wersja mobilna
Online: 253 Sobota, 2017.12.16

Gospodarka

Nowy prezes PTPiREE

poniedziałek, 20 listopada 2017 07:53

Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej zrzeszające operatorów systemów dystrybucji i przesyłu energii elektrycznej, które działa na rzecz wdrażania nowych rozwiązań oraz poprawy efektywności działania sieci energetycznej, ma nowego prezesa. Na stanowisko to został powołany Robert Zasina, który reprezentuje firmę Tauron Dystrybucja. Ponadto na członków zarządu PTPiREE powołano Roberta Stelmaszczyka z firmy innogy Stoen Operator, dotychczasowego prezesa tego stowarzyszenia, i Marka Kasickiego ze spółki Energa-Operator.

 

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

Nowa aparatura modułowa do zastosowań przemysłowych

2017-12-15   | RS Components Sp. z o.o.
Nowa aparatura modułowa do zastosowań przemysłowych

RS Components oferuje nową generację aparatury modułowej Sirius firmy Siemens. Obejmuje ona aparaty o rozmiarach S00, S0, S2 i S3 i mocach do 55 kW. Nowy system modułowy obejmuje pełen asortyment produktów panelowych - od prostych zasilaczy po jednostki, które odpowiadają za przełączanie, ochronę, rozruch i kontrolę silników o mocach do 250 kW.
czytaj więcej

Wielowyjściowe zasilacze z ekranami LCD

2017-12-15   | Farnell element 14
Wielowyjściowe zasilacze z ekranami LCD

Firma Farnell element14 dodała do oferty 3-wyjściowe zasilacze Keysight z serii E36300. Są to urządzenia laboratoryjne ogólnego przeznaczenia, które cechują się niskim poziomem tętnień na wyjściu i licznymi funkcjami. Ich centralnymi elementami są panele przednie LCD 4,3", które wyświetlają m.in. wartości prądów i napięć.
czytaj więcej