wersja mobilna
Online: 296 Poniedziałek, 2017.12.11

Prezentacje

  BNS - Twój dostawca automatyki
   Firma: BNS Sp. z o.o.

  Jesteśmy przedsiębiorstwem dystrybucyjnym, którego specjalnością są dostawy elementów elektrotechnicznych i elektronicznych. Od 25 lat obsługujemy rodzimy przemysł - przez ten okres stworzyliśmy ofertę handlową obejmującą około 25 tys. różnych produktów, które stosowane są przez odbiorców z wielu branż.

  Złącza łączeniowe i terminale krosowe o strukturze plastra miodu z zastosowaniem technologii push-in
   Firma: Phoenix Contact Sp. z o.o

  Rosnąca optymalizacja procesów pracy stawia technologii automatyzacji coraz wyższe wymagania. Wiąże się z tym, między innymi, coraz większa liczba czujników i napędów integrowanych i podłączanych do systemów. Dla uniknięcia dodatkowych kosztów, systemy łączeniowe muszą charakteryzować się zwartą budową i łatwością instalacji w szafach sterowniczych. Dwa nowe systemy łączeniowe wyprodukowane przez Phoenix Contact z połączeniami push-in zostały zaprojektowane z myślą o sprostaniu tym wymaganiom.

  Nowoczesny regulator z rejestracją danych
   Firma: APAR - Biuro Handlowe

  AR654 to nowy, czterokanałowy regulator z rejestracją procesów, kolorowym wyświetlaczem i ekranem dotykowym. Urządzenie produkowane jest przez firmę APAR i zapewnia liczne funkcje pomiarowe, a dzięki rozbudowanym możliwościom komunikacyjnym pozwala też na udostępnianie danych w różnych sieciach.

  Czyste, szczelne i o stopniu ochrony IP69K. Systemy obudów ze stali szlachetnej
   Firma: Dacpol Sp. z o.o.

  Seria Hygienic-Line to obudowy spełniające specjalistyczne wymagania w 100%. Dzięki temu klienci mogą być pewni unikalnego na rynku know-how, najlepszej jakości i gwarantowanej niezawodności.

  Command Sequencer - innowacyjna funkcjonalność dostępna w zenon Energy Edition
   Firma: COPA-DATA Polska Sp. z o.o.

  Na rynku oprogramowania dla przemysłu i energetyki istnieje przynajmniej kilka dobrych rozwiązań, które różnią się pozornie jedynie szczegółami. Jednak to właśnie te szczegóły mają ogromne znaczenie i decydują o możliwości zastosowania oprogramowania w danym systemie energetycznym. Przedstawiciele COPA- DATA wiedzą o tym i na podstawie ponad dwudziestu lat obserwacji, badań oraz wymiany doświadczeń z klientami z branży energetycznej firma stworzyła i wprowadziła w 2006 roku na rynek oprogramowanie zenon Energy Edition. W marcu tego roku do klientów trafiła najnowsza wersja ergonomicznego rozwiązania HMI/ SCADA, zenon 7.20, które jest całkowicie zgodne z zasadami i wytycznymi dla Smart Factory.

  Technika próżniowa - nowoczesne technologie. Nowość w ofercie Pneumat System
   Firma: Pneumat System Sp. z o.o.

  Firma Pneumat System jest dystrybutorem w Polsce produktów firmy Vmeca. Jest to firma z Korei Południowej z 25-letnim doświadczeniem w dziedzinie techniki próżniowej. Jej misją jest oferowanie klientom możliwie najlepszych rozwiązań w technice pozwalających oszczędzić energię w procesach produkcyjnych. Oferta firmy obejmuje kilka tysięcy produktów, które znajdują zastosowanie przede wszystkim w systemach automatyki przemysłowej, branży automotive oraz przy podstawowych aplikacjach takich jak przenoszenie elementów.

  Rury osłonowe do zadań specjalnych
   Firma: ABB Sp. z o.o.

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma ABB rozszerza swoje portfolio w zakresie elektroenergetyki oraz automatyki o systemy ochrony i prowadzenia instalacji. Można w nim teraz znaleźć między innymi systemy elastycznych rur osłonowych Adaptaflex, zapewniające ochronę instalacji w każdych warunkach.

  LSLV S100 - nowy przemiennik częstotliwości ogólnego przeznaczenia w ofercie firmy Aniro
   Firma: ANIRO Sp. z o.o.

  W obecnych czasach potrzeba stosowania przetwornic częstotliwości w układach napędowych ciągle wzrasta. Mnogość dostawców, obecnych na polskim rynku wymusza na producentach ciągłe doskonalenie swoich produktów, tworzenie nowych serii, które w pełni mogą zaspokoić potrzeby użytkownika. Analizując portfolio wielu dostawców, natknąć się można na ogrom różnych modeli, przeznaczonych do konkretnych aplikacji. Ma to swoje plusy i minusy, lecz dostrzec można ostatnio pewien kierunek, zdefiniowany przez użytkowników, którzy za główny cel obierają prostotę i uniwersalność urządzenia. Taki właśnie kierunek wyznacza nowa seria przetwornic LSLV S100, koreańskiego producenta LS Industrial System, reprezentowanego na polskim rynku przez firmę Aniro.

  Jak zasilacze UPS i kształt centrów danych dostosowują się do wyzwań ery Big Data?
   Firma: Delta Energy Systems (Poland) Sp. z o.o.

  Firma analityczna Gartner prognozowała, że wartość produkcji centrów danych na całym świecie wzrośnie z 102,4 mld dol. w 2014 r. do 118,1 mld dol. w 2017 r., a skumulowany roczny wskaźnik wzrostu (CAGR) sięgnie 4%. Jednym z silnych czynników powodujących rozwój centrów danych jest zjawisko Big Data. Określenie to uznawane jest często za jedno z najbardziej mylących powiedzonek popularnych w branży high-tech. Zgodnie z definicją przedstawioną przez Gartnera Big Data to różnorodne rodzaje funkcjonalności informacyjne o dużej prędkości transmisji i objętości danych, wymagające efektywnych od strony kosztów i innowacyjnych form przetwarzania informacji, umożliwiających lepsze zrozumienie i podejmowanie decyzji.

  Bezsmarowe rolki do przenośników, łatwo konfigurowalne jedynie w trzech krokach
   Firma: igus Sp. z o.o.

  Firma igus opracowała system rolek do przenośników, które bardzo dobrze sprawdzają się w przemyśle pakującym (etykieciarki, transportery, maszyny znakujące, maszyny do folii stretch) oraz spożywczym (przemysł mleczarski, mięsny i zimnych napojów). Rolki marki igus mogą być skonfigurowane za pomocą kilku kliknięć, a zamówienia można dokonać online. Każda rolka składa się z ciągnionych z dużą precyzją anodowanych tub aluminiowych oraz dwóch łożysk kulkowych kołnierzowych z tworzywa sztucznego. Bieżnie łożysk wykonane są z wysokowydajnego polimeru xirodur B180. Z tego powodu to innowacyjne rozwiązanie działa bardzo płynnie, ma niski współczynnik tarcia i atrakcyjną cenę.

 

Nowy numer APA