wersja mobilna
Online: 240 Sobota, 2017.12.16

Gospodarka

Balluff przejął producentów systemów wizyjnych oraz oprogramowania

środa, 15 listopada 2017 07:56

Specjalizujący się w czujnikach, systemach identyfikacji i komunikacji przemysłowej niemiecki Balluff przejął dwa tamtejsze przedsiębiorstwa branżowe: iss innovative software services oraz Matrix Vision. Pierwsze z nich jest dostawcą usług i oprogramowania przemysłowego, w szczególności dla motoryzacji, zaś drugie - producentem urządzeń i systemów wizyjnych. Akwizycje mają zapewnić istotny wzrost kompetencji Balluffa w wymienionych obszarach.

Na zdjęciu: dyrektorzy zarządzający trzech firm oraz osoby odpowiedzialne z integrację, od lewej -przedstawiciele Matrix Vision, Balluffa oraz iss.

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

Nowa aparatura modułowa do zastosowań przemysłowych

2017-12-15   | RS Components Sp. z o.o.
Nowa aparatura modułowa do zastosowań przemysłowych

RS Components oferuje nową generację aparatury modułowej Sirius firmy Siemens. Obejmuje ona aparaty o rozmiarach S00, S0, S2 i S3 i mocach do 55 kW. Nowy system modułowy obejmuje pełen asortyment produktów panelowych - od prostych zasilaczy po jednostki, które odpowiadają za przełączanie, ochronę, rozruch i kontrolę silników o mocach do 250 kW.
czytaj więcej

Wielowyjściowe zasilacze z ekranami LCD

2017-12-15   | Farnell element 14
Wielowyjściowe zasilacze z ekranami LCD

Firma Farnell element14 dodała do oferty 3-wyjściowe zasilacze Keysight z serii E36300. Są to urządzenia laboratoryjne ogólnego przeznaczenia, które cechują się niskim poziomem tętnień na wyjściu i licznymi funkcjami. Ich centralnymi elementami są panele przednie LCD 4,3", które wyświetlają m.in. wartości prądów i napięć.
czytaj więcej