wersja mobilna
Online: 487 Czwartek, 2016.12.08
Ethernet extender EtherWAN ED3541

Ethernet extender EtherWAN ED3541

Złóż ofertę

Produkt firmy: DLL Partners

Ethernet extendery EtherWAN pozwalają na transmisję Ethernet via VDLS2 na maksymalną odległość 2600m (1Mbit/s), poprzez wykorzystanie tylko jednej pary przewodów kabla telefonicznego.

Przemysłowy Ethernet extender EtherWAN ED3541 10/100Base-TX, przeznaczony został do instalacji w warunkach krytycznych. Charakteryzuje się zwiększoną odpornością temperaturową (od -40°C do + 75°C). Aluminiowa obudowa IP30, wyposażona została w uchwyt do montażu na szynę DIN TS35.

Ethernet extendery EtherWAN pozwalają na transmisję Ethernet via VDLS2 na maksymalną odległość 2600m (1Mbit/s), poprzez wykorzystanie tylko jednej pary przewodów kabla telefonicznego.


Najważniejsze cechy produktu:

  • ·         Posiada certyfikat UL60950-1, zapewniający całkowitą ochronę przy instalacji
  • ·         Do 100Mbit/s w odległości 300m
  • ·         Do 1Mbit/s w odległości 2600m
  • ·         Urządzenie typu hardened: o zwiększonej odporności temperaturowej (od -40°C do 75°C)
  • ·         Redundantne zasilanie: 12-48VDC (Terminal block)
  • ·         Zabezpieczenia: przed odwrotną polaryzacją, nadprądowe
  • ·         Praca przy wilgotności 5-95%
  • ·         5-letnia gwarancja

  •           Kompatybilne z extenderami ED3501 (typu desktop)


Karta katalogowa ED3541:

http://global.etherwan.com/products/ed3541-series


Więcej na temat urządzeń EtherWAN:

http://www.dll.com.pl/etherwan


 

Więcej na global.etherwan.com/products/ed3541-series

Kategorie produktu

Sieci przemysłowe » Przewodowe i I/O » Układy lokalnych i zdalnych we/wy »

Zobacz podobne produkty

Przemysłowe media konwertery EtherWAN serii EL9020
Ethernet po kablu telefonicznym – Extender ED3538 EtherWAN
Przemysłowa przełącznica światłowodowa MINI ODF-DIN
Zarządzalne switche przemysłowe EtherWAN serii EX71000
Uniwersalne kable światłowodowe Belden GUSN
Przemysłowe 16-slotowe chassis pod media konwertery i ethernet extendery
Przemysłowe switche PoE EX75000 firmy EtherWAN
Teleskopowa Przełącznica Światłowodowa 19" 1U Q-Fiber
Ethernet extendery ED3238 PoL™/PoE firmy EtherWAN
Zarządzalne switche EX74000 EtherWAN typu hardened PoE+
Patchcordy MPO/MTP Q-Fiber
Media konwertery EtherWAN serii EM1100 i EM2100
Seria przemysłowych switchy Gigabit Ethernet EX32900
Switch przemysłowy EX45000
Zarządzalny switch dla kolejnictwa ER58000 z portami M12
Ethernet extendery ED3141 10/100Base-TX
18-portowe switche przemysłowe EX83000 na podstacje energetyczne i kolej
Przemysłowe media konwertery EL1032T EtherWAN
Przełącznica Światłowodowa Przemysłowa ODF-DIN
Media konwertery EL100 EtherWAN
Zewnętrzne kable światłowodowe GOSN
Pierwszy na świecie switch przemysłowy z portami Ultra PoE 60 W EtherWAN
Switche IEC61850-3/IEEE1613, EN50121-4 serii EX87000 od EtherWAN
Media konwerter 1000Base-T na Gigabit SFP EM1020 od EtherWAN
Kompaktowe 5-portowe switche PoE EX42305 EtherWAN
Przemysłowa półka Rack z szyną DIN 4U Q-Fiber
Managed Hardened 8-port Gigabit Ethernet Switch EX70900 Series
Kompaktowy 6-portowy switch PoE EX42315-3 EtherWAN
Kompaktowy 6-portowy switch PoE EX42315-5 EtherWAN
Urządzenia przeciwprzepięciowa SPD EtherWAN
Switche przemysłowe Ethernet EX42000
Rozbiegówka światłowodowa Launch Box Q-Fiber
Patchcordy i Pigtaile światłowodowe Q-Fiber
Hardened Media Konwerter EL900-A-B-1-A
Hardened Media Konwerter EL900-A-B-1-B
EL900-A-B-1-C
Media konwerter serii EL9100 (10/100/1000Base-TX na 1000Base-SX/LX/BX) do pracy w warunkach krytycznych
Switche przemysłowe EtherWAN serii EX43000
Media konwerter EtherWAN EL110T-20
Przemysłowy zasilacz impulsowy EtherWAN 41-136046, zakończony wolnymi żyłami
Media konwertery EtherWAN EL100-T
Media konwerter EL2315 ze slotem SFP Dual Rate 100/1000BASE
Przełącznica światłowodowa na szynę DIN (TS35) - MINI ODF DIN Q-FIBER
Chassis EMC400 od EtherWAN
Niezarządzalny switch przemysłowy z 6 portami światłowodowymi
Przemysłowy Media Konwerter EL2242 Gigabit PoE Dual-Rate SFP
Media konwerter EL100C EtherWAN
Ethernet extender EtherWAN ED3501
EX39924-4 – niezarządzalny przemysłowy switch światłowodowy
EX39924-16 – niezarządzalny przemysłowy switch światłowodowy
Zarządzalne, przemysłowe switche Ethernet PoE 60W 16xGigabit
EX33000 - seria 16 portowych przemysłowych przełączników Fast Ethernet
Kabel koncentryczny Belden H155