wersja mobilna
Online: 352 Wtorek, 2018.03.20

Gospodarka

W przyszłym tygodniu w Norymberdze rozpoczną się targi SPS IPC Drives

środa, 22 listopada 2017 12:26

SPS IPC Drives jest wiodącą europejską wystawą poświęconą automatyce elektrycznej, która w branży automatyki przemysłowej uznawana jest za wydarzenie o znaczeniu analogicznym do Hannover Messe. Podczas targów mają miejsce liczne premiery nowości produktowych. Wystawa rozpocznie się 28 listopada i potrwa trzy dni. W tym roku na SPS IPC Drives będzie ponad 1700 wystawców, w tym praktycznie wszystkie czołowe firmy branżowe. Jeżeli chodzi o przedsiębiorstwa polskie, to będą tylko dwa - ATB Tamel oraz TME.SPS IPC Drives stanowi platformę umożliwiającą nawiązywanie kontaktów z dostawcami automatyki elektrycznej z całego świata, poznawanie produktów, trendów i innowacji oraz znalezienie odpowiednich rozwiązań. Wystawa obejmuje zarówno poszczególne elementy automatyki, jak i kompletne systemy i rozwiązania zintegrowane.

W ubiegłym roku w imprezie wzięło udział 1605 wystawców. Wystawę odwiedziło blisko 63300 gości z 88 krajów świata.

Szczegółowe informacje o targach SPS IPC Drives 2017 dostępne są na stronie www.mesago.de/en/SPS/home.htm.

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

Złącza światłowodowe do pracy w trudnych warunkach

2018-03-19   | HARTING Polska Sp. z o.o.
Złącza światłowodowe do pracy w trudnych warunkach

HARTING wprowadził do oferty elementy łączeniowe Expanded Beam Cable Assembly do sieci światłowodowych pozwalające na transmisję danych w trudnych środowiskach. Takimi są tunele, wykopaliska i podobne aplikacje, gdzie mamy do czynienia z dużymi odległościami transmisji, dużą ilością przesyłanych danych oraz występującymi zabrudzeniami.
czytaj więcej

Komputer jednopłytkowy COM Express Type 10 z mikroprocesorem Intel Core ULT 7. generacji

2018-03-19   | AAEON TECHNOLOGY B. V.
Komputer jednopłytkowy COM Express Type 10 z mikroprocesorem Intel Core ULT 7. generacji

NANOCOM-KBU to najbardziej obecnie zaawansowany na rynku komputer jednopłytkowy formatu COM Express Type 10 (84 x 55 mm), wyposażony w jeden z mikroprocesorów Intel Core ULT 7. generacji (do i7-7600U 2,8/3,9 MHz). Zawiera 4 GB pamięci DDR4 2133 i kontroler graficzny obsługujący rozdzielczość 4K.
czytaj więcej