wersja mobilna
Online: 319 Poniedziałek, 2018.04.23

Gospodarka

Universal Robots ma w Polsce nowych dystrybutorów

środa, 09 listopada 2016 10:05

Firma Universal Robots będąca liderem w produkcji robotów współpracujących rozszerza polską sieć dystrybutorów. W ramach realizacji strategii rozwoju oraz intensyfikacji działań na rynku Europy Środkowo-Wschodniej Universal Robots rozpoczął współpracę z firmami Elmark Automatyka i Sparkle - partnerami doświadczonymi w obszarze automatyki przemysłowej, dla których roboty Universal Robots będą idealnym uzupełnieniem oferty.Firma Elmark Automatyka zajmuje się dystrybucją sprzętu wiodących producentów elementów i systemów automatyki przemysłowej. Odpowiada również za proces wdrożeniowy, doradztwo i wsparcie techniczne. Sparkle jest agencją biznesową specjalizującą się w rozwiązaniach dla małych i średnich przedsiębiorstw z sektora przemysłowego. Doświadczenie firmy pozwala dostarczać klientom specjalizowane rozwiązania techniczne dla usprawnienia procesu produkcyjnego.

- Rozpoczęcie współpracy z Universal Robots było naturalną konsekwencją naszej strategii rozwoju, mającej na celu rozbudowę portfolio o roboty dedykowane dla sektora MŚP. Mieliśmy dużo zapytań od klientów o rozwiązania małe, łatwe w obsłudze i dostępne cenowo dla tego segmentu. Roboty Universal Robots są idealną odpowiedzią na te potrzeby - mówił Rafał Tutaj, szef grupy Automatyki w firmie Elmark Automatyka.

- Automatyzacja produkcji przemysłowej staje się coraz ważniejsza w Polsce. Dlatego w naszej ofercie chcemy pójść o krok dalej, oferując naszym klientom innowacyjne, wydajne i elastyczne rozwiązania, idealnie dostosowane do ich potrzeb biznesowych. W tym obszarze postawiliśmy na roboty Universal Robots - powiedział Philippe Bocquet, Business Development Manager w firmie Sparkle.

źródło: Universal Robots

 

Pozostałe

Rozpoczęły się tegoroczne targi Hannover Messe
Rozpoczęły się tegoroczne targi Hannover Messe
poniedziałek, 23 kwietnia 2018 13:28
Fortum uruchomił inteligentną sieć ciepłowniczą
Fortum uruchomił inteligentną sieć ciepłowniczą
poniedziałek, 23 kwietnia 2018 07:52
Przemysłowa Wiosna 2018
Przemysłowa Wiosna 2018
piątek, 20 kwietnia 2018 12:24
Trwa trzecia edycja konferencji
Trwa trzecia edycja konferencji "Food Automation"
piątek, 20 kwietnia 2018 10:28
zobacz wszystkie

zobacz wszystkie Nowe produkty

Firma ILME wprowadza na rynek nowy moduł systemu MIXO

2018-04-23   | Conprod Maciej Błach
Firma ILME wprowadza na rynek nowy moduł systemu MIXO

CX 04 SC pozwala na montaż czterech styków światłowodowych SC pojedynczych kontaktów lub dwóch gotowych patchy światłowodowych). Moduł w ramce MIXO zajmuje jedno miejsce. Zastosowanie techniki światłowodowej pozwala pozbyć się zakłóceń EMV. System, nadaje się również do montażu w obudowach plastikowych co obniża koszty aplikacji.
czytaj więcej

Tanie kamery IR współpracujące ze smartfonami

2018-04-23   |
Tanie kamery IR współpracujące ze smartfonami

Firma Fotric posiada w ofercie serię tanich kamer pracujących w podczerwieni, przeznaczonych do rejestracji obrazu na współpracujących z nimi smartfonach. Kamery Fotric 220 umożliwiają rejestrację do 1000 klatek obrazu, rejestrując zmiany temperatury w czasie rzeczywistym z szybkością próbkowania 5 fps. Zapewniają rozdzielczość do 640 x 480 pikseli, reprezentujących temperaturę obiektów znajdujących się w polu widzenia.
czytaj więcej