wersja mobilna
Online: 649 Sobota, 2017.11.18

Gospodarka

Konferencje dla branży motoryzacyjnej oraz firm z sektora procesowego

czwartek, 17 sierpnia 2017 07:49

We wrześniu w Krakowie odbędą się dwie konferencje naukowo-techniczne - w dniach 5-6 trzecia edycja wydarzenia Automotive, zaś w kolejnych dwóch dniach - XI edycja Process Automation. Pierwsze ze spotkań tworzy platformę wymiany doświadczeń pomiędzy reprezentantami przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej oraz przedstawicielami świata nauki i dostawcami technologii. Na spotkaniu obecni będą producenci samochodów, poddostawcy TIER1, producenci maszyn oraz integratorzy.

Z kolei konferencja Process Automation (7-8 września), będąca kontynuacją dziesięciu wcześniejszych wydarzeń organizowanych pod nazwą Systemy Sterowania w Automatyce Procesowej, poświęcona będzie m.in. możliwościom oraz korzyściom związanym z cyfryzacją produkcji w sektorze procesowym. Na konferencji zaprezentują się przedstawiciele takich firm, jak m.in. ASKOM, ControlTec, ENCON, Lapp Kabel, Mawos oraz Rittal. Partnerem technologicznym zapowiadanych wydarzeń jest firma Siemens.

Więcej informacji oraz rejestracja na stronach: automotive2017.syskonf.pl oraz www.konferencja-processautomation.pl.

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

12-calowy komputer panelowy Linux-Ready z mikroprocesorem ARM Cortex-A8

2017-11-17   |
12-calowy komputer panelowy Linux-Ready z mikroprocesorem ARM Cortex-A8

HC-3120 to komputer panelowy Linux-Ready z mikroprocesorem ARM Cortex-A8, 12-calowym wyświetlaczem TFT LCD i ekranem dotykowym multi-touch, charakteryzujący się płaską konstrukcją. Dzięki bardzo dużej elastyczności i modułowości może on być szybko i łatwo integrowany w aplikacjach przemysłowych, a równocześnie skraca czas przestojów i zmniejsza koszty serwisowania.
czytaj więcej

Zasilacze modułowe dużych mocy

2017-11-17   | Elhurt Sp. z o.o.
Zasilacze modułowe dużych mocy

Zasilacze z serii QM TDK Lambda o mocach od 1200 do 1500 W to modułowe jednostki zaprojektowane na potrzeby aplikacji medycznych oraz zastosowań przemysłowych.  Przy projektowaniu położono duży nacisk na spełnienie wymagań bezpieczeństwa, dlatego w celach ochrony pacjenta przed porażeniem wyposażono je m. in. w pełną separację napięcia sieciowego.
czytaj więcej