wersja mobilna
Online: 365 Wtorek, 2018.03.20

Gospodarka

Nowy prezes PTPiREE

poniedziałek, 20 listopada 2017 07:53

Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej zrzeszające operatorów systemów dystrybucji i przesyłu energii elektrycznej, które działa na rzecz wdrażania nowych rozwiązań oraz poprawy efektywności działania sieci energetycznej, ma nowego prezesa. Na stanowisko to został powołany Robert Zasina, który reprezentuje firmę Tauron Dystrybucja. Ponadto na członków zarządu PTPiREE powołano Roberta Stelmaszczyka z firmy innogy Stoen Operator, dotychczasowego prezesa tego stowarzyszenia, i Marka Kasickiego ze spółki Energa-Operator. 

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

Złącza światłowodowe do pracy w trudnych warunkach

2018-03-19   | HARTING Polska Sp. z o.o.
Złącza światłowodowe do pracy w trudnych warunkach

HARTING wprowadził do oferty elementy łączeniowe Expanded Beam Cable Assembly do sieci światłowodowych pozwalające na transmisję danych w trudnych środowiskach. Takimi są tunele, wykopaliska i podobne aplikacje, gdzie mamy do czynienia z dużymi odległościami transmisji, dużą ilością przesyłanych danych oraz występującymi zabrudzeniami.
czytaj więcej

Komputer jednopłytkowy COM Express Type 10 z mikroprocesorem Intel Core ULT 7. generacji

2018-03-19   | AAEON TECHNOLOGY B. V.
Komputer jednopłytkowy COM Express Type 10 z mikroprocesorem Intel Core ULT 7. generacji

NANOCOM-KBU to najbardziej obecnie zaawansowany na rynku komputer jednopłytkowy formatu COM Express Type 10 (84 x 55 mm), wyposażony w jeden z mikroprocesorów Intel Core ULT 7. generacji (do i7-7600U 2,8/3,9 MHz). Zawiera 4 GB pamięci DDR4 2133 i kontroler graficzny obsługujący rozdzielczość 4K.
czytaj więcej