wersja mobilna
Online: 707 Środa, 2017.11.22

Gospodarka

Już za kilka dni konferencja Masters & Robots

poniedziałek, 23 października 2017 10:52

Rzeczywistość biznesowa gwałtownie zmienia się pod naporem technologii. Kolejne słowa-klucze opanowują doniesienia medialne i zakłócają spokój właścicieli firm i decydentów. Patrząc z zewnątrz można się pogubić w szumie informacyjnym, w którym fundamentalnie ważne zmiany mieszają się z gadżetami, a wizjonerzy bywają przyćmieni przez technologicznych pozorantów. Żeby oddzielić kluczowe kwestie od zagłuszającego je szumu zapraszamy do udziału w Masters&Robots - konferencji, jakiej w Polsce jeszcze nie było.

Digital transformation, Exponential technology, Blockchain, Artificial Intelligence, Digital Economy, IoT, Social Innovation - to już nie tylko modne terminy, ale zjawiska, które pod wpływem wykładniczo rozwijających się technologii zmieniają otaczający nas świat - również ten biznesowy. Trudno zrozumieć te zmiany, identyfikować, które z nich są przełomowe i istotne. Tworzyć innowacyjne produkty i usługi, które trafią w moment rynkowy i będą następnym "big thing".

O tym wszystkim i wielu innych aspektach o przyszłości świata i biznesu opowiedzą goście konferencji "Masters & Robots". Profesorowie z największych ośrodków akademickich - MIT, New York Stern, Stanfordu, Illinois, Concordii czy Wiednia, a także praktycy z całego świata zajmujący się wdrażaniem innowacji, rozwojem nowych modeli biznesowych, implementacją nowoczesnych rozwiązań będą dostępni w Warszawie już w dniach 26-28 października.

Dodatkowo przez 3 dni zaproszeni eksperci prowadzić będą warsztaty, by nie tylko inspirować, ale przede wszystkim dać możliwość nauczenia się konkretnych rozwiązań, które przydadzą się w rozwoju biznesu.

Masters & Robots i SingularityU Warsaw Chapter odbędzie się w dniach 26-28 października w Warszawie. Dla czytelników mamy zniżki na konferencję i warsztaty. Wystarczy kliknąć w poniższe zaproszenie.

Konferencja Masters & Robots
 

Pozostałe

Energa buduje GPZ Gdańsk Centrum
Energa buduje GPZ Gdańsk Centrum
środa, 22 listopada 2017 07:53
UDT certyfikuje personel ochrony katodowej
UDT certyfikuje personel ochrony katodowej
wtorek, 21 listopada 2017 07:55
Nowy prezes PTPiREE
Nowy prezes PTPiREE
poniedziałek, 20 listopada 2017 07:53
Deloitte ocenia sytuację polskich start-upów
Deloitte ocenia sytuację polskich start-upów
piątek, 17 listopada 2017 07:55
zobacz wszystkie

zobacz wszystkie Nowe produkty

Oprogramowanie do nadzoru procesów i jednoczesnego uruchamiania dwóch systemów operacyjnych

2017-11-21   | B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.
Oprogramowanie do nadzoru procesów i jednoczesnego uruchamiania dwóch systemów operacyjnych

B&R wprowadził do swojego systemu automatyzacji oprogramowanie do nadzoru procesów (hipervisor). Pozwala ono na równoległą pracę Windowsa lub Linuksa z systemami operacyjnymi czasu rzeczywistego B&R, tak że działają one niezależnie i nie wpływają na siebie. Dzięki temu można np. łączyć aplikacje sterowania i HMI na jednym urządzeniu lub wykorzystywać komputer przemysłowy zarówno jako sterownik czasu rzeczywistego oraz IPC, który wysyła przetworzone dane do systemów wyższego rzędu i do chmury poprzez OPC UA.
czytaj więcej

Niebieski czujnik laserowy do pomiaru odległości od obiektów wypolerowanych i połyskliwych

2017-11-21   | WObit E.K.J.Ober s.c.
Niebieski czujnik laserowy do pomiaru odległości od obiektów wypolerowanych i połyskliwych

optoNCDT 2300-2DR (Direct Reflection) to czujnik odległości z niebieskim laserem i zintegrowanym kontrolerem, wyróżniający się ekstremalnie małą powierzchnią plamki (11 x 8,5 mm) pozwalającą na pomiar odległości od bardzo małych obiektów. Nadaje się idealnie do precyzyjnego pomiaru odległości od powierzchni silnie wypolerowanych, połyskliwych i lustrzanych, jak również może znaleźć zastosowanie do pomiaru odległości i grubości obiektów przeźroczystych, np. szkła optycznego.
czytaj więcej