wersja mobilna
Online: 423 Poniedziałek, 2018.04.23

Gospodarka

Universal Robots ma menadżera ds. rozwoju sprzedaży w Polsce

poniedziałek, 06 marca 2017 10:57

Firma Universal Robots konsekwentnie wzmacnia działania w Europie Środkowo-Wschodniej. W grudniu ubiegłego roku duński producent kobotów otworzył regionalne biuro w Pradze, a teraz wyznaczył menadżera ds. rozwoju sprzedaży w Polsce - stanowisko to objął Marcin Gwóźdź. Jego głównym zadaniem będzie poszerzanie portfolio klientów Universal Robots, a także zarządzanie siecią dystrybutorską. Marcin Gwóźdź jest absolwentem Politechniki Krakowskiej, na kierunku Automatyka i Robotyka.Powołanie dyrektora sprzedaży w Polsce pokazuje, że zapotrzebowanie na elastyczne i łatwe w programowaniu roboty współpracujące UR jest w naszym kraju coraz większe.

Marcin Gwóźdź od początku kariery zawodowej jest związany z automatyzacją produkcji. W ostatnich latach rozwijał rynek sprzedaży w Polsce dla jednego z producentów robotów przemysłowych. Jako menadżer ds. rozwoju sprzedaży Universal Robots w Polsce będzie wzmacniał świadomość marki UR, poszerzał grono lokalnych klientów, dbał o relacje z partnerami i wyznaczał nowe kierunki rozwoju w obrębie sieci dystrybutorów.

 

Pozostałe

Rozpoczęły się tegoroczne targi Hannover Messe
Rozpoczęły się tegoroczne targi Hannover Messe
poniedziałek, 23 kwietnia 2018 13:28
Fortum uruchomił inteligentną sieć ciepłowniczą
Fortum uruchomił inteligentną sieć ciepłowniczą
poniedziałek, 23 kwietnia 2018 07:52
Przemysłowa Wiosna 2018
Przemysłowa Wiosna 2018
piątek, 20 kwietnia 2018 12:24
Trwa trzecia edycja konferencji
Trwa trzecia edycja konferencji "Food Automation"
piątek, 20 kwietnia 2018 10:28
zobacz wszystkie

zobacz wszystkie Nowe produkty

Firma ILME wprowadza na rynek nowy moduł systemu MIXO

2018-04-23   | Conprod Maciej Błach
Firma ILME wprowadza na rynek nowy moduł systemu MIXO

CX 04 SC pozwala na montaż czterech styków światłowodowych SC pojedynczych kontaktów lub dwóch gotowych patchy światłowodowych). Moduł w ramce MIXO zajmuje jedno miejsce. Zastosowanie techniki światłowodowej pozwala pozbyć się zakłóceń EMV. System, nadaje się również do montażu w obudowach plastikowych co obniża koszty aplikacji.
czytaj więcej

Tanie kamery IR współpracujące ze smartfonami

2018-04-23   |
Tanie kamery IR współpracujące ze smartfonami

Firma Fotric posiada w ofercie serię tanich kamer pracujących w podczerwieni, przeznaczonych do rejestracji obrazu na współpracujących z nimi smartfonach. Kamery Fotric 220 umożliwiają rejestrację do 1000 klatek obrazu, rejestrując zmiany temperatury w czasie rzeczywistym z szybkością próbkowania 5 fps. Zapewniają rozdzielczość do 640 x 480 pikseli, reprezentujących temperaturę obiektów znajdujących się w polu widzenia.
czytaj więcej