wersja mobilna
Online: 404 Wtorek, 2018.03.20

Gospodarka

Balluff przejął producentów systemów wizyjnych oraz oprogramowania

środa, 15 listopada 2017 07:56

Specjalizujący się w czujnikach, systemach identyfikacji i komunikacji przemysłowej niemiecki Balluff przejął dwa tamtejsze przedsiębiorstwa branżowe: iss innovative software services oraz Matrix Vision. Pierwsze z nich jest dostawcą usług i oprogramowania przemysłowego, w szczególności dla motoryzacji, zaś drugie - producentem urządzeń i systemów wizyjnych. Akwizycje mają zapewnić istotny wzrost kompetencji Balluffa w wymienionych obszarach.Na zdjęciu: dyrektorzy zarządzający trzech firm oraz osoby odpowiedzialne z integrację, od lewej -przedstawiciele Matrix Vision, Balluffa oraz iss.

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

Złącza światłowodowe do pracy w trudnych warunkach

2018-03-19   | HARTING Polska Sp. z o.o.
Złącza światłowodowe do pracy w trudnych warunkach

HARTING wprowadził do oferty elementy łączeniowe Expanded Beam Cable Assembly do sieci światłowodowych pozwalające na transmisję danych w trudnych środowiskach. Takimi są tunele, wykopaliska i podobne aplikacje, gdzie mamy do czynienia z dużymi odległościami transmisji, dużą ilością przesyłanych danych oraz występującymi zabrudzeniami.
czytaj więcej

Komputer jednopłytkowy COM Express Type 10 z mikroprocesorem Intel Core ULT 7. generacji

2018-03-19   | AAEON TECHNOLOGY B. V.
Komputer jednopłytkowy COM Express Type 10 z mikroprocesorem Intel Core ULT 7. generacji

NANOCOM-KBU to najbardziej obecnie zaawansowany na rynku komputer jednopłytkowy formatu COM Express Type 10 (84 x 55 mm), wyposażony w jeden z mikroprocesorów Intel Core ULT 7. generacji (do i7-7600U 2,8/3,9 MHz). Zawiera 4 GB pamięci DDR4 2133 i kontroler graficzny obsługujący rozdzielczość 4K.
czytaj więcej