wersja mobilna
Online: 491 Wtorek, 2018.02.20

Gospodarka

APS Energia z nowym zamówieniem

piątek, 19 stycznia 2018 09:33

APS Energia, producent systemów zasilania dla energetyki, przemysłu naftowo-gazowego, wojska i innych branż z siedzibą w Stanisławowie Pierwszym podpisał z Grupą H. Cegielski-Poznań kontrakt o wartości przekraczającej 16 mln zł. Umowa ta obejmuje dostawę przetwornic statycznych oraz systemów diagnostyki i rejestracji dla wagonów kolejowych. Termin rozpoczęcia realizacji zamówienia wyznaczono na II kwartał 2018 roku.

 

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

Wielokamerowy system wizyjny z portami o przepustowości 700 Mbps

2018-02-19   |
Wielokamerowy system wizyjny z portami o przepustowości 700 Mbps

Teledyne Dalsa wprowadza na rynek wielokamerowy system wizyjny o symbolu GV 4000, oferujący większą wewnętrzną pamięć i większą moc obliczeniową od poprzedniej wersji oraz porty kamery z możliwością transmisji zasilania, umożliwiające współpracę z wieloma kamerami Genie Nano dużej rozdzielczości. Model 4000 jest ponadto mniejszy i bardziej energooszczędny od poprzednika.
czytaj więcej

Systemy wizyjne z możliwością łatwej integracji z układami automatyki i sterowania

2018-02-19   | B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.
Systemy wizyjne z możliwością łatwej integracji z układami automatyki i sterowania

Podczas targów SPS IPC Drives 2017 firma B&R zaprezentowała nową ofertę z obszaru rozwiązań wizyjnych. Obejmuje ona kamery, oprogramowanie oraz akcesoria oświetleniowe. Jeżeli chodzi o te pierwsze, to dostępna jest szeroka gama kamer - od prostych czujników wizyjnych, do wysokiej jakości kamer inteligentnych. W przypadku elementów oświetleniowych oferowane są zarówno wersje zintegrowane, jak też te w formie urządzeń zewnętrznych.
czytaj więcej