wersja mobilna
Online: 804 Poniedziałek, 2017.02.27

Prezentacje firm

System obudów do rozdzielnic niskiego napięcia SOLID GSX
wtorek, 21 lutego 2017 14:18
Firma ETI wdraża do sprzedaży nowe obudowy stojące z systemu SOLID GSX. Obudowy stojące 6XS oraz obudowy monoblokowe GTS uzupełniają dotychczasową ofertę obudów do rozdzielnic niskiego napięcia.
Szafa sterownicza staje się szafą chłodniczą
wtorek, 21 lutego 2017 14:03
W montażu szaf sterowniczych liczy się szybkość. Dlatego komponenty muszą pozwalać na możliwie najłatwiejszy montaż, zgodnie z zasadą plug & play. Im mniej czynności, tym lepiej. Kluczem jest tutaj integracja elementów z jednego źródła. Rittal prezentuje prototyp nowego rozwiązania integracji szafy sterowniczej i systemu chłodzenia. Zintegrowany system chłodzenia sprawia, że czasochłonny montaż klimatyzatorów w częściach bocznych lub dachowych jest już przeszłością.
System Axioline F I/O dla sektora energetycznego - spełnia wszystkie wymagania normy IEC 61850
wtorek, 21 lutego 2017 13:28
Ukierunkowanie się na zieloną energię oraz globalne wymogi w zakresie ochrony środowiska i zasobów naturalnych stanowią główne wyzwania zarówno dla społeczeństwa, jak i przemysłu energetycznego. Stworzenie IEC 61850 oznacza powstanie międzynarodowej normy umożliwiającej jednolite projektowanie sieci i systemów komunikacyjnych, w tym także systemu Axioline F I/O produkowanego przez Phoenix Contact.
Oferta przełączników - firmy Schaltbau z wymuszonym otwarciem
wtorek, 14 lutego 2017 14:17
Rynek krajowy zalewany jest różnymi przełącznikami - krańcówkami produkowanymi przez różnych producentów. Zastanawiamy się, który produkt wybrać i czy sprawdzi się on w projektowanej przez nas aplikacji. Możemy wykonać testy porównawcze wytypowanych przez nas przełączników, ale takie testy są bardzo kosztowne i wymagają dużo czasu.
Komputery przemysłowe - nowe technologie, zastosowania i produkty w ofercie GURU Control Systems
czwartek, 19 stycznia 2017 11:50
Ciągły, bardzo szybki rozwój nowych technologii przekłada się na zmiany w konstrukcji komputerów. Choć do systemów przemysłowych nowości trafiają zawsze z pewnym opóźnieniem, to jednak bardzo zauważalny jest postęp także i na tym, konserwatywnym rynku.
Komputery przemysłowe Beckhoff Automation
czwartek, 19 stycznia 2017 11:23
Komputery przemysłowe realizują wiele funkcji związanych ze sterowaniem maszynami, nadzorem nad procesami przemysłowymi i logistycznymi, komunikacją oraz akwizycją danych i przetwarzaniem obrazów. Szukając urządzenia do tworzonego lub modernizowanego systemu, warto zwrócić się do doświadczonego producenta, którym jest firma Beckhoff Automation. Oferuje ona gamę kilkunastu rodzin niezawodnych i skalowalnych urządzeń, co pozwala na precyzyjny dobór rozwiązania do aplikacji.
UNO-2271G - jeden minikomputer do wszystkich aplikacji przemysłowych
czwartek, 19 stycznia 2017 10:53
Komputery kompaktowe to bardzo popularne rozwiązania stosowane w wielu gałęziach przemysłu. Zwłaszcza tam, gdzie występuje ograniczenie dostępnej przestrzeni. Z roku na rok, coraz więcej tych urządzeń instalowanych jest na liniach produkcyjnych w fabrykach, transporcie szynowym czy w innych przemysłowych aplikacjach.
Zdalny serwis Ubiquity dostępny z komputerów ASEM
środa, 18 stycznia 2017 13:54
Technologia zdalnego dostępu serwisowego Ubiquity firmy ASEM została udostępniona w wybranych rodzinach komputerów przemysłowych producenta - komputery panelowe i w wykonaniach Box PC mają wbudowaną licencję Ubiquity Basic Runtime. Licencja ta pozwala na bezpieczny, zdalny dostęp w trybie serwisowym do urządzeń i instalacji automatyki.
SIMATIC IPC 547G - Rack PC z najnowszą technologią
wtorek, 17 stycznia 2017 14:19
Zastosowanie nowych technologii IT w przemyśle następuje zazwyczaj z drobnym opóźnieniem. Spowodowane jest ono potrzebą dostosowania tych nowinek do potrzeb środowiska przemysłowego i przetestowania ich podczas rzeczywistej pracy. Dzięki ścisłej współpracy Siemensa z wiodącymi producentami IT nowe technologie trafiają do przemysłu znacznie szybciej.

zobacz wszystkie Pozostałe prezentacje