wersja mobilna
Online: 513 Wtorek, 2018.02.20

Gospodarka

W lutym kolejna edycja Warsaw Pack 2018

środa, 17 stycznia 2018 12:27

Zbliża się trzecia edycja wystawy poświęconej branży opakowaniowej - Warsaw Pack. Targi odbędą się w dniach od 27 lutego do 1 marca na terenie podwarszawskiego Ptak Warsaw Expo. Warsaw Pack to wydarzenie, które skupia firmy z wielu obszarów związanych z sektorem opakowaniowym. Podczas poprzednich edycji imprezy wystawiło się 210 przedsiębiorstw, zaś wydarzenie odwiedziło około 10 tysięcy osób.

Oprócz miejsca prezentacji produktów i usług, wystawa stanowi platformę wymiany informacji związanych m.in. z dostępnymi na rynku rodzajami opakowań, maszynami i urządzeniami pakującymi, systemami sortowania oraz napełniania i dozowania. Podczas Warsaw Pack prezentują się też producenci urządzeń do pakowania, wytwarzania opakowań oraz etykiet.

W tym roku na targach wydzielonych będzie szereg stref tematycznych, takich jak: techniki pakowania, opakowań, etykiet i etykietowania, automatyki i robotyki, materiałów do wytwarzania opakowań, logistyki i magazynowania, recyklingu oraz obszary poświęcone szkoleniom, konferencjom, a także tematyce start-upowej i studenckiej. Targom towarzyszyć będą konferencje specjalistyczne i seminaria poświęcone tematyce pakowania.

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

Wielokamerowy system wizyjny z portami o przepustowości 700 Mbps

2018-02-19   |
Wielokamerowy system wizyjny z portami o przepustowości 700 Mbps

Teledyne Dalsa wprowadza na rynek wielokamerowy system wizyjny o symbolu GV 4000, oferujący większą wewnętrzną pamięć i większą moc obliczeniową od poprzedniej wersji oraz porty kamery z możliwością transmisji zasilania, umożliwiające współpracę z wieloma kamerami Genie Nano dużej rozdzielczości. Model 4000 jest ponadto mniejszy i bardziej energooszczędny od poprzednika.
czytaj więcej

Systemy wizyjne z możliwością łatwej integracji z układami automatyki i sterowania

2018-02-19   | B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.
Systemy wizyjne z możliwością łatwej integracji z układami automatyki i sterowania

Podczas targów SPS IPC Drives 2017 firma B&R zaprezentowała nową ofertę z obszaru rozwiązań wizyjnych. Obejmuje ona kamery, oprogramowanie oraz akcesoria oświetleniowe. Jeżeli chodzi o te pierwsze, to dostępna jest szeroka gama kamer - od prostych czujników wizyjnych, do wysokiej jakości kamer inteligentnych. W przypadku elementów oświetleniowych oferowane są zarówno wersje zintegrowane, jak też te w formie urządzeń zewnętrznych.
czytaj więcej