wersja mobilna
Online: 359 Poniedziałek, 2017.12.18

Gospodarka

Advantech z wyróżnieniem

środa, 06 grudnia 2017 07:58

ROI Management Consulting, międzynarodowe przedsiębiorstwo konsultingowe z siedzibą w Monachium i oddziałami m.in. w Zurychu, Wiedniu, Pradze oraz Pekinie, uhonorowało firmę Advantech nagrodą ROI Industry 4.0 Award China. W ten sposób Advantech wyróżniony został jako pionier w zakresie praktycznej implementacji założeń koncepcji Przemysłu 4.0. Firma dokonała tego poprzez wdrożenie w swoich zakładach produkcyjnych systemu monitorowania sprzętów i zasobów przedsiębiorstwa, a także analizy oraz wizualizacji danych pozyskiwanych w czasie rzeczywistym.

 

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

Nowa aparatura modułowa do zastosowań przemysłowych

2017-12-15   | RS Components Sp. z o.o.
Nowa aparatura modułowa do zastosowań przemysłowych

RS Components oferuje nową generację aparatury modułowej Sirius firmy Siemens. Obejmuje ona aparaty o rozmiarach S00, S0, S2 i S3 i mocach do 55 kW. Nowy system modułowy obejmuje pełen asortyment produktów panelowych - od prostych zasilaczy po jednostki, które odpowiadają za przełączanie, ochronę, rozruch i kontrolę silników o mocach do 250 kW.
czytaj więcej

Wielowyjściowe zasilacze z ekranami LCD

2017-12-15   | Farnell element 14
Wielowyjściowe zasilacze z ekranami LCD

Firma Farnell element14 dodała do oferty 3-wyjściowe zasilacze Keysight z serii E36300. Są to urządzenia laboratoryjne ogólnego przeznaczenia, które cechują się niskim poziomem tętnień na wyjściu i licznymi funkcjami. Ich centralnymi elementami są panele przednie LCD 4,3", które wyświetlają m.in. wartości prądów i napięć.
czytaj więcej