wersja mobilna
Online: 384 Wtorek, 2017.12.12

Prezentacje firm

Przegląd modułów kontrolno-sterujących ADAM
wtorek, 05 grudnia 2017 14:01
ADAM to znana od wielu lat i stale rozwijana rodzina modułów kontrolno-pomiarowych produkowana przez firmę Advantech. Urządzenia te odpowiedzialne są za akwizycję danych z czujników, odczyt cyfrowych i analogowych sygnałów z urządzeń oraz sterowanie elementami wykonawczymi. Moduły łączą się z centralnym sterownikiem za pomocą sieci przewodowych lub bezprzewodowych, wykorzystując wszystkie popularne na rynku protokoły komunikacyjne i zapewniają wyjątkową elastyczność konfiguracji i zarządzania ich pracą. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim przeglądem, jakie rodziny produktów wchodzą w skład omawianej serii.
HF Inverter Polska - technika napędowa
wtorek, 05 grudnia 2017 13:45
HF Inverter Polska od początku swojego istnienia (od 2006 roku) jest rozwijana w oparciu na trzech wartościacj: współpraca, pasja i profesjonalizm. W biznesie cenimy przejrzyste zasady współpracy oraz partnerskie kontakty, które zapewniają najwyższy poziom zadowolenia i lojalności naszych klientów. Każdą potrzebę naszych klientów traktujemy jako niepowtarzalne wyzwanie, któremu sprostamy dzięki naszej kreatywności, sprawności w działaniu i szerokiej ofercie.
Konfigurator online zespołów stolików liniowych
wtorek, 05 grudnia 2017 13:36
Specjalizująca się w obszarze motion plastics firma igus opracowała nowy konfigurator online do modułów śrub napędowych drylin. Daje on klientom swobodę projektowania oraz tworzenia milionów różnorodnych wariantów z wykorzystaniem bezsmarownych śrub napędowych.
Wykorzystanie systemu transportu XTS w branży motoryzacyjnej
wtorek, 05 grudnia 2017 13:19
Firma Gefasoft opracowała kompaktowy system testujący do inspekcji wizyjnej dyfuzorów poduszek powietrznych. Wykorzystywane jest w nim 11 stacji z kamerami przemysłowymi, przy czym praktycznie każda z nich cechuje się innym czasem cyklu roboczego. Dzięki zastosowaniu elastycznego aplikacyjnie napędu liniowego eXtended Transport System firmy Beckhoff możliwe było stworzenie układu umożliwiającego równoległe prowadzenie indywidualnych kontroli optycznych przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej wydajności całego procesu oraz minimalizacji przestrzeni zajmowanej przez urządzenie.
FAS-inMOVE - wizualizacja w 100% przez WWW. Na komputerze, panelu, tablecie i smartfonie
wtorek, 05 grudnia 2017 12:46
W erze Przemysłu 4.0, w której się obecnie znajdujemy - choć we wczesnym jej stadium, dostęp do informacji z produkcji musi być szybki, prosty, a przede wszystkim globalny. Czasy, w których wizualizacja procesu produkcyjnego była przywiązana do konkretnej lokalizacji, mijają bezpowrotnie.
Niezawodna kontrola jakości w branży automotive
wtorek, 05 grudnia 2017 12:27
W mocno zautomatyzowanym przemyśle motoryzacyjnym technologie pomiarowe pomagają zapewnić wysoką jakość, precyzję oraz bezpieczne i pewne działanie. Jednymi z takich funkcjonalnych i wszechstronnych rozwiązań są skanery laserowe firmy Micro-Epsilon.
Metody zabezpieczania procesów produkcyjnych w branży motoryzacyjnej
wtorek, 05 grudnia 2017 12:14
Przemysł motoryzacyjny to młoda, licząca sobie nieco ponad sto lat gałąź gospodarki, która od czasu, kiedy to w 1907 roku Henry Ford uruchomił pierwszą seryjną produkcję modelu T, przeszła gigantyczną metamorfozę. Na przestrzeni tego okresu diametralnie zmienił się obraz procesu produkcyjnego - od linii, wzdłuż której ustawieni byli pracownicy wykonujący montaż poszczególnych podzespołów, do zautomatyzowanych i zrobotyzowanych gniazd, w których składa się całe moduły współczesnego samochodu.
Pro-face w branży motoryzacyjnej
wtorek, 05 grudnia 2017 12:01
Pro-face by Schneider Electric, japoński specjalista w dziedzinie HMI, od wielu lat wyznacza nowe trendy na rynku automatyki przemysłowej oraz w Industry 4.0. Wraz z rozwojem technologii, aplikacji i systemów operacyjnych, oczekiwania użytkowników ciągle rosną i coraz częściej standardem na maszynie staje się raportowanie parametrów produkcji, alarmów i mikroprzestojów. Jedną z najprężniej rozwijających się branży w automatyce przemysłowej jest motoryzacja, gdzie Pro-face, dzięki swoim rozwiązaniom i niezawodności, stał się standardem w wielu zakładach produkcyjnych.
Inteligentne maszyny projektuj inteligentnymi narzędziami
wtorek, 14 listopada 2017 12:10
Producenci przemysłowi do odnoszenia sukcesów potrzebują dzisiaj inteligentnych maszyn i urządzeń, które będą łatwo integrowane w zakładzie produkcyjnym, zapewnią dostęp do informacji oraz elastyczność umożliwiającą szybkie reagowanie na zmieniające się potrzeby rynku. W konsekwencji firmy będące użytkownikami końcowymi mobilizują konstruktorów maszyn oraz integratorów systemów, aby dostarczali im dopasowane do ich potrzeb, inteligentne i innowacyjne urządzenia, które spełnią wymienione wymagania i pozwolą na sprawną rywalizację na rynku.

zobacz wszystkie Pozostałe prezentacje