wersja mobilna
Online: 284 Poniedziałek, 2017.12.11

Prezentacje

  Jak zasilacze UPS i kształt centrów danych dostosowują się do wyzwań ery Big Data?
   Firma: Delta Energy Systems (Poland) Sp. z o.o.

  W 2013 r. firma analityczna Gartner prognozowała, że wartość produkcji centrów danych na całym świecie wzrośnie z 102,4 mld dol. w 2014 r. do 118,1 mld dol. w 2017 r., a skumulowany roczny wskaźnik wzrostu (CAGR) sięgnie 4%. Jednym z silnych czynników powodujących rozwój centrów danych jest zjawisko Big Data. Określenie to uznawane jest często za jedno z najbardziej mylących powiedzonek popularnych w branży high-tech w 2013 r. Zgodnie z definicją przedstawioną przez Gartnera Big Data to różnorodna funkcjonalność informacyjna o dużej prędkości transmisji i objętości danych, wymagające efektywnych od strony kosztów i innowacyjnych form przetwarzania informacji, umożliwiających lepsze zrozumienie i podejmowanie decyzji.

  Modulbox XT/XTS i Railbox. Obudowy przemysłowe dla automatyki
   Firma: APAR - Biuro Handlowe

  Obudowy z samogasnącego tworzywa italblend (ABS/PC) Modulbox XT/XTS i Railbox to możliwość szerokiego doboru wykonań i opcji zapewniających spełnienie wymagań nawet najbardziej wymagających klientów. Charakteryzują się one możliwością zmontowania samej obudowę bez śrub, przy bardzo różnych rozmiarach modułów, tworząc produkt unikalny i o spersonalizowanym kształcie.

  Han GND - szybkie uziemienie za pomocą złącza
   Firma: HARTING Polska Sp. z o.o.

  Standardowo stosowane rozwiązania uziemiające maszyny i konstrukcje metalowe są realizowane za pomocą montowanych na stałe połączeń, których podłączenie jest czasochłonne. Firma HARTING zaprojektowała rozwiązanie Han GND (Ground), które pozwala dokonywać tego typu połączenia szybciej i w łatwy sposób. Idealnie nadaje się ono do stosowania w maszynach lub konstrukcjach przenośnych.

  Obudowy do stref zagrożonych wybuchem
   Firma: Dacpol Sp. z o.o.

  Standardowym zastosowaniem szaf i obudów przemysłowych jest ochrona połączeń przewodów instalacji elektrycznych lub montaż osprzętu. Z racji występowania bardzo dużej różnorodności oraz wielu możliwości konfiguracyjnych tego typu urządzeń obudowy są wykorzystywane również w najtrudniejszych warunkach.

  Japońska jakość w Polsce
   Firma: LC ELEKTRONIK

  Od ponad 35 lat japoński producent obudów Takachi istnieje na rynku obudów zarówno tych z tworzywa, jak i z aluminium. Do niedawna ukrywał przed światem swoje produkty i można było je kupić jedynie na rynku japońskim. Polskiej firmie LC Elektronik jako jedynej udało się nakłonić azjatyckich partnerów do wprowadzenia tych atrakcyjnych wizualnie i technicznie produktów na polski rynek.

  Szafy i obudowy ETA
   Firma: ASTAT Sp. z o.o.

  Firma Astat jest dystrybutorem szaf sterowniczych i rozdzielczych oraz różnego typu obudów. Producentem szaf sterowniczych i obudów, które proponujemy naszym klientom, jest firma ETA.

  Obudowy Ensto dla przemysłu
   Firma: Ensto Pol Sp. z o.o

  Wieloletnie doświadczenie Ensto w produkcji obudów przemysłowych oraz inwestycje w nowoczesny park maszynowy, poniesione w ostatnich latach, pozwalają na produkcję praktycznie dowolnej obudowy, zgodnie z życzeniem klienta. Bazą do produkcji takiej obudowy może być zarówno obudowa ze standardowej oferty odpowiednio zmodyfikowana (obudowy konfigurowalne), jak i zupełnie nowy projekt wynikający z założonych parametrów technicznych urządzenia, w którym obudowa będzie zainstalowana (obudowy specjalne).

  Obudowy i szafy do produkcji urządzeń dla energetyki
   Firma: CSI Computer Systems for Industry

  CSI Computer Systems for Industry, jako autoryzowany dystrybutor grupy Pentair Technical Products, ma w swojej ofercie produkty firm takich jak: Schroff, Hoffman, Calmark, Birtcher, Aspen Motion Technologies oraz Taunus. W skład ich oferty wchodzą różnego rodzaju obudowy i akcesoria, które zabezpieczają urządzenia elektroniczne pracujące w ciężkich warunkach przemysłowych przed zakłóceniami elektromagnetycznymi oraz mechanicznymi i przeznaczone są na potrzeby budowy różnych urządzeń. Do szaf i obudów dostępna jest kompletna oferta podzespołów do kontroli warunków klimatycznych, takich jak: wentylatory, klimatyzatory, termostaty, wymienniki ciepła i inne. W artykule znajduje się opis głównych grup oferowanych przez CSI produktów.

  Monitorowanie prądów różnicowych w rozbudowanej instalacji
   Firma: SIEMENS Sp. z o.o.

  W zarządzaniu instalacją lub parkiem maszynowym ważne jest przede wszystkim zapewnienie jak największej wydajności, co jest ściśle powiązane z nieprzerwaną pracą linii produkcyjnej. Realizacja tych wymagań nie jest możliwa bez zapewnienia ciągłości zasilania, gdyż jakakolwiek przerwa skutkuje stratami, wzrostem kosztów produkcji i tak dalej.

 

Nowy numer APA