Nasze publikacje

Wersja polskaEnglish version
 
APA to wiodący na polskim rynku magazyn dla menadżerów i inżynierów automatyków. Wraz z portalem AutomatykaB2B.pl oraz informatorem IRA stanowi kompleksowe źródło informacji dla profesjonalistów związanych z branżą przemysłową.
Okładka Apa Kup teraz

Dostępne także w

app-store google-play

Automatyka, Podzespoły, Aplikacje (APA)

APA to miesięcznik branżowy poświęcony automatyce i robotyce przemysłowej, automatyce budynkowej oraz energetyce. Jest on tworzony przez doświadczony zespół redakcyjny i dociera do kadry zarządzającej w polskich zakładach przemysłowych, menadżerów, inżynierów automatyków, konstruktorów, służb utrzymania ruchu, integratorów systemów oraz działów zaopatrzeniowych i adresatów z sektora R&D. W APA publikowane są obiektywne artykuły z obszaru technologii oraz biznesu, a pismo przez ponad dekadę obecności na rynku zyskało miano merytorycznego miesięcznika, będącego również atrakcyjnym nośnikiem reklamowym. Z magazynem APA współpracują czołowe światowe firmy z branży automatyki i wiele przedsiębiorstw lokalnych. Co miesiąc w APA publikowanych jest od 100 do ponad 200 stron z informacjami o nowościach i trendach na rynku, wywiadami, raportami z branży oraz opisami wdrożeń i aplikacji. Poruszana tematyka dotyczy m.in. automatyki i sterowania, techniki napędowej, robotyki, aparatury niskiego napięcia, bezpieczeństwa, pomiarów oraz oprogramowania i pokrewnych tematów, w tym z obszaru Przemysłu 4.0.


SPECYFIKACJA

 • Ukazuje się od: 2006
 • Nakład: około 10000 egz.
 • Periodyczność: miesięcznik

WERSJE MAGAZYNU

 • Tradycyjna
 • Elektroniczna
 • Tabletowa

AutomatykaB2B.pl

AutomatykaB2B.pl to portal dla menadżerów i inżynierów automatyków, osób odpowiedzialnych za produkcję, projektowanie, zakupy komponentów oraz utrzymanie ruchu. Informuje on o nowych produktach, ważnych wydarzeniach w branży i premierach technologicznych. Dzięki publikowaniu dużych artykułów stworzonych przez redakcję magazynu APA – takich jak raporty rynkowe, obszerne wywiady z przedstawicielami firm czy tematów numerów – portal stanowi jedyne tak merytoryczne źródło informacji dla polskiego przemysłu w Internecie. Portal ma również szereg funkcji biznesowych ułatwiających komunikację pomiędzy przedsiębiorstwami, dostawcami automatyki oraz ich klientami. Zawiera on bazę firm oferujących podzespoły i usługi z zakresu automatyki, stale aktualizowany katalog produktów oraz kalendarium. Wraz z portalem wydawany jest regularny newsletter branżowy.


SPECYFIKACJA

 • UU: około 40 tys. miesięcznie

REGULARNY NEWSLETTER

 • Około 11 tys. subskrybentów

*wypełnij do 30.08.2023

Informator Rynkowy Automatyki (IRA)Więcej

IRA to przewodnik po produktach i usługach dla sektora przemysłowego, obszerny zestaw analiz rynku i jednocześnie rozbudowany katalog firm branżowych. Publikacja umożliwia skuteczne dotarcie z ofertą do zainteresowanych klientów – informator jest dobrze wycelowaną formą prezentacji przedsiębiorstwa, która umacnia jego wizerunek i markę na rynku. Jest on również postrzegany jako pomocne narzędzie m.in. przez osoby odpowiedzialne za zamówienia i zakupy w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Informator wydawany jest co roku jesienią jako bezpłatny dodatek do magazynu APA. Kolportowany jest w ramach prenumeraty, dostarczany na targi, seminaria, szkolenia firmowe, zaś objętość każdego z wydań wynosi około 300 stron.


SPECYFIKACJA

 • Nakład: około 15000 egz.
 • Periodyczność: rocznik

WERSJE MAGAZYNU

 • Tradycyjna
 • Elektroniczna
 • Katalog firm i produktów na stronie AutomatykaB2B.pl