wersja mobilna
Online: 977 Środa, 2017.09.20

Wydarzenia

Złącza z wartością dodaną: 70% więcej kontaktów - 50% mniej pracy

piątek, 25 listopada 2016 12:05
firma ILME rozszerza swoją ofertę słączy w technologii SQUICH

Przed dwoma laty firma ILME, jeden z wiodących producentów wielopinowych złączy elektrycznych, wprowadziła do oferty jako alternatywę do złączy zaciskanych serię CDS ze sprężynowym sposobem montażu przewodów. Logiczne było jednak aby jeszcze bardziej poprawić szybkość i komfort obsługi. Intuicyjny system szybkiego połączenia SQUICH pozwala na niewymagający użycia narzędzi montaż przewodów tak z tulejkami jak i bez nich. Aby zapewnić bezobsługowe i w 100% powtarzalne połączenie wystarczy tylko kciuk! Wkłady z technologią SQUICH posiadają specjalne kontakty umożliwiające pomiary pod obciążeniem. Produkty wyróżnia zwiększona do 70% ilość styków. Dzięki technologii SQUICH monter oszczędza do 50% czasu w porównaniu z konwencjonalną technologią połączeń. Parametry elektryczne wkładów to 10A/400V/6kV 3

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

Najmniejszy na rynku 3-osiowy akcelerometr ICP o paśmie 10 kHz

2017-09-20   |
Najmniejszy na rynku 3-osiowy akcelerometr ICP o paśmie 10 kHz

IMI Sensors wprowadziła do oferty najmniejszy obecnie na rynku 3-osiowy akcelerometr ICP wyróżniający się szerokim zakresem częstotliwości pracy, wynoszącym od 0,5 Hz do 10 kHz (-3 dB) dla wszystkich osi. Model 639A91 jest produkowany w hermetycznej (IP68/69K) obudowie ze stali nierdzewnej 316L z 4-pinowym złączem przemysłowym M12, której powierzchnia montażowa wynosi zaledwie 24,1 x 24,1 mm.
czytaj więcej

Czujniki fotoelektryczne do precyzyjnego pomiaru odległości na krótkich i długich dystansach

2017-09-20   |
Czujniki fotoelektryczne do precyzyjnego pomiaru odległości na krótkich i długich dystansach

Jako bezdotykowe urządzenia pomiarowe, fotoelektryczne czujniki odległości nadają się do różnych zastosowań, a w zależności od zakresu pomiarowego wykorzystują różne zasady działania. Specjaliści z firmy Contrinex stosują metodę triangulacji laserowej do pomiarów prowadzonych na krótkie odległości oraz metodę pomiaru czasu przelotu światła (TOF - Time of Flight) do pomiarów dużych odległości.
czytaj więcej

Nowy numer APA