Konferencja ISPE Pharma 4.0 2018

| Konferencja

Konferencja ISPE Pharma 4.0 2018

ISPE aktywnie pracuje nad koncepcją Pharma (Farmacji) 4.0, wywodzącej się z idei Przemysłu 4.0, oraz nad konsekwencjami tej transformacji, zwracając uwagę na fakt, że jest to mocno regulowany obszar działalności biznesowej.

Transformacja cyfrowa, której doświadczamy, w znaczący sposób redefiniuje podejście do biznesu, wpływając na zmianę modeli biznesowych, relacji w łańcuchach wartości, czy też postrzegania roli klienta. Głównym motorem zmian jest wykorzystywanie nowych technologii oraz pozyskiwanie i analiza coraz większej ilości danych płynących z otoczenia. Aby być na bieżąco z nowymi trendami i nie dać się wyprzedzić konkurencji, ważne jest właściwe uświadomienie sobie tych zmian, poszerzanie swojej wiedzy oraz sukcesywne modyfikowanie sposobu działania własnych przedsiębiorstw.

Konferencja Pharma 4.0 zaprezentuje uczestnikom holistyczne podejście do produkcji i zgodności w przemyśle farmaceutycznym. Głównym sponsorem konferencji jest Rockwell Automation.

Dlaczego warto wziąć udział w tej konferencji?
Pozwoli ona zrozumieć ideę transformacji Pharma 4.0 w przemyśle farmaceutycznym:

  • dowiesz się, jak wdrożyć całościowe podejście do przyszłościowej strategii wytwarzania;
  • zobaczysz jakie czynniki decydują o gotowości do transformacji;
  • porozmawiasz z ekspertami, którzy posiadają praktyczne doświadczenie w tej tematyce i pomagają zachodnim przedsiębiorstwom.

Konferencja ISPE Pharma 4.0 2018 odbędzie się w dniach 14-15 marca 2018 roku w Warszawie, Airport Hotel Okęcie.