wersja mobilna
Online: 350 Wtorek, 2018.03.20

Gospodarka

Nowi partnerzy ABB

czwartek, 10 listopada 2016 07:52

Firmy ABB i Microsoft nawiązały strategiczne partnerstwo. Jego celem jest ułatwienie przedsiębiorstwom przemysłowym korzystania z technologii chmur obliczeniowych. ABB rozpoczęło też współpracę ze spółką Aibel w dziedzinie budowy morskich elektrowni wiatrowych. ABB skoncentruje się na technologii prądu stałego wysokiego napięcia, natomiast Aibel będzie odpowiadać za projektowanie, budowę, instalację i rozruch techniczny platform morskich. Z kolei z firmą Fluor ABB nawiązało współpracę strategiczną w zakresie zleceń na budowę "pod klucz" stacji elektroenergetycznych. 

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

Złącza światłowodowe do pracy w trudnych warunkach

2018-03-19   | HARTING Polska Sp. z o.o.
Złącza światłowodowe do pracy w trudnych warunkach

HARTING wprowadził do oferty elementy łączeniowe Expanded Beam Cable Assembly do sieci światłowodowych pozwalające na transmisję danych w trudnych środowiskach. Takimi są tunele, wykopaliska i podobne aplikacje, gdzie mamy do czynienia z dużymi odległościami transmisji, dużą ilością przesyłanych danych oraz występującymi zabrudzeniami.
czytaj więcej

Komputer jednopłytkowy COM Express Type 10 z mikroprocesorem Intel Core ULT 7. generacji

2018-03-19   | AAEON TECHNOLOGY B. V.
Komputer jednopłytkowy COM Express Type 10 z mikroprocesorem Intel Core ULT 7. generacji

NANOCOM-KBU to najbardziej obecnie zaawansowany na rynku komputer jednopłytkowy formatu COM Express Type 10 (84 x 55 mm), wyposażony w jeden z mikroprocesorów Intel Core ULT 7. generacji (do i7-7600U 2,8/3,9 MHz). Zawiera 4 GB pamięci DDR4 2133 i kontroler graficzny obsługujący rozdzielczość 4K.
czytaj więcej