wersja mobilna
Online: 251 Sobota, 2017.12.16

Gospodarka

Tauron z dofinansowaniem

piątek, 24 listopada 2017 07:48

Tauron Dystrybucja otrzyma z Unii Europejskiej kolejne środki. Dotacja w wysokości 33 mln złotych zostanie przeznaczona na realizację projektów inwestycyjnych związanych z modernizacją sieci elektroenergetycznej. Będą to między innymi zadania z zakresu rozwoju oraz wdrażania inteligentnych systemów dystrybucji energii elektrycznej w sieciach niskiego i średniego napięcia oraz wsparcia budowy inteligentnych sieci elektroenergetycznych.

 

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

Nowa aparatura modułowa do zastosowań przemysłowych

2017-12-15   | RS Components Sp. z o.o.
Nowa aparatura modułowa do zastosowań przemysłowych

RS Components oferuje nową generację aparatury modułowej Sirius firmy Siemens. Obejmuje ona aparaty o rozmiarach S00, S0, S2 i S3 i mocach do 55 kW. Nowy system modułowy obejmuje pełen asortyment produktów panelowych - od prostych zasilaczy po jednostki, które odpowiadają za przełączanie, ochronę, rozruch i kontrolę silników o mocach do 250 kW.
czytaj więcej

Wielowyjściowe zasilacze z ekranami LCD

2017-12-15   | Farnell element 14
Wielowyjściowe zasilacze z ekranami LCD

Firma Farnell element14 dodała do oferty 3-wyjściowe zasilacze Keysight z serii E36300. Są to urządzenia laboratoryjne ogólnego przeznaczenia, które cechują się niskim poziomem tętnień na wyjściu i licznymi funkcjami. Ich centralnymi elementami są panele przednie LCD 4,3", które wyświetlają m.in. wartości prądów i napięć.
czytaj więcej