Konferencja w Bytomiu "Automatyzacja w zakładach produkcyjnych i komunikacja sieciowa"

| Wydarzenia

Zaprezentujemy produkty z takich grup jak: komputery przemysłowe (producenta Aaeon), obudowy przemysłowe (Firmy nVent) oraz switche (naszego partnera - Antaira).

Konferencja w Bytomiu "Automatyzacja w zakładach produkcyjnych i komunikacja sieciowa"

omni


Wkrótce weźmiemy udziału w konferencji pt. „Automatyzacja w zakładach produkcyjnych i komunikacja sieciowa” która odbędzie się w Bytomiu.  Zaprezentujemy produkty z takich grup jak: komputery przemysłowe (producenta Aaeon), obudowy przemysłowe (Firmy nVent) oraz switche (producenta - Antaira). Nasi Specjaliści przedstawią szereg sprawdzonych rozwiązań w branży przemysłowej, a na naszym stoisku będzie można obejrzeć m.in.: 5 portowy przemysłowy switch ze złączami M12 i ochroną IP 67, customizowaną szafkę w całości zintegrowaną przez naszych specjalistów, miniaturowe komputery wielkości karty kredytowej serii UP z bogatą gamą akcesoriów, OMNI modułowy komputer panelowy HMI, 3.5” przemysłowy komputer jednopłytowy (embedded) GENE-APL7 z radiatorem czy jednopłytowy komputer (SBC) EPIC-BT07. 


Uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w konkursie, organizowany na stoisku CSI. Wystarczy w dniu konferencji zgłosić się do nas, aby dowiedzieć się więcej na ten temat i rozpocząć zabawę. Miejsce i termin konferencji: 28 listopada 2018, Bytom ul. Strzelców Bytomskich 87C,

csi.pl