wersja mobilna
Online: 585 Poniedziałek, 2017.10.23

Promocje

Nowy moduł Servo Fan firmy Parker do użytku z silnikami serwo serii SMH/SMB

środa, 15 lutego 2017 15:32
Większość silników charakteryzowanych jest przez podanie maksymalnych parametrów znamionowych,jednak nowy moduł wentylatorowy Servo Fan zapewniający chłodzenie samego silnika, pozwala zwiększyć – w tym przypadku o 25% – wydajność powyżej określonego znamionowego momentu obrotowego.

Nowe moduły, przeznaczone są dla silników SMH/SMB o wielkościach 100-115, 142 i 170 mm, dostępne ze stopniem ochrony IP20. To idealne rozwiązanie w branży spożywczej/opakowaniowej, pompach hydraulicznych z serwonapędem, formowaniu materiałów, automatyce przemysłowej i transporcie materiałów. Klienci posiadający już silniki o określonym rozmiarze, ale chcący uzyskać wyższy moment obrotowy, mogą oddzielnie zakupić moduł Servo Fan i zabudować go na miejscu.

 

Wysoko dynamiczne silniki bezszczotkowe serii SMH/SMB są skonstruowane w sposób łączący najnowocześniejszą technologię produktów Parker z wyjątkowo dużą wydajnością. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii wydatnych biegunów” wymiary silnika zostały znacząco zmniejszone, ale przy uzyskaniu istotnych korzyści w zakresie określonego momentu obrotowego, gabarytów i wydajności dynamicznej. W porównaniu do tradycyjnych serwonapędów bezszczotkowych, znamionowy moment obrotowy jest w przybliżeniu większy o 30%, gabaryty są znacznie zmniejszone, a tym samym bezwładność wirnika jest wyjątkowo mała. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości magnesów neodymowo-żelazowo-borowych oraz metodzie ich montażu na wale, silniki SMH/SMB uzyskują bardzo duże przyśpieszenie i są zdolne wytrzymać przeciążenia bez ryzyka demagnetyzacji lub odłączenia magnesów.

 

Więcej informacji na temat serii SMH/SMB na stronie:   www.parker.com/eme/smh

 

Powiązane artykuły

Mocne uderzenie - kolejna runda

zobacz wszystkie Nowe produkty

Nowa wersja popularnego zasilacza UPS firmy EVER

2017-10-23   | EVER Sp. z o.o.
Nowa wersja popularnego zasilacza UPS firmy EVER

EVER wprowadził na rynek nową wersję UPS-a o nazwie ECO Pro AVR CDS. Jest on wykonany w topologii line-interactive (VI) i wyposażony został w układ regulacji napięcia AVR. Do tego UPS ma szeroki zakres możliwości konfiguracji za pośrednictwem autorskiego oprogramowania PowerSoft.
czytaj więcej

Uniwersalne przepływomierze do pracy w obszarach zagrożonych wybuchem

2017-10-23   |
Uniwersalne przepływomierze do pracy w obszarach zagrożonych wybuchem

Badger Meter informuje o wprowadzeniu do oferty nowej serii uniwersalnych przepływomierzy Blancett B3100 z wbudowanym procesorem DSP. Oferują one zaawansowane opcje analityczne oraz zdalny dostęp do funkcji rejestracji danych i programowania, bez konieczności otwierania obudowy.
czytaj więcej

Nowy numer APA