piątek, 2016.12.02
Rozbiegówka światłowodowa Launch Box Q-Fiber

Rozbiegówka światłowodowa Launch Box Q-Fiber

Złóż ofertę

Produkt firmy: DLL Partners

Launch Box Q-Fiber jest to odcinek światłowodu odpowiedniej długości zakończony złączkami, poprzez który podłączamy reflektometr do mierzonej linii

Launch Box Q-Fiber jest to odcinek światłowodu odpowiedniej długości zakończony złączkami, poprzez który podłączamy reflektometr do mierzonej linii. W początkowym odcinku łącza światłowodowego mierzonego reflektometrem, mamy do czynienia z modami płaszczowymi, które są silnie tłumione i powodują rozproszenie wsteczne o dużym natężeniu. Z tego powodu detektor jest w stanie nasycenia i nie reaguje na zmiany natężenia światła. Ten początkowy odcinek światłowodu oznacza tzw. strefę martwą, w której nie są wykrywane żadne zdarzenia. Zastosowanie rozbiegówki Q-Fiber poprzez całkowite pokrycie strefy martwej umożliwia prawidłowy pomiar linii światłowodowej.

Właściwości:

  • Obudowa wykonana z plastiku 2,5 mm, standardowo koloru białego (na zamówienie inne kolory: żółty, błękitny, niebieski, zielony),
  • Pigtaile zabezpieczone i zamknięte w solidnej obudowie,
  • Uchwyt umożliwia wygodne przenoszenie,
  • Dowolna długość rozbiegówki,
  • Dowolne złącza,
  • Możliwość umieszczenia wielu rozbiegówek w jednej obudowie,
  • Wymiary: 67x266x169 [mm] wysokość x szerokość x głębokość.

Zastosowanie:

  • Pomiary reflektometryczne,
  • Kalibracja przyrządów pomiarowych,
  • Tłumik impulsów,
  • Linia opóźniająca.

Informacje:

  • Każdy Launch Box wykonywany ściśle z zamówieniem klienta,
  • Produkt w solidnej i wygodnej obudowie,
  • Każdy Launch Box plombowany etykietą gwarancyjną,
  • Do każdego produktu dołączany jest protokół pomiarowy.

Karta katalogowa:

http://www.dll.com.pl/kable-prefabrykowane/kabel-prefabrykowany-launch-box-qfiber

Więcej na www.dll.com.pl/kable-prefabrykowane/kabel-prefabrykowany-launch-box-qfiber

Kategorie produktu

Elementy wykonawcze »

Zobacz podobne produkty

Przemysłowe media konwertery EtherWAN serii EL9020
Ethernet po kablu telefonicznym – Extender ED3538 EtherWAN
Przemysłowa przełącznica światłowodowa MINI ODF-DIN
Zarządzalne switche przemysłowe EtherWAN serii EX71000
Uniwersalne kable światłowodowe Belden GUSN
Przemysłowe 16-slotowe chassis pod media konwertery i ethernet extendery
Przemysłowe switche PoE EX75000 firmy EtherWAN
Teleskopowa Przełącznica Światłowodowa 19" 1U Q-Fiber
Ethernet extendery ED3238 PoL™/PoE firmy EtherWAN
Zarządzalne switche EX74000 EtherWAN typu hardened PoE+
Patchcordy MPO/MTP Q-Fiber
Media konwertery EtherWAN serii EM1100 i EM2100
Seria przemysłowych switchy Gigabit Ethernet EX32900
Switch przemysłowy EX45000
Zarządzalny switch dla kolejnictwa ER58000 z portami M12
Ethernet extendery ED3141 10/100Base-TX
18-portowe switche przemysłowe EX83000 na podstacje energetyczne i kolej
Przemysłowe media konwertery EL1032T EtherWAN
Przełącznica Światłowodowa Przemysłowa ODF-DIN
Media konwertery EL100 EtherWAN
Zewnętrzne kable światłowodowe GOSN
Pierwszy na świecie switch przemysłowy z portami Ultra PoE 60 W EtherWAN
Switche IEC61850-3/IEEE1613, EN50121-4 serii EX87000 od EtherWAN
Media konwerter 1000Base-T na Gigabit SFP EM1020 od EtherWAN
Kompaktowe 5-portowe switche PoE EX42305 EtherWAN
Przemysłowa półka Rack z szyną DIN 4U Q-Fiber
Managed Hardened 8-port Gigabit Ethernet Switch EX70900 Series
Kompaktowy 6-portowy switch PoE EX42315-3 EtherWAN
Kompaktowy 6-portowy switch PoE EX42315-5 EtherWAN
Urządzenia przeciwprzepięciowa SPD EtherWAN
Switche przemysłowe Ethernet EX42000
Patchcordy i Pigtaile światłowodowe Q-Fiber
Hardened Media Konwerter EL900-A-B-1-A
Hardened Media Konwerter EL900-A-B-1-B
EL900-A-B-1-C
Media konwerter serii EL9100 (10/100/1000Base-TX na 1000Base-SX/LX/BX) do pracy w warunkach krytycznych
Switche przemysłowe EtherWAN serii EX43000
Media konwerter EtherWAN EL110T-20
Przemysłowy zasilacz impulsowy EtherWAN 41-136046, zakończony wolnymi żyłami
Media konwertery EtherWAN EL100-T
Media konwerter EL2315 ze slotem SFP Dual Rate 100/1000BASE
Przełącznica światłowodowa na szynę DIN (TS35) - MINI ODF DIN Q-FIBER
Chassis EMC400 od EtherWAN
Niezarządzalny switch przemysłowy z 6 portami światłowodowymi
Przemysłowy Media Konwerter EL2242 Gigabit PoE Dual-Rate SFP
Media konwerter EL100C EtherWAN
Ethernet extender EtherWAN ED3541
Ethernet extender EtherWAN ED3501
EX39924-4 – niezarządzalny przemysłowy switch światłowodowy
EX39924-16 – niezarządzalny przemysłowy switch światłowodowy
Zarządzalne, przemysłowe switche Ethernet PoE 60W 16xGigabit
EX33000 - seria 16 portowych przemysłowych przełączników Fast Ethernet
Kabel koncentryczny Belden H155