wersja mobilna
Online: 586 Poniedziałek, 2018.01.22

Promocje

Nowy moduł Servo Fan firmy Parker do użytku z silnikami serwo serii SMH/SMB

środa, 15 lutego 2017 15:32
Większość silników charakteryzowanych jest przez podanie maksymalnych parametrów znamionowych,jednak nowy moduł wentylatorowy Servo Fan zapewniający chłodzenie samego silnika, pozwala zwiększyć – w tym przypadku o 25% – wydajność powyżej określonego znamionowego momentu obrotowego.

Nowe moduły, przeznaczone są dla silników SMH/SMB o wielkościach 100-115, 142 i 170 mm, dostępne ze stopniem ochrony IP20. To idealne rozwiązanie w branży spożywczej/opakowaniowej, pompach hydraulicznych z serwonapędem, formowaniu materiałów, automatyce przemysłowej i transporcie materiałów. Klienci posiadający już silniki o określonym rozmiarze, ale chcący uzyskać wyższy moment obrotowy, mogą oddzielnie zakupić moduł Servo Fan i zabudować go na miejscu.

 

Wysoko dynamiczne silniki bezszczotkowe serii SMH/SMB są skonstruowane w sposób łączący najnowocześniejszą technologię produktów Parker z wyjątkowo dużą wydajnością. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii wydatnych biegunów” wymiary silnika zostały znacząco zmniejszone, ale przy uzyskaniu istotnych korzyści w zakresie określonego momentu obrotowego, gabarytów i wydajności dynamicznej. W porównaniu do tradycyjnych serwonapędów bezszczotkowych, znamionowy moment obrotowy jest w przybliżeniu większy o 30%, gabaryty są znacznie zmniejszone, a tym samym bezwładność wirnika jest wyjątkowo mała. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości magnesów neodymowo-żelazowo-borowych oraz metodzie ich montażu na wale, silniki SMH/SMB uzyskują bardzo duże przyśpieszenie i są zdolne wytrzymać przeciążenia bez ryzyka demagnetyzacji lub odłączenia magnesów.

 

Więcej informacji na temat serii SMH/SMB na stronie:   www.parker.com/eme/smh

 

Powiązane artykuły

Mocne uderzenie - kolejna runda

zobacz wszystkie Nowe produkty

Siłowniki elektryczne z interfejsem CAN

2018-01-22   | LINAK Polska
Siłowniki elektryczne z interfejsem CAN

Linak wprowadził do oferty pięć siłowników elektrycznych ze zintegrowanym interfejsem CAN w standardzie SAE J1939. Tego typu magistrala to sprawdzony protokół wykorzystywany m.in. w ciężkich maszynach budowlanych, rolniczych, itp.
czytaj więcej

Elektroniczny kontroler dostępowy RFID do systemów kontroli dostępu

2018-01-22   |
Elektroniczny kontroler dostępowy RFID do systemów kontroli dostępu

Firma Southco rozszerzyła ofertę elektronicznych systemów kontroli dostępu o nowy kontroler EA-P3 ułatwiający integrowanie systemów dostępu bezkluczowego na poziomie sprzętowym. EA-P3 ułatwia elektroniczne zarządzanie poświadczeniami za pomocą bezkontaktowych kart inteligentnych MIFARE 13,56 MHz, bez konieczności zapewnienia dostępu do sieci czy też instalacji dodatkowego sprzętu i oprogramowania.
czytaj więcej

Nowy numer APA