wersja mobilna
Online: 291 Wtorek, 2017.12.12

Prezentacje

  30 lat łożysk ślizgowych iglidur - od tulei z tworzywa sztucznego do elementów maszyn high-tech
   Firma: igus Sp. z o.o.

  Polimerowy materiał iglidur firmy igus obchodził jubileusz trzydziestolecia na tegorocznych targach K. To właśnie tutaj firma igus zaprezentowała przed 30 laty swoje pierwsze polimerowe łożysko ślizgowe iglidur - bezsmarowne i bezobsługowe, które wykonane zostało z tworzywa sztucznego i przeznaczone było do aplikacji pracujących na sucho. Dzięki dziesięcioleciom badań nad tworzywami sztucznymi, igus dysponuje dzisiaj największą ofertą zoptymalizowanych, polimerowych łożysk ślizgowych, sferycznych oraz liniowych, a także zapewnia możliwość wiarygodnego obliczania ich żywotności online.

  W jaki sposób odpowiednia konstrukcja i konfiguracja zasilacza awaryjnego UPS zapewnia najwyższą niezawodność i dostępność centrum danych?
   Firma: Delta Energy Systems (Poland) Sp. z o.o.

  Dla wielu organizacji centrum danych stanowi element niezbędny do codziennego funkcjonowania. Koszty związane z brakiem dostępu do danych w wyniku awarii zasilania są wysokie i mogą wynosić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych za minutę postoju. Zastosowanie zasilaczy awaryjnych UPS stanowi kluczowy element zapewnienia ciągłości pracy centrów danych.

  Telesterowniki GSM/GPRS MT-151 LED i HMI z profesjonalnej serii MOBICON
   Firma: INVENTIA Sp. z o.o.

  Dynamiczny rozwój telemetrii i systemów sterowania wykorzystujących technologie mobilne GSM/GPRS stale poszerza zakres zastosowań oraz związane z tym wymagania stawiane stosowanym urządzeniom. Użytkownicy oczekują coraz wyższej niezawodności transmisji, bogatszych zasobów wejść/wyjść i portów komunikacyjnych, funkcji sterujących i obliczeniowych typowych dla sterowników PLC, zaawansowanej autodiagnostyki, odporności na warunki środowiskowe, łatwości integracji z innymi urządzeniami i systemami oraz zdalnego zarządzania wdrożonym systemem telemetrii i sterowania (zdalna diagnostyka, zdalna konfiguracja, zdalne programowanie, zdalna aktualizacja firmware). Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom i wymaganiom rynku firma Inventia wprowadziła rodzinę MOBICON – telesterowniki GSM/GPRS o atrakcyjnych zasobach i funkcjonalności.

  EPLAN Platforma 2.3: zintegrowany proces planowania instalacji
   Firma: AB-MICRO Sp. z o.o.

  Planowanie oraz projektowanie są jednymi z ważniejszych, ściśle ze sobą powiązanych procesów inżynieryjnych. Do ich realizacji stosujemy klasycznie różne programy komputerowego wsparcia inżyniera. System EPLAN dostarcza dodatkowe atuty w integracji procesów: nową Platformę EPLAN 2.3 ze zintegrowanym procesem planowania instalacji. Przekazywanie danych projektowych wraz z jakością projektu z równoczesnym ograniczeniem czasu pracy i nakładów opierają się na wyjątkowej w swoim rodzaju informatycznej funkcjonalności.

  Modularyzacja i specjalizacja w budowie maszyn
   Firma: HARTING Polska Sp. z o.o.

  Rozwój technologiczny i ekonomiczny wymaga obecnie niezwykle elastycznych i łatwych do wykonania maszyn produkcyjnych. Istnieje konieczność tworzenia systemów modułowych. HARTING zapewnia skalowalne rozwiązania interfejsów wszystkich typów: zasilania, transmisji danych oraz sygnałów dla wszystkich poziomów systemów produkcyjnych.

  Serwonapędy Servotronix już w Polsce!
   Firma: Eldar

  Z początkiem roku Eldar podpisał umowę dystrybucyjną z izraelskim Servotronix Motion Control - firmą, która ma ponad 25-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji układów automatyki ze szczególnym naciskiem na systemy sterowanie ruchem (motion control).

  Czy chcemy płacić więcej?
   Firma: ASTAT Sp. z o.o.

  Polacy chcą i lubią oszczędzać - to niezaprzeczalne. Niestety dzieje się tak w większości przypadków tylko w życiu prywatnym. Nasze prywatne pieniądze staramy się dobrze inwestować, kupując dobrej jakości produkty, realizujemy się poprzez wyszukanie najniższej, dobrej ceny (Internet, lokalni dostawcy). Przeznaczamy na te czynności bardzo dużo prywatnego czasu, będąc jednocześnie przekonani, że to ważne i konieczne. Intuicyjnie wiemy, że takie czynności pozwolą nam zakupić lepszy produkt w lepszej cenie.

  Ubiquity firmy ASEM - zdalny dostęp do urządzeń i instalacji
   Firma: Sabur Sp. z o.o.

  Ubiquity to nowe rozwiązanie softwarowo-hardwarowe firmy ASEM, które oferuje zaawansowane funkcje bezpiecznego, zdalnego dostępu do instalacji, i przygotowane zostało na platformy Windows. Ubiquity umożliwia zdalny serwis i rekonfigurację pracy systemów automatyki jednocześnie redukując koszty związane z serwisem i eksploatacją. Rozwiązanie zostało stworzone na potrzeby użytkowników, którym zależy na ciągłości pracy instalacji i szybkości serwisu, a także potrzebujących łatwego w użyciu narzędzia do konfiguracji i modyfikacji ustawień maszyn i całych instalacji. Jest też szczególnie przydatne podczas fazy odbiorów i uruchomień instalacji, nie wymaga bowiem obecności wykwalifikowanej ekipy technicznej w miejscu uruchomienia, co znacznie ogranicza koszty inwestycji.

  Licznik, timer, tachometr, czyli nowe urządzenie 3 w 1 firmy SFAR
   Firma: ASPAR s.c.

  STC-9401 jest urządzeniem, które może pracować w trzech trybach w zależności od naszych potrzeb. Jeżeli potrzebujemy zliczyć liczbę produktów na taśmie produkcyjnej, zamawiamy STC-9401, gdy potrzebujemy liczyć czas pracy maszyny w zakładzie, zamawiamy STC-9401, jeżeli potrzebujemy kontrolować prędkość obrotową silnika... zamawiamy STC-9401!

  Kamera IP ze zintegrowanym serwerem wideo
   Firma: OPTOSOFT Sp. z o.o.

  OPTOSOFT wprowadza na rynek autonomiczną kamerę produkcji firmy IDS Imaging Development Systems ze zintegrowanym serwerem wideo do zastosowań w dziedzinach kontroli procesu, logistyce i ITS. Kamera VSE IP oferuje wbudowany w przeglądarkę internetową, intuicyjny interfejs użytkownika o wcześniej niespotykanej łatwości użytkowania.

 

Nowy numer APA