wersja mobilna
Online: 302 Sobota, 2018.01.20

Gospodarka

Universal Robots ma w Polsce nowych dystrybutorów

środa, 09 listopada 2016 10:05

Firma Universal Robots będąca liderem w produkcji robotów współpracujących rozszerza polską sieć dystrybutorów. W ramach realizacji strategii rozwoju oraz intensyfikacji działań na rynku Europy Środkowo-Wschodniej Universal Robots rozpoczął współpracę z firmami Elmark Automatyka i Sparkle - partnerami doświadczonymi w obszarze automatyki przemysłowej, dla których roboty Universal Robots będą idealnym uzupełnieniem oferty.

Firma Elmark Automatyka zajmuje się dystrybucją sprzętu wiodących producentów elementów i systemów automatyki przemysłowej. Odpowiada również za proces wdrożeniowy, doradztwo i wsparcie techniczne. Sparkle jest agencją biznesową specjalizującą się w rozwiązaniach dla małych i średnich przedsiębiorstw z sektora przemysłowego. Doświadczenie firmy pozwala dostarczać klientom specjalizowane rozwiązania techniczne dla usprawnienia procesu produkcyjnego.

- Rozpoczęcie współpracy z Universal Robots było naturalną konsekwencją naszej strategii rozwoju, mającej na celu rozbudowę portfolio o roboty dedykowane dla sektora MŚP. Mieliśmy dużo zapytań od klientów o rozwiązania małe, łatwe w obsłudze i dostępne cenowo dla tego segmentu. Roboty Universal Robots są idealną odpowiedzią na te potrzeby - mówił Rafał Tutaj, szef grupy Automatyki w firmie Elmark Automatyka.

- Automatyzacja produkcji przemysłowej staje się coraz ważniejsza w Polsce. Dlatego w naszej ofercie chcemy pójść o krok dalej, oferując naszym klientom innowacyjne, wydajne i elastyczne rozwiązania, idealnie dostosowane do ich potrzeb biznesowych. W tym obszarze postawiliśmy na roboty Universal Robots - powiedział Philippe Bocquet, Business Development Manager w firmie Sparkle.

źródło: Universal Robots

 

Pozostałe

Czy SolarWorld wróci na rynek fotowoltaiczny?
Czy SolarWorld wróci na rynek fotowoltaiczny?
piątek, 19 stycznia 2018 12:19
APS Energia z nowym zamówieniem
APS Energia z nowym zamówieniem
piątek, 19 stycznia 2018 09:33
Nowy prezes ZREW Transformatory
Nowy prezes ZREW Transformatory
piątek, 19 stycznia 2018 07:54
Amerykański Rexnord kupuje niemiecką firmę Centa
Amerykański Rexnord kupuje niemiecką firmę Centa
czwartek, 18 stycznia 2018 12:28
PSE Dobrym Pracodawcą 2017
PSE Dobrym Pracodawcą 2017
czwartek, 18 stycznia 2018 10:15
zobacz wszystkie

zobacz wszystkie Nowe produkty

Wymienne, inteligentne sondy wilgotności i temperatury do pracy w ciężkich warunkach

2018-01-19   |
Wymienne, inteligentne sondy wilgotności i temperatury do pracy w ciężkich warunkach

Firma Vaisala, specjalizująca się w produkcji czujników do pomiaru parametrów środowiskowych, zaprezentowała nową ofertę wymiennych, inteligentnych sond mogących pracować w trudnych warunkach środowiskowych. Nowe sondy wilgotności i temperatury Vaisala D HMP4, HMP5, HMP7 i HMP8 oraz sonda temperaturowa Vaisala TMP1 stanowią rozszerzenie rodziny produktowej Indigo i uzupełniają wcześniejsze modele serii GMP250 i HPP272.
czytaj więcej

Enkodery bezłożyskowe

2018-01-19   | Eldar
Enkodery bezłożyskowe

Eldar oferuje absolutne enkodery SMAB firmy Lika. Są to enkodery bezłożyskowe, cechujące się dużą prędkością obrotową, rozdzielczością do 18 bitów oraz interfejsem SSI.
czytaj więcej