wersja mobilna
Online: 451 Środa, 2018.02.21

Prezentacje firm

Serwonapędy do zadań specjalnych
środa, 14 lutego 2018 10:23
Bezszczotkowe serwosilniki serii PRO i PRO2 firmy Servotronix w połączeniu z wszechstronnymi serwosterownikami CDHD zapewniają kompleksowe rozwiązania przeznaczone do zastosowań specjalnych. Szeroka gama produktów, charakteryzujących się znakomitą wydajnością oraz niezawodnością, zapewnia szeroki zakres momentu obrotowego oraz mnogość opcji silnikowych.
Sprawne przewody to klucz do wydajnych serwonapędów
środa, 14 lutego 2018 10:12
Przewody, które poruszają się razem z napędem, to newralgiczny element funkcjonowania nowoczesnych maszyn. Dlatego odpowiednia żywotność przewodów do serwonapędów jest jednym z najbardziej wymagających obszarów technologicznych. Jest on jedną ze specjalności spółki igus - światowego lidera w dziedzinie trybopolimerów, czyli dedykowanych przemysłowi wyrobów z tworzyw sztucznych w ruchu.
Napędy do precyzyjnego pozycjonowania
środa, 14 lutego 2018 10:01
Serwonapędy są powszechnie stosowane w nowoczesnych urządzeniach, elektronice, programowaniu i mechanice. Często jest to pierwszy wybór konstruktorów, którzy chcą projektować urządzenia pracujące szybciej, lepiej i taniej. Wśród wielu marek dostępnych na rynku warto zwrócić uwagę na serwonapędy firmy Kinco, używane w rozmaitych aplikacjach w przemyśle.
Wieloosiowy serwosystem AX8000
wtorek, 13 lutego 2018 13:58
Wieloosiowy serwosystem AX8000 firmy Beckhoff pozwala na pozycjonowanie i precyzyjną obróbkę przy zachowaniu bardzo krótkich cykli roboczych. Cechuje się on szybką instalacją i uruchomieniem dzięki wykorzystaniu konstrukcji modułowej, użyciu technologii OCT oraz zintegrowanych funkcji bezpieczeństwa. Oprogramowanie TwinCAT pozwala na skorzystanie z szeregu gotowych modułów programowych oraz przygotowanie rozbudowanej diagnostyki systemu.
Parker Hannifin wprowadza nowy terminal PT - PAC do obsługi aplikacji sterowania ruchem
wtorek, 13 lutego 2018 13:36
Dział elektromechaniki i napędów firmy Parker Hannifin wprowadził na rynek PAC terminal (PT). Jest to interfejs człowiek-maszyna (HMI) opracowany na potrzeby bezproblemowej współpracy ze sterownikiem Parker Automation Controller (PAC).
Systemy modułowe do zastosowań przemysłowych
środa, 07 lutego 2018 12:15
Nowoczesna produkcja wymaga ciągłego przepływu towarów, prefabrykatów i materiałów eksploatacyjnych, co wiąże się to z koniecznością stosowania odpowiednich instalacji intralogistycznych. Również stanowiska pracy powinny być wykonane w sposób zapewniający wysoki poziom ergonomii pracowników, a także możliwość łatwego przezbrajania i łączenia z systemami transportowymi. Przedstawiamy wybrane rozwiązania systemowe firmy item, które pozwalają na zapewnienie ciągłości i płynności wewnątrzzakładowych procesów przepływu materiałów. Dzięki modułowej budowie mogą one być również z łatwością dopasowane do Państwa potrzeb aplikacyjnych i charakteru produkcji.
Lean Sm@rt Factory w SEW-EURODRIVE
środa, 07 lutego 2018 10:47
Inteligentna fabryka SEW-EURODRIVE przyszłości charakteryzuje się modułową budową. Jest fabryką składającą się z segmentów - zoptymalizowanych pod kątem Lean elastycznie połączonych Small Factory Units (fabryki w fabryce). Poszczególne stacje robocze stanowią moduły procesowe, które dzięki asystentom (systemy CPS) są inteligentnie połączone ze sobą, tworząc sieć. Ludzie, rzeczy, procesy, usługi i dane - wszystko jest ze sobą połączone.
Kurtyny bezpieczeństwa Datalogic - teraz w ofercie OEM Automatic
środa, 07 lutego 2018 10:00
OEM Automatic rozszerza portfolio produktowe Datalogic Automation o pełną gamę kurtyn i skanerów bezpieczeństwa. Datalogic jest producentem szerokiej gamy czujników, począwszy od czujników indukcyjnych poprzez uniwersalne fotokomórki, aż do zaawansowanych czujników fotoelektrycznych do specjalnych aplikacji, czujników wizyjnych i skanerów laserowych.
Intralogistyka - kluczowy czynnik prawidłowego funkcjonowania firmy
środa, 07 lutego 2018 09:32
Intralogistyka jest czynnikiem mającym ogromny wpływ na procesy zachodzące wewnątrz przedsiębiorstwa - zarówno w odniesieniu do jakości, dynamiki działania, jak i ogólnie pojętych kosztów. W dobie powszechnej automatyzacji procesów szybkość zbierania i przekazywania informacji oraz reakcja na powstające zakłócenia są parametrami mającymi kluczowe znaczenie dla sprawnego działania każdej firmy.

zobacz wszystkie Pozostałe prezentacje