wersja mobilna
Online: 285 Środa, 2017.12.13

Gospodarka

Powstała spółka DPS Systems

wtorek, 19 września 2017 07:52

Firma DPS Software, dostawca oprogramowania CAD/CAM/CAE/PDM marki SOLIDWORKS, utworzyła nową spółkę DPS Systems zajmującą się dystrybucją oprogramowania MRPII/ERP. Powstała ona na bazie firmy Ratio Systems, która specjalizuje się w dostarczaniu i wdrażaniu oprogramowania Impuls Evo marki BPSC. Informacje o firmie znaleźć można na stronie www.dps-systems.pl.

DPS Systems specjalizować się będzie w realizacji złożonych, kompleksowych projektów informatycznych. Zajmować się będzie zarówno doradztwem dotyczącym wyboru rozwiązania, jak i wdrożeniami systemów informatycznych, a także świadczeniem usług serwisu technicznego i powdrożeniowego.

źródło: DPS

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

Moduły interfejsowe LAN hot-swap do zasilaczy HFE1600 i HFE2500

2017-12-12   |
Moduły interfejsowe LAN hot-swap do zasilaczy HFE1600 i HFE2500

TDK wprowadza do oferty moduły komunikacyjne LAN do popularnych zasilaczy hot-swap serii HFE w wersjach 1600 i 2500 W. Służą one do zdalnego monitorowania, sprawdzania statusu i programowania zasilaczy z wykorzystaniem standardowych protokołów SNMP, VISA, Telnet, TCP/UDP i VXI-Discovery. Opcja LAN może być przydatna w systemach sieciowych, telekomunikacyjnych, pomiarowych i przemysłowych.
czytaj więcej

Ekonomiczny czujnik indukcyjny o zasięgu pomiaru 20 mm

2017-12-12   | BALLUFF Sp. z o.o.
Ekonomiczny czujnik indukcyjny o zasięgu pomiaru 20 mm

Nowy czujnik indukcyjny Q40 firmy Balluff charakteryzuje się niską ceną i łatwą instalacją. Może znaleźć zastosowanie w systemach transportowych, w małych przestrzeniach instalacyjnych oraz wszędzie tam, gdzie występuje narażenie na wilgoć i kurz. Jest zamykany w obudowie z tworzywa PBT o wymiarach 40 x 40 mm i stopniu ochrony IP67, wyposażonej w 2-metrowy kabel sygnałowy.
czytaj więcej