IRA 2023 - Konto firmowe AutomatykaB2B.pl

Informator Rynkowy automatyki
Całoroczna promocja z nową edycją informatora oraz portalu branży automatyki
Opracowujemy nowe wydanie Informatora Rynkowego Automatyki na 2023 rok, które prenumeratorzy magazynu APA i inni odbiorcy otrzymają jesienią. Będzie ono również dystrybuowane przez cały 2023 rok podczas wydarzeń branżowych. Wraz z wydaniem materiały publikowane są na portalu AutomatykaB2B.pl.
ZOBACZ POPRZEDNIE WYDANIE
Merytoryczny, sprawdzony informator IRA
Merytoryczny,
sprawdzony
informator IRA

IRA to już od ponad dekady najpopularniejsza tego typu publikacja – zawiera informacje o producentach oraz dystrybutorach urządzeń, systemów i oprogramowania dla przemysłu, a także usługodawcach branżowych.

IRA to około 300 stron z analizami, ofertami i indeksami, z których korzystają przedstawiciele biur projektowych, integratorzy systemów, producenci maszyn oraz inni odbiorcy związani z przemysłem.

Merytoryczny, sprawdzony informator IRA
Popularny
w branży portal
AutomatykaB2B.pl

AutomatykaB2B.pl to bogaty w treść portal branży przemysłowej z codziennym newsletterem. Nowa, responsywna wersja zawiera przebudowany katalog produktów i firm. Całość zapewnia możliwość efektywnej promocji online i wysoki poziom widoczności w wyszukiwarkach internetowych.

Konto firmowe w pakiecie z prezentacją w IRA to najlepsza inwestycja na cały 2022 rok.

Trzy kompleksowe pakiety reklamowe
W celu zaprezentowania oferty produktów i usług oraz najlepszego dotarcia do klientów proponujemy trzy atrakcyjne cenowo pakiety obejmujące (zależnie od wersji): publikację strony prezentacyjnej w IRA, wpisu do katalogu na portalu branżowym AutomatykaB2B.pl i wiele innych form promocyjnych.
Merytoryczny, sprawdzony informator IRA
ECONOMIC
Merytoryczny, sprawdzony informator IRA
STANDARD
PROFESSIONAL
ANKIETA IRA 2023

Szanowni Państwo

Tworzymy nową edycję Informatora Rynkowego Automatyki, który wydany zostanie jesienią tego roku. Prosimy o wypełnienia ankiety – informacje w niej zawarte posłużą do stworzenia wpisu tabelarycznego w publikacji i znajdą się na stronie AutomatykaB2B.pl.

Wypełnioną ankietę prosimy odesłać na adres ira@automatykaB2B.pl

POBIERZ ANKIETĘ
Termin przysyłania wypełnionych ankiet: 30 lipca 2022