wersja mobilna
Online: 543 Środa, 2018.04.25

Gospodarka

Ursus wchodzi na ogromny rynek chiński

czwartek, 12 kwietnia 2018 10:45

W wyniku podpisania z chińską spółką Guangdong Jianglong Agricultural Machinery szeregu umów Ursus liczy na odniesienie sukcesu w Państwie Środka. Szczegóły współpracy w zakresie sprzedaży, montażu i produkcji ciągników i maszyn rolniczych oraz importu części i komponentów z Chin mają być uzgadniane na bieżąco. Umowy zostały zawarte na 10 lat, a prawem regulującym stosunki między stronami jest prawo szwajcarskie.Obecnie wiadomo, że JML uruchomi w Chinach montaż ciągników Ursusa. Chińska firma rozpocznie również produkcję transmisji do polskich ciągników w oparciu o otrzymaną od Ursusa dokumentację techniczną. Warunki wykorzystania przez JML polskiego znaku towarowego oraz technologii i dokumentacji dotyczącej ciągników zostaną określone w odrębnej umowie licencyjnej.

Spółka Guangdong Jianglong Agricultural Machinery Technology bazuje na działalności w branży automotive oraz na produkcji i sprzedaży wyrobów swoich, jak również produktów firm partnerskich. Ma w swojej ofercie ponad 10 tys. rodzajów części zamiennych dostarczanych do odbiorców w ponad stu krajach.

źródło: WNP

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

24-woltowe zasilacze sieciowe Quint Power z możliwością dwukrotnego przeciążania wyjścia

2018-04-25   | Phoenix Contact Sp. z o.o
24-woltowe zasilacze sieciowe Quint Power z możliwością dwukrotnego przeciążania wyjścia

W ofercie Phoenix Contact dostępne są nowe zasilacze wchodzące w skład rodziny Quint Power, które pomimo małych gabarytów (od 99 x 90 x 22,5 mm w przypadku najmniejszego modelu 1,3 A) mogą być przeciążane nawet do 200% mocy znamionowej przez 5 s. Umożliwia to współpracę z obciążeniami pobierającymi zwiększoną moc w fazie rozruchu, bez konieczności zakupu droższych modeli o większej mocy znamionowej.
czytaj więcej

Narzędzie online do projektowania kół zębatych

2018-04-25   | igus Sp. z o.o.
Narzędzie online do projektowania kół zębatych

Firma igus udostępnia konfigurator online, który umożliwia ekspresowe stworzenie projektu oraz zlecenie wykonania koła zębatego o wysokiej odporności na ścieranie. Usługa druku 3D umożliwia wydrukowanie kół zębatych wykonanych z materiału iglidur I6 przetworzonego w procesie spiekania laserowego (SLS).
czytaj więcej