wersja mobilna
Online: 246 Sobota, 2017.12.16

Gospodarka

W przyszłym tygodniu w Norymberdze rozpoczną się targi SPS IPC Drives

środa, 22 listopada 2017 12:26

SPS IPC Drives jest wiodącą europejską wystawą poświęconą automatyce elektrycznej, która w branży automatyki przemysłowej uznawana jest za wydarzenie o znaczeniu analogicznym do Hannover Messe. Podczas targów mają miejsce liczne premiery nowości produktowych. Wystawa rozpocznie się 28 listopada i potrwa trzy dni. W tym roku na SPS IPC Drives będzie ponad 1700 wystawców, w tym praktycznie wszystkie czołowe firmy branżowe. Jeżeli chodzi o przedsiębiorstwa polskie, to będą tylko dwa - ATB Tamel oraz TME.

SPS IPC Drives stanowi platformę umożliwiającą nawiązywanie kontaktów z dostawcami automatyki elektrycznej z całego świata, poznawanie produktów, trendów i innowacji oraz znalezienie odpowiednich rozwiązań. Wystawa obejmuje zarówno poszczególne elementy automatyki, jak i kompletne systemy i rozwiązania zintegrowane.

W ubiegłym roku w imprezie wzięło udział 1605 wystawców. Wystawę odwiedziło blisko 63300 gości z 88 krajów świata.

Szczegółowe informacje o targach SPS IPC Drives 2017 dostępne są na stronie www.mesago.de/en/SPS/home.htm.

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

Nowa aparatura modułowa do zastosowań przemysłowych

2017-12-15   | RS Components Sp. z o.o.
Nowa aparatura modułowa do zastosowań przemysłowych

RS Components oferuje nową generację aparatury modułowej Sirius firmy Siemens. Obejmuje ona aparaty o rozmiarach S00, S0, S2 i S3 i mocach do 55 kW. Nowy system modułowy obejmuje pełen asortyment produktów panelowych - od prostych zasilaczy po jednostki, które odpowiadają za przełączanie, ochronę, rozruch i kontrolę silników o mocach do 250 kW.
czytaj więcej

Wielowyjściowe zasilacze z ekranami LCD

2017-12-15   | Farnell element 14
Wielowyjściowe zasilacze z ekranami LCD

Firma Farnell element14 dodała do oferty 3-wyjściowe zasilacze Keysight z serii E36300. Są to urządzenia laboratoryjne ogólnego przeznaczenia, które cechują się niskim poziomem tętnień na wyjściu i licznymi funkcjami. Ich centralnymi elementami są panele przednie LCD 4,3", które wyświetlają m.in. wartości prądów i napięć.
czytaj więcej