wersja mobilna
Online: 240 Sobota, 2017.12.16
Reklama

InformacjeEnglish languageWersja polska

AutomatykaB2B

Portal branżowy

AutomatykaB2B.pl to portal dla menadżerów i inżynierów automatyków, osób odpowiedzialnych za produkcję, projektowanie, zakupy komponentów oraz utrzymanie ruchu. Informuje on o nowych produktach, ważnych wydarzeniach w branży i premierach technologicznych. Dzięki publikowaniu dużych artykułów stworzonych przez redakcję magazynu APA – takich jak raporty rynkowe, obszerne wywiady z przedstawicielami firm czy tematów numerów – portal stanowi jedyne tak merytoryczne źródło informacji dla polskiego przemysłu w Internecie.

Portal ma również szereg funkcji biznesowych ułatwiających komunikację pomiędzy przedsiębiorstwami, dostawcami automatyki oraz ich klientami. Zawiera on bazę firm oferujących podzespoły i usługi z zakresu automatyki, stale aktualizowany katalog produktów oraz kalendarium. Możliwość tworzenia zapytań ofertowych umożliwia zaś klientom znalezienie najlepszej oferty na rynku.

Zawsze trafiona promocja

Z magazynem APA od blisko dekady współpracują czołowe światowe firmy z branży automatyki i wiele przedsiębiorstw lokalnych. Miesięcznik wraz z informatorem i portalem jest postrzegany jako skuteczne medium dla reklamodawców i pozwala im docierać do specjalistów na rynku.

Dowiedz się więcej

Mediakit

(oferta wydawnicza)
Pobierz

Newsletter
i wydanie mobilne

Codzienny
newsletter

Wersja
mobilna

AutomatykaB2B.pl to również codziennie wysyłany do ponad 11 tysięcy osób newsletter. Pozwala on na szybkie dotarcie do specjalistów, zawiera najważniejsze artykuły redakcyjne, nowości dotyczące rynku oraz umożliwia publikację reklam graficznych i tekstowych.

Wersja mobilna serwisu zapewnia łatwość dostępu do publikacji 24 godziny na dobę z wykorzystaniem urządzeń mobilnych.