wersja mobilna
Online: 455 Wtorek, 2016.12.06
Niezarządzalny switch przemysłowy z 6 portami światłowodowymi

Niezarządzalny switch przemysłowy z 6 portami światłowodowymi

Złóż ofertę

Produkt firmy: DLL Partners

EX47026 wyposażony został w 6 portów 100Base-FX oraz 2 porty 10/100Base-TX.

Niezarządzalny switch przemysłowy z 6 portami światłowodowymi

EtherWAN – lider w komunikacji Ethernet dla przemysłu, wprowadził na rynek nowy model z serii EX47 - EX47026. Ten niezarządzalny switch przemysłowy wyposażony został w 6 portów światłowodowych 100Base-FX (SM, MM lub WDM) ze złączami SC lub ST oraz w 2 porty 10/100Base-TX.

Zaprojektowany do pracy w warunkach krytycznych, EX47026 może pracować w zakresie temperaturowym -40°C…+75°C. Charakteryzuje się wysoką odpornością ESD/EMI, redundantnym (lub potrójnym) zasilaniem oraz alarmowym wyjściem przekaźnikowym.

Kompatybilny ze standardami IEC61850-3, IEEE1613 oraz EN50121-4, EX47026 pozwala na szerokie zastosowanie w energetyce np. na podstacjach energetycznych, czy w turbinach wiatrowych.

Karta katalogowa:

http://global.etherwan.com/products/ex47000-series

 


Więcej na global.etherwan.com/products/ex47000-series

Kategorie produktu

Sieci przemysłowe » Przewodowe i I/O » Układy lokalnych i zdalnych we/wy » Konwertery »

Zobacz podobne produkty

Przemysłowe media konwertery EtherWAN serii EL9020
Ethernet po kablu telefonicznym – Extender ED3538 EtherWAN
Przemysłowa przełącznica światłowodowa MINI ODF-DIN
Zarządzalne switche przemysłowe EtherWAN serii EX71000
Uniwersalne kable światłowodowe Belden GUSN
Przemysłowe 16-slotowe chassis pod media konwertery i ethernet extendery
Przemysłowe switche PoE EX75000 firmy EtherWAN
Teleskopowa Przełącznica Światłowodowa 19" 1U Q-Fiber
Ethernet extendery ED3238 PoL™/PoE firmy EtherWAN
Zarządzalne switche EX74000 EtherWAN typu hardened PoE+
Patchcordy MPO/MTP Q-Fiber
Media konwertery EtherWAN serii EM1100 i EM2100
Seria przemysłowych switchy Gigabit Ethernet EX32900
Switch przemysłowy EX45000
Zarządzalny switch dla kolejnictwa ER58000 z portami M12
Ethernet extendery ED3141 10/100Base-TX
18-portowe switche przemysłowe EX83000 na podstacje energetyczne i kolej
Przemysłowe media konwertery EL1032T EtherWAN
Przełącznica Światłowodowa Przemysłowa ODF-DIN
Media konwertery EL100 EtherWAN
Zewnętrzne kable światłowodowe GOSN
Pierwszy na świecie switch przemysłowy z portami Ultra PoE 60 W EtherWAN
Switche IEC61850-3/IEEE1613, EN50121-4 serii EX87000 od EtherWAN
Media konwerter 1000Base-T na Gigabit SFP EM1020 od EtherWAN
Kompaktowe 5-portowe switche PoE EX42305 EtherWAN
Przemysłowa półka Rack z szyną DIN 4U Q-Fiber
Managed Hardened 8-port Gigabit Ethernet Switch EX70900 Series
Kompaktowy 6-portowy switch PoE EX42315-3 EtherWAN
Kompaktowy 6-portowy switch PoE EX42315-5 EtherWAN
Urządzenia przeciwprzepięciowa SPD EtherWAN
Switche przemysłowe Ethernet EX42000
Rozbiegówka światłowodowa Launch Box Q-Fiber
Patchcordy i Pigtaile światłowodowe Q-Fiber
Hardened Media Konwerter EL900-A-B-1-A
Hardened Media Konwerter EL900-A-B-1-B
EL900-A-B-1-C
Media konwerter serii EL9100 (10/100/1000Base-TX na 1000Base-SX/LX/BX) do pracy w warunkach krytycznych
Switche przemysłowe EtherWAN serii EX43000
Media konwerter EtherWAN EL110T-20
Przemysłowy zasilacz impulsowy EtherWAN 41-136046, zakończony wolnymi żyłami
Media konwertery EtherWAN EL100-T
Media konwerter EL2315 ze slotem SFP Dual Rate 100/1000BASE
Przełącznica światłowodowa na szynę DIN (TS35) - MINI ODF DIN Q-FIBER
Chassis EMC400 od EtherWAN
Przemysłowy Media Konwerter EL2242 Gigabit PoE Dual-Rate SFP
Media konwerter EL100C EtherWAN
Ethernet extender EtherWAN ED3541
Ethernet extender EtherWAN ED3501
EX39924-4 – niezarządzalny przemysłowy switch światłowodowy
EX39924-16 – niezarządzalny przemysłowy switch światłowodowy
Zarządzalne, przemysłowe switche Ethernet PoE 60W 16xGigabit
EX33000 - seria 16 portowych przemysłowych przełączników Fast Ethernet
Kabel koncentryczny Belden H155