wersja mobilna
Online: 555 Środa, 2018.04.25

Gospodarka

Nowe zamówienie ZPUE

środa, 21 marca 2018 07:50

Na zlecenie Energi Operatora włoszczowski Zakład Produkcji Urządzeń Elektrycznych dostarczy kilkaset kompletów rozłączników napowietrznych SN sterowanych drogą radiową. Zostaną one wyposażone w sterowniki automatyki sieciowej SO-54SR-301 Mikroniki, realizujące funkcje telesterowania, wykrywania i sygnalizacji przepływu prądów zwarciowych. Komunikacja z systemami SCADA prowadzona będzie przez GSM/GPRS/APN i system TETRA. Dostawy zamówionych urządzeń będą realizowane przez kilkanaście kolejnych miesięcy. 

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

24-woltowe zasilacze sieciowe Quint Power z możliwością dwukrotnego przeciążania wyjścia

2018-04-25   | Phoenix Contact Sp. z o.o
24-woltowe zasilacze sieciowe Quint Power z możliwością dwukrotnego przeciążania wyjścia

W ofercie Phoenix Contact dostępne są nowe zasilacze wchodzące w skład rodziny Quint Power, które pomimo małych gabarytów (od 99 x 90 x 22,5 mm w przypadku najmniejszego modelu 1,3 A) mogą być przeciążane nawet do 200% mocy znamionowej przez 5 s. Umożliwia to współpracę z obciążeniami pobierającymi zwiększoną moc w fazie rozruchu, bez konieczności zakupu droższych modeli o większej mocy znamionowej.
czytaj więcej

Narzędzie online do projektowania kół zębatych

2018-04-25   | igus Sp. z o.o.
Narzędzie online do projektowania kół zębatych

Firma igus udostępnia konfigurator online, który umożliwia ekspresowe stworzenie projektu oraz zlecenie wykonania koła zębatego o wysokiej odporności na ścieranie. Usługa druku 3D umożliwia wydrukowanie kół zębatych wykonanych z materiału iglidur I6 przetworzonego w procesie spiekania laserowego (SLS).
czytaj więcej