wersja mobilna
Online: 440 Poniedziałek, 2018.03.19

Gospodarka

Inwestycje w W-MSSE - nowy zakład Hemptex Trade

środa, 22 listopada 2017 10:47

W Biskupcu, na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, na działce o powierzchni 1,6033 ha powstanie zakład przetwórstwa słomy konopnej firmy Hemptex Trade. Firma zadeklarowała poniesienie nakładów inwestycyjnych w wysokości co najmniej 14,63 mln zł oraz zatrudnienie minimum 26 nowych pracowników. Inwestycja obejmie budowę hal produkcyjnych i wiat magazynowych, a także montaż kompletnej linii do przerabiania konopi przemysłowych. (W-MSSE) 

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

Styczniki o zwiększonym bezpieczeństwie użytkowania na rynek europejski i północnoamerykański

2018-03-16   | Eaton Electric Sp. z o.o.
Styczniki o zwiększonym bezpieczeństwie użytkowania na rynek europejski i północnoamerykański

Eaton powiększa swoją ofertę styczników DILM i DILA o nowe serie DILMS i DILAS. Konstruktorzy maszyn i paneli mają teraz do dyspozycji komponenty, które w jeszcze większym stopniu zwiększają bezpieczeństwo funkcjonalne ich systemów. Dodatkowy znak "S" w oznaczeniu odnosi się do podwyższonego poziomu bezpieczeństwa.
czytaj więcej

Przetworniki poziomu Optomax w wersji o napięciu pracy do 30 VDC i wydajności prądowej 1 A

2018-03-16   |
Przetworniki poziomu Optomax w wersji o napięciu pracy do 30 V<sub>DC</sub> i wydajności prądowej 1 A

Przetworniki poziomu Optomax firmy SST Sensing są teraz dostępne w nowych wersjach Optomax Industrial o tej samej funkcjonalności, natomiast o zwiększonej elastyczności i odporności na narażenia elektryczne. Akceptują napięcia zasilania zarówno z dotychczasowego zakresu 4,5...15,4 VDC, jak i rozszerzonego od 8 do 30 VDC.
czytaj więcej