wersja mobilna
Online: 522 Sobota, 2017.11.18

Gospodarka

Minitargi elektrotechniczne

piątek, 18 sierpnia 2017 07:54

Cykl wydarzeń "Minitargi elektrotechniczne w twoim mieście" jest wspólnym projektem firm będących dostawcami sprzętu elektrotechnicznego i automatyki: WAGO, Siemens, Lapp Group, Stoltronic, CAD Cabel, a także firmy WSCAD. Podczas całodniowych konferencji uczestnicy mogą pozyskać wiedzę o nowościach technologicznych oraz ich wdrażaniu - od projektu po produkcję oraz zabudowę szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych.

Dwie konferencje - w Warszawie i Krakowie - już się odbyły, natomiast planowane są jeszcze następujące: w Poznaniu - 19 października, we Wrocławiu - 26 października oraz w Katowicach - 9 listopada. Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Informacje i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie www.wscad.pl/wscad2017/.

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

12-calowy komputer panelowy Linux-Ready z mikroprocesorem ARM Cortex-A8

2017-11-17   |
12-calowy komputer panelowy Linux-Ready z mikroprocesorem ARM Cortex-A8

HC-3120 to komputer panelowy Linux-Ready z mikroprocesorem ARM Cortex-A8, 12-calowym wyświetlaczem TFT LCD i ekranem dotykowym multi-touch, charakteryzujący się płaską konstrukcją. Dzięki bardzo dużej elastyczności i modułowości może on być szybko i łatwo integrowany w aplikacjach przemysłowych, a równocześnie skraca czas przestojów i zmniejsza koszty serwisowania.
czytaj więcej

Zasilacze modułowe dużych mocy

2017-11-17   | Elhurt Sp. z o.o.
Zasilacze modułowe dużych mocy

Zasilacze z serii QM TDK Lambda o mocach od 1200 do 1500 W to modułowe jednostki zaprojektowane na potrzeby aplikacji medycznych oraz zastosowań przemysłowych.  Przy projektowaniu położono duży nacisk na spełnienie wymagań bezpieczeństwa, dlatego w celach ochrony pacjenta przed porażeniem wyposażono je m. in. w pełną separację napięcia sieciowego.
czytaj więcej