wersja mobilna
Online: 551 Sobota, 2017.11.18

Gospodarka

Współpraca firm Promar i Qumak

wtorek, 22 sierpnia 2017 07:56

Z początkiem tego roku bydgoski Promar, oferujący usługi projektowania, wykonawstwa, serwisu, eksploatacji oraz monitoringu w dziedzinie optymalizacji zużycia energii oraz zdalnego zarządzania infrastrukturą techniczną w budynkach, rozpoczął współpracę z warszawską spółką technologiczno-informatyczną Qumak. Przedsiębiorstwa będą wspólnie realizować projekty z zakresu efektywności energetycznej.

Qumak będzie odpowiadał za hosting infrastruktury sprzętowej, budowę nowej platformy oraz świadczenie usług back office i wsparcie użytkowników, zaś Promar zajmie się produkcją, rozwojem i dostawą urządzeń komunikacyjnych oraz eksploatacją systemów energetycznych.

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

12-calowy komputer panelowy Linux-Ready z mikroprocesorem ARM Cortex-A8

2017-11-17   |
12-calowy komputer panelowy Linux-Ready z mikroprocesorem ARM Cortex-A8

HC-3120 to komputer panelowy Linux-Ready z mikroprocesorem ARM Cortex-A8, 12-calowym wyświetlaczem TFT LCD i ekranem dotykowym multi-touch, charakteryzujący się płaską konstrukcją. Dzięki bardzo dużej elastyczności i modułowości może on być szybko i łatwo integrowany w aplikacjach przemysłowych, a równocześnie skraca czas przestojów i zmniejsza koszty serwisowania.
czytaj więcej

Zasilacze modułowe dużych mocy

2017-11-17   | Elhurt Sp. z o.o.
Zasilacze modułowe dużych mocy

Zasilacze z serii QM TDK Lambda o mocach od 1200 do 1500 W to modułowe jednostki zaprojektowane na potrzeby aplikacji medycznych oraz zastosowań przemysłowych.  Przy projektowaniu położono duży nacisk na spełnienie wymagań bezpieczeństwa, dlatego w celach ochrony pacjenta przed porażeniem wyposażono je m. in. w pełną separację napięcia sieciowego.
czytaj więcej