wersja mobilna
Online: 386 Poniedziałek, 2018.03.19
Reklama

Informacje APAEnglish languageWersja polska

Automatyka, Podzespoły, Aplikacje

Magazyn dla automatyków

APA to miesięcznik branżowy poświęcony automatyce i robotyce przemysłowej, automatyce budynkowej oraz energetyce. Jest on tworzony przez doświadczony zespół redakcyjny i dociera do kadry zarządzającej w polskich zakładach przemysłowych, menadżerów, inżynierów automatyków, konstruktorów, służb utrzymania ruchu, integratorów systemów oraz działów zaopatrzeniowych i adresatów z sektora badawczo-rozwojowego.

W APA publikowane są obiektywne artykuły z obszaru technologii oraz biznesu, a pismo przez blisko dekadę obecności na rynku zyskało miano merytorycznego miesięcznika, będącego również atrakcyjnym nośnikiem reklamowym dla firm branżowych.

Stawiamy na jakość – piszemy dla praktyków, osób pracujących w przemyśle. Co miesiąc publikujemy średnio 100 do 200 stron z informacjami o nowościach i trendach na rynku, wywiadami, raportami z branży oraz opisami wdrożeń i aplikacji. Zajmujemy się automatyką i sterowaniem, napędami, zasilaniem, bezpieczeństwem, pomiarami oraz robotyką i oprogramowaniem.

APA to miesięcznik o nakładzie około 10 tys. egzemplarzy, który dostarczany jest w ramach prenumeraty kwalifikowanej do przedsiębiorstw produkcyjnych, firm branżowych, uczelni oraz prenumeratorów prywatnych. Dostępny jest on również w wybranych salonach prasowych oraz dystrybuowany na targach, seminariach i szkoleniach firmowych.

Skuteczne medium reklamowe

Z magazynem APA od blisko dekady współpracują czołowe światowe firmy z branży automatyki i wiele przedsiębiorstw lokalnych. Miesięcznik wraz z informatorem IRA postrzegany jest jako skuteczne medium dla reklamodawców i pozwala im docierać do specjalistów na rynku.

Dowiedz się więcej

Mediakit

(oferta wydawnicza)
Pobierz

Przykładowe wydanie magazynu

Pobierz

Profil czytelnika
 

Pobierz

Jeden magazyn

kilka form publikacji

Cyfrowe
e-wydanie

Wydanie
tabletowe

APA to nie tylko tradycyjne wydanie papierowe. Magazyn dostępny jest też w darmowej prenumeracie cyfrowej trafiającej co miesiąc do skrzynek mailowych około 3 tys. odbiorców. Druga z form prenumeraty elektronicznej związana jest z publikacją dla urządzeń iPad – z Apple Store można pobrać aplikację pozwalającą na regularne otrzymywanie wydania tabletowego, rozszerzonego pod względem multimedialnym w stosunku do papierowego.

Artykuły redakcyjne z magazynu APA są również publikowane na stronie AutomatykaB2B.pl oraz w codziennie rozsyłanym newsletterze.

Kontakt

Redaktor naczelny: Zbigniew Piątek z.piatek@automatykab2b.pl

Menadżer magazynu: Katarzyna Gugała k.gugala@automatykab2b.pl

Dział reklamy:

Katarzyna Wiśniewska
k.wisniewska@automatykaB2B.pl
tel. 22 257 84 65
tel. kom. +48 500 060 817
Katarzyna Gugała
k.gugala@automatykaB2B.pl
tel. 22 257 84 64
tel. kom. +48 601 131 953
Grzegorz Krzykawski
g.krzykawski@automatykaB2B.pl
tel. 22 257 84 60

Maja Gilewska
m.gilewska@automatykaB2B.pl
tel. 22 257 84 71
Bożena Krzykawska
b.krzykawska@automatykaB2B.pl
tel. 22 257 84 42
Andrzej Tumański
a.tumanski@automatykaB2B.pl
tel. 22 257 84 63