wersja mobilna
Online: 588 Poniedziałek, 2016.12.05
Zarządzalne switche EX74000 EtherWAN typu hardened PoE+

Zarządzalne switche EX74000 EtherWAN typu hardened PoE+

Złóż ofertę

Produkt firmy: DLL Partners

Zarządzalne switche EX74000 firmy EtherWAN przeznaczone zostały do instalacji w warunkach krytycznych. Wyposażone zostały w 6 portów 10/100Base-TX oraz 2 porty Gigabit SFP (DDM) combo

Zarządzalne switche EX74000 firmy EtherWAN przeznaczone zostały do instalacji w warunkach krytycznych. Wyposażone zostały w 6 portów 10/100Base-TX oraz 2 porty Gigabit SFP (DDM) combo. Port 1-4 wspierają dodatkowo PoE. Dzięki portom SFP istnieje możliwość dowolnego doboru modułu światłowodowego SFP oraz późniejszej re-konfiguracji.


Switche EX74000 występują w trzech konfiguracjach:

  • EX74062-0VT bez PoE
  • EX74162-0VT z portami PoE 15.4W/port
  • EX74262-0VT z portami PoE+ 30W/port

 

Specyfikacja:

  • Switche wspierają PoE (PSE)
  • Kontrola PoE, funkcja PoE schedule
  • Obsługuje protokoły RSTP/MSTP/STP oraz α-ring dla zapewnienie redundancji
  • Filtrowanie pakietów IP multicast przez IGMP Snooping V1/V2/V3
  • Pełna obsługa VLAN 802.1Q oraz protokołu GVRP
  • 1000Mbps-Full-duplex, 10/100Mbps-Full/Half-duplex, Auto-negocjacja, Auto-MDI/MDIX
  • IEEE802.1p QoS oraz LACP
  • IEEE802.1x Security
  • Synchronizacja NTP, Port mirroring
  • DHCP klient/serwer
  • Zaawansowane zarządzanie MAC: Per-port programmable MAC address locking, up to 24 Static Secure MAC addresses per port, MAC-based trunking with automatic link fail-over
  • Zarządzanie poprzez RS-232, Telnet, SNMP V1, V2c, V3, RMON, Web oraz TFTP
  • Praca przy wilgotności 5-95%
  • 5-letnia gwarancja
  • Zakres temperaturowy: -40°C to 75°C

 

Więcej na temat urządzeń EtherWAN:
http://www.dll.com.pl/elementy-aktywne-rozwiazania-dla-przemyslu/etherwan

Karta katalogowa EX74000:
http://www.etherwan.com/Product/ViewProduct.asp?View=102

Więcej na www.etherwan.com/Product/ViewProduct.asp?View=102

Kategorie produktu

Sieci przemysłowe » Przewodowe i I/O » Konwertery »

Zobacz podobne produkty

Przemysłowe media konwertery EtherWAN serii EL9020
Ethernet po kablu telefonicznym – Extender ED3538 EtherWAN
Przemysłowa przełącznica światłowodowa MINI ODF-DIN
Zarządzalne switche przemysłowe EtherWAN serii EX71000
Uniwersalne kable światłowodowe Belden GUSN
Przemysłowe 16-slotowe chassis pod media konwertery i ethernet extendery
Przemysłowe switche PoE EX75000 firmy EtherWAN
Teleskopowa Przełącznica Światłowodowa 19" 1U Q-Fiber
Ethernet extendery ED3238 PoL™/PoE firmy EtherWAN
Patchcordy MPO/MTP Q-Fiber
Media konwertery EtherWAN serii EM1100 i EM2100
Seria przemysłowych switchy Gigabit Ethernet EX32900
Switch przemysłowy EX45000
Zarządzalny switch dla kolejnictwa ER58000 z portami M12
Ethernet extendery ED3141 10/100Base-TX
18-portowe switche przemysłowe EX83000 na podstacje energetyczne i kolej
Przemysłowe media konwertery EL1032T EtherWAN
Przełącznica Światłowodowa Przemysłowa ODF-DIN
Media konwertery EL100 EtherWAN
Zewnętrzne kable światłowodowe GOSN
Pierwszy na świecie switch przemysłowy z portami Ultra PoE 60 W EtherWAN
Switche IEC61850-3/IEEE1613, EN50121-4 serii EX87000 od EtherWAN
Media konwerter 1000Base-T na Gigabit SFP EM1020 od EtherWAN
Kompaktowe 5-portowe switche PoE EX42305 EtherWAN
Przemysłowa półka Rack z szyną DIN 4U Q-Fiber
Managed Hardened 8-port Gigabit Ethernet Switch EX70900 Series
Kompaktowy 6-portowy switch PoE EX42315-3 EtherWAN
Kompaktowy 6-portowy switch PoE EX42315-5 EtherWAN
Urządzenia przeciwprzepięciowa SPD EtherWAN
Switche przemysłowe Ethernet EX42000
Rozbiegówka światłowodowa Launch Box Q-Fiber
Patchcordy i Pigtaile światłowodowe Q-Fiber
Hardened Media Konwerter EL900-A-B-1-A
Hardened Media Konwerter EL900-A-B-1-B
EL900-A-B-1-C
Media konwerter serii EL9100 (10/100/1000Base-TX na 1000Base-SX/LX/BX) do pracy w warunkach krytycznych
Switche przemysłowe EtherWAN serii EX43000
Media konwerter EtherWAN EL110T-20
Przemysłowy zasilacz impulsowy EtherWAN 41-136046, zakończony wolnymi żyłami
Media konwertery EtherWAN EL100-T
Media konwerter EL2315 ze slotem SFP Dual Rate 100/1000BASE
Przełącznica światłowodowa na szynę DIN (TS35) - MINI ODF DIN Q-FIBER
Chassis EMC400 od EtherWAN
Niezarządzalny switch przemysłowy z 6 portami światłowodowymi
Przemysłowy Media Konwerter EL2242 Gigabit PoE Dual-Rate SFP
Media konwerter EL100C EtherWAN
Ethernet extender EtherWAN ED3541
Ethernet extender EtherWAN ED3501
EX39924-4 – niezarządzalny przemysłowy switch światłowodowy
EX39924-16 – niezarządzalny przemysłowy switch światłowodowy
Zarządzalne, przemysłowe switche Ethernet PoE 60W 16xGigabit
EX33000 - seria 16 portowych przemysłowych przełączników Fast Ethernet
Kabel koncentryczny Belden H155