wersja mobilna
Online: 327 Poniedziałek, 2017.12.11

Prezentacje

  Zaawansowane przemienniki częstotliwości SieiDrive ADV200
   Firma: ROMI Sp. z o.o.

  Firma Gefran ma w ofercie rodzinę zaawansowanych technicznie przemienników częstotliwości do zastosowań w aplikacjach wymagających dużej dynamiki, precyzji i niezawodności. Występują one w 7 wersjach wymiarowych produkowanych na zakres mocy znamionowych od 0,75 kW (1 Hp) do 1,65 MW (2200 Hp). Powyżej 355 kW są łączone w konfiguracjach z jednostką Master i jedną lub kilkoma jednostkami Slave.

  Budowanie przewidywanej przyszłości w przemyśle energetycznym
   Firma: Mitsubishi Electric Europe B.V. Oddział w Polsce

  Przemysł energetyczny stawia czoło coraz trudniejszym wyzwaniom, opartym na wymaganiach dotyczących większej elastyczności, wydajności i przewidywalności. Na targach Energetab Mitsubishi Electric zaprezentuje odwiedzającym, w jaki sposób sprawdzone, bezpieczne i niezawodne rozwiązania tej firmy mogą sprostać kluczowym oczekiwaniom rynku energetycznego.

  Przewody elastyczne do niskonapięciowych zastosowań przemysłowych firmy Erico
   Firma: CSI Computer Systems for Industry

  Integratorzy poszukują zarazem wydajnych, jak i trwałych połączeń - produkty Erico są odpowiedzią na ich wymagania. Przewody Erico cechują się dużą możliwością konfiguracji, a certyfikaty, które posiada firma, są gwarancją bezpieczeństwa przy codziennej eksploatacji.

  Bezpieczeństwo po stronie zasilania 24 V
   Firma: ifm electronic sp. z o.o.

  W przeciwieństwie do zabezpieczeń 230 V strony pierwotnej, ochrona w obwodzie wtórnym często jest zaniedbywana. Inną kwestią jest to, że w razie zwarcia standardowe wyłączniki mechaniczne nie zadziałają przy zasilaniu 24 VDC, co może się wydarzyć np. przy stosowaniu długich przewodów.

  Przełącz się na przyszłość!
   Firma: Finder Polska Sp. z o.o.

  Finder jest wiodącym w Europie producentem przekaźników z czterema zakładami produkcyjnymi oraz globalną siecią sprzedaży i dystrybucji. Gama asortymentowa obejmuje ponad 12 tys. produktów z grup przekaźników dla przemysłu, modułów interfejsowych, nadzorczych, czasowych przekaźników do zastosowań w instalacjach komercyjnych oraz mieszkaniowych, a także szeroką ofertę gniazd i akcesoriów. Założenie spółki Finder Polska to kolejny kamień milowy w historii firmy, co ma pozwolić na ugruntowanie jej pozycji na rynku krajowym.

  Voltcraft VC275 TRMS
   Firma: Conrad Electronic Sp. z o.o.

  Multimetr z funkcjami przydatnymi dla elektryków i służb utrzymania ruchu

  Nowa przekładnia falowa pozwala na budowanie niedrogich 6-osiowych robotów
   Firma: igus Sp. z o.o.

  Nieskomplikowane, modułowe, lekkie i niedrogie - właśnie takie są rozwiązania z rodziny robolink. Firma igus poszerzyła ofertę modułów do budowy niedrogich robotów i zaprezentowała na ostatnich targach hanowerskich wiele nowości, od nowej przekładni i kompletnego ramienia robota począwszy, na łatwym w użyciu internetowym konfiguratorze rozwiązań robolink skończywszy. Dzięki temu producenci mogą budować niedrogie roboty, natomiast użytkownicy mogą automatyzować wykonywanie prostych operacji.

  Command Sequencer w systemie zenon Energy Edition - Stworzony w odpowiedzi na potrzeby energetyki
   Firma: COPA-DATA Polska Sp. z o.o.

  Firma COPA-DATA to lider w produkcji oprogramowania działający na rynku od prawie 30 lat. Produktem, który sprawił, że COPA-DATA jest znana inżynierom z branży energetycznej jest wielokrotnie nagradzany m.in. na targach Energetab - zenon Energy Edition. Co roku modernizowany o kolejne niezbędne dla energetyków funkcjonalności, zyskał obecnie nową postać dzięki Command Sequencer.

  Specjalistyczne funkcje w uniwersalnych napędach
   Firma: HF Inverter Polska s. c.

  HF Inverter Polska to krajowa firma z polskim kapitałem, która została założona w 2006 roku i w tym roku obchodzi jubileusz dziesięciolecia działalności. W ofercie mamy produkty firmy EURA Drives Electric - lidera w projektowaniu i produkcji nowoczesnych urządzeń napędowych. Od początku naszej działalności dostarczamy najnowsze rozwiązania dla automatyki i branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

  Coś nie łączy? Krótka encyklopedia doboru przekaźnika - Część 3: triki
   Firma: Relpol S.A.

  Przedstawiamy ostatnią część poradnika związanego z doborem przekaźników. W pierwszych dwóch artykułach (wydania APA z lutego i maja 2016) zostały opisane zasady poprawnego doboru styków oraz cewek tych elementów. W bieżącej publikacji przedstawiamy niestandardowe wykorzystanie przekaźników elektromagnetycznych oraz wykonania specjalne elementów produkowanych przez firmę Relpol.

 

Nowy numer APA