wersja mobilna
Online: 241 Sobota, 2017.12.16

Gospodarka

Nowi partnerzy ABB

czwartek, 10 listopada 2016 07:52

Firmy ABB i Microsoft nawiązały strategiczne partnerstwo. Jego celem jest ułatwienie przedsiębiorstwom przemysłowym korzystania z technologii chmur obliczeniowych. ABB rozpoczęło też współpracę ze spółką Aibel w dziedzinie budowy morskich elektrowni wiatrowych. ABB skoncentruje się na technologii prądu stałego wysokiego napięcia, natomiast Aibel będzie odpowiadać za projektowanie, budowę, instalację i rozruch techniczny platform morskich. Z kolei z firmą Fluor ABB nawiązało współpracę strategiczną w zakresie zleceń na budowę "pod klucz" stacji elektroenergetycznych.

 

 

zobacz wszystkie Nowe produkty

Nowa aparatura modułowa do zastosowań przemysłowych

2017-12-15   | RS Components Sp. z o.o.
Nowa aparatura modułowa do zastosowań przemysłowych

RS Components oferuje nową generację aparatury modułowej Sirius firmy Siemens. Obejmuje ona aparaty o rozmiarach S00, S0, S2 i S3 i mocach do 55 kW. Nowy system modułowy obejmuje pełen asortyment produktów panelowych - od prostych zasilaczy po jednostki, które odpowiadają za przełączanie, ochronę, rozruch i kontrolę silników o mocach do 250 kW.
czytaj więcej

Wielowyjściowe zasilacze z ekranami LCD

2017-12-15   | Farnell element 14
Wielowyjściowe zasilacze z ekranami LCD

Firma Farnell element14 dodała do oferty 3-wyjściowe zasilacze Keysight z serii E36300. Są to urządzenia laboratoryjne ogólnego przeznaczenia, które cechują się niskim poziomem tętnień na wyjściu i licznymi funkcjami. Ich centralnymi elementami są panele przednie LCD 4,3", które wyświetlają m.in. wartości prądów i napięć.
czytaj więcej