wersja mobilna
Online: 549 Poniedziałek, 2017.11.20

Prezentacje firm

Mitsubishi Electric oferuje najwyższy komfort użytkowania – 3 lata gwarancji

poniedziałek, 17 maja 2010 07:17

Mitsubishi Electric Europe informuje, że produkowane przez firmę sterowniki oraz panele operatorskie HMI będą teraz w standardzie objęte rozszerzoną 3-letnią gwarancją, która zapewni użytkownikom spokojne i komfortowe korzystanie z produktów. Gwarancja dotyczy sterowników Alpha, FX, System Q oraz iQ Platform, a także serii paneli operatorskich GOT – przy zakupie od autoryzowanych dystrybutorów na rynku europejskim.

Gwarancja nie wiąże się z dodatkowymi kosztami i jest potwierdzeniem wysokiej jakości i niezawodność produktów Mitsubishi Electric. Jest to uzupełnienie koncepcji firmowego znaku jakości MEQ (Mitsubishi Electric Quality). MEQ oznacza najwyższą doskonałość produktów, stworzonych na potrzeby rozwiązywania najtrudniejszych wyzwań w nowoczesnych zastosowaniach.

Manager ds. komunikacji marketingowej Mitsubishi Electric, John Browett, powiedział: jakość i niezawodność od dawna cechują produkty firmy dla automatyki przemysłowej. Liczba sterowników (w tym PLC), które od 10‒15 lat lub dłużej niezawodnie sprawdzają się w zastosowaniach polowych, świadczy o konstrukcji, efektywności i jakości wykonania. Ale klienci nie muszą wierzyć nam na słowo… dlatego wprowadziliśmy 3-letnią gwarancję.

Kluczem do tej naturalnej niezawodności jest fakt, że wszystkie technologie i produkty Mitsubishi Electric są opracowywane i wytwarzane w firmie, co umożliwia pełny nadzór nad jakością i eliminację ograniczeń, jakie zwykle wiążą się z wykorzystywaniem rozwiązań zewnętrznych. Znikają również niemal wszystkie obawy odnośnie do stabilności zaopatrzenia, stałej dostępności produktu, ciągłego wsparcia i dostępu do części zamiennych – co też jest związane z pominięciem strony trzeciej w łańcuchu dostaw.

Aby uzyskać przedłużoną gwarancję, wystarczy zarejestrować nowo zakupione produkty w witrynie internetowej Mitsubishi Electric. Specjalnie utworzony URL www.meq3yearwarranty.com ułatwia odnalezienie odpowiedniego miejsca w Internecie. Rejestracja daje również dostęp do części MyMitsubishi w witrynie, która zawiera ponad 27 tys. odpowiedzi na często zadawane pytania (FAQ), 11 tys. dokumentów dotyczących produktów i zastosowań oraz kompleksową bibliotekę narzędzi do konfiguracji, dane CAD i wiele innych informacji – dostępnych w 19 językach.

Ponadto witryna pozwala klientom uzyskać wiadomości na temat gwarancji dla ich produktów poprzez dostępne do pobrania tabele danych rejestracyjnych. Jako producent, mamy absolutne zaufanie do naszych produktów, pochodzących z własnych linii produkcyjnych, a 3-letnia gwarancja na sterowniki oraz panele operatorskie HMI jest na to dowodem.

Mitsubishi Electric Polska
www.mitsubishi-automation.pl