wersja mobilna
Online: 258 Poniedziałek, 2017.12.11

Prezentacje

SEW-Eurodrive Polska Sp. z o.o.

Energooszczędne rozwiązania effiDRIVE firmy SEW-Eurodrive

W przypadku niezoptymalizowanych aplikacji koszty związane z energią elektryczną mogą stanowić do 90% kosztów cyklu życia. Czas to zmienić! Fachowe doradztwo techniczne pozwoli odkryć potencjalne możliwości oszczędności energii, redukcję kosztów energii oraz zmniejszyć poziom emisji CO2. Nasze rozwiązania gwarantują...

Czytaj dalej

SEW-EURODRIVE - 20 lat w Polsce, 85 lat na świecie

To my poruszamy świat. Od 85 lat na świecie a 20 w Polsce udowadniamy, że bezruch nie istnieje. Modułowa oferta produktów (przekładni, motoreduktorów, falowników, techniki zdecentralizowanej) oraz usług szkoleniowych i serwisowych dopełniona poprzez wsparcie techniczne - gwarantuje nam pozycję lidera techniki napędowej.

Czytaj dalej

Zapewniamy ciągłość produkcji

Ruch powstaje tam, gdzie jest energia - tam, gdzie wiedza i technologia idealnie się uzupełniają. Tam jest też SEW-Eurodrive. Naszą siłą jest wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i budowy systemów napędowych.

Czytaj dalej

Dobre szkolenie to skuteczne szkolenie

Prowadzimy skuteczne szkolenia z zakresu techniki napędowej SEW-Eurodrive. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowaniu systemów napędowych oraz wiele doborów przygotowanych dla różnych zastosowań przez inżynierów firmy SEW gwarantują wysoką jakość i kompleksowość przekazywanej wiedzy.

Czytaj dalej

Nowe silniki SEW-Eurodrive z serii EDRS oraz EDRE do pracy w atmosferze potencjalnie zagrożonej wybuchem

Oferta silników SEW- Eurodrive została rozszerzona o wersje z serii EDRS oraz EDRE przeznaczone do pracy w strefach Ex. Przedstawiamy ich cechy techniczne oraz potencjalne korzyści ze stosowania.

Czytaj dalej

Napędzamy wiedzę. Współpraca SEW-Eurodrive z Politechniką Śląską

Na Wydziale Mechaniczno- Technologicznym w lutym została uruchomiona nowa specjalność na kierunku Mechatronika: "aplikacje napędowe" pod patronatem firmy SEW-Eurodrive. Wzajemna umowa o współpracy umożliwiła również powstanie na terenie uczelni laboratorium, które dedykowane jest nowym technologiom w obszarze napędów i sterowania....

Czytaj dalej

CDM - zarządzanie konserwacją. Zielone światło dla Twojej produkcji

Stworzony przez SEW-EURODRIVE system zarządzania konserwacją CDM pomaga ograniczyć przestoje i zwiększyć dostępność operacyjną urządzeń, oferując przejście na nieznany dotąd nowy poziom dostępności danych i niezawodności. System usług serwisowych dla techniki napędowej jest innowacyjny i przejrzysty.

Czytaj dalej

effiDRIVE: energooszczędne rozwiązania SEW-Eurodrive, które się opłacają

Dla wielu przedsiębiorstw dokładne określenie potencjalnych oszczędności energii podczas realizacji działań operacyjnych nie jest po prostu możliwe. Oczywiste miejsca zużycia energii, takie jak maszyny i urządzenia produkcyjne, są monitorowane i optymalizowane. Jednak odnalezienie „ukrytych” konsumentów energii, obliczenie...

Czytaj dalej

Wyznaczanie standardów przez SEW-Eurodrive

Firma SEW-Eurodrive nie tylko dostarcza produkt, ale również wspomaga swych klientów w optymalizowaniu procesów biznesowych. Stworzyliśmy dla naszych klientów portfolio DriveBenefits. DriveBenefits to zorientowane na klienta rozwiązania procesowe dające korzyści w trakcie całego cyklu zamawiania jak również życia produktu.

Czytaj dalej

Energooszczędne rozwiązania firmy SEW-Eurodrive w zakresie automatyki przemysłowej

Przyszłość należy do produktów specjalnie zaprojektowanych w celu realizacji konkretnych zadań, w tym energooszczędności. SEW-Eurodrive jako lider na światowym rynku automatyki przemysłowej inwestuje w rozwój nowych technologii - wynikiem takich badań jest urządzenie Movigear - mechatroniczny system napędowy.

Czytaj dalej